Asari uz dzīvo

Mana ezera ir treknas sudrabainas vīķes...

ar pludinnju vinjas copet ir bezsakars, nervi iet pa gaisu,

es redzeju veikala mazu murdinju, es domaju samest maizi piebarot lai aokart kads sotaks sapeld , tad murdinjaaa iemest maizes gabalu un mest uz 2 min ieksha tapat sapeldes
30.maijs 2011, 22:46 | links
 
Tev dzīvo zivtiņu vajag? Ja ir laiva, tad ļoti elementāri - viens airē, otrs ar mailīšu tīkliņu smeļ.
Vai arī pameklē kādu karūsu dīķu, jo to nudien nav trūkums. Paņem kādu vecu, cauru grozu, apakšā piesien linumu un iekšā iekar maizes gabalu. Striķi klāt un svied iekšā. Pagaidi brīdi un velc ārā...pāris piegājieni un sīko karūsu būs cik tik uziet.
30.maijs 2011, 22:39 | links
 
Vechi ka jus dzivo kerat? es domaju nopirkt mazu murdinju, samest maizi iemest zales un sikie lai sapeld.. ko sakat?

itka vienkarsi, man nervi netur makskeret sikos
30.maijs 2011, 22:32 | links
 
Asaris, 2,01kg, 51cm, Alūksne
M.Bistrovs (Alūksne) 2000
30.maijs 2011, 22:31 | links
 
pameklē www.fishing.lv
19.augusts 2010, 22:02 | links
 
Kāds nezin kāds ir asara latvijas rekords?
19.augusts 2010, 21:57 | links
 
L.Cope
pats gan tagad esmu 100% pārgājis uz pludiņiem, bet vietās, kur no krasta vajag aizmest patālu - zutis, sams vēl joprojām maucu ar grunteni. Man sistēma ir tāda pamataukla, tad 3kāršais griezulis, tad pamataukla un apakšā svins, pie griezuļa maucās klāt pavada. Griezulis var arī būt patālāk no svina, bet pavadai jābut samērā īsai, Bet šitā sistēma der tikai uz tādām nepārāk uzmanīgām zivēm. Piemēram, zandartam šitas ir pilnīgi garām, jo ja šamais sajutīs svinu momentāli izspļaus ārā, tāpēc priekš zandera pavada ir jāliek zem slīdošā svina, bet tad gan labāk ir likt kādu fileju uz āķa nevis pašu maili, jo tad šamā diezgan droši aizlidos. Bet katrā ziņā ja nav jāmet tālāk par 20-30m es izmantotu 10g slīdošo pludiņu (vairāk smailu, nekā resnu, lai nav pretestība), 7g svinu, un tad zem svina 70cm gara pavadiņa, un es dziļumu regulēju tā, lai pludiņš praktiski guļ, līdz ar to svins atrodas uz grunts un dzīvā šiverējās riņķī :)
25.maijs 2010, 10:45 | links
 
Ir tāda sistēma- svins pavada, pluds= un tā ir gruntene. Ēsmas zivtiņa labi turās. Klasiskos gruntenes variantos vislabāk mest no apakšas...
25.maijs 2010, 10:35 | links
 
Zivnieks
kaadu sisteemu izmanto?
pamataukla, svins, aakis
vai
pamataukla, aakis, svins ?
25.maijs 2010, 10:23 | links
 
L.Cope
Es vienmēr maucu iekšā caur nāsi, bet tam metienam ir jābūt dikti līganam. Un vēl viena lieta, ko esmu ievērojis, pavadiņa, kuras galā ir zivtiņa nedrīkst būt pārāk gara, jo tajā brīdī kad tiek izdarīts metiens pirmais aizlido svins un maile paliek gandrīz uz vietas un ja pavada ir pārāk gara tad svins ar asu rāvienu norauj maili nost. Diezgan grūti ir izskaidrot rakstiski vieglāk būtu parādīt. Katrā ziņa sistēma ir jātaisa tā, lai iemetiena brīdī visa sistēma izlido vienā brīdī. Kaut kā tā :)
25.maijs 2010, 10:18 | links
 
kaa labaak copeejot ar grunteni likt maili uz aakja, lai iemetienaa taa nenolidotu?
25.maijs 2010, 10:06 | links
 
pie velna...
24.maijs 2010, 22:48 | links
 
gulbis37, pameegini, ne asakas....
24.maijs 2010, 22:47 | links
 
gumijnieks,nu taas savaadaak..tad gan...nekad nav taa dariijis...
24.maijs 2010, 22:39 | links
 
gulbis37 kad velc pa grunti(bez pluda) visai uzpariktei jabuut juutiigai,
24.maijs 2010, 22:37 | links
 
gumijnieks,apzheelinj,cik sarezghiiti....man uz asari parastaa viikje,pluds 4 grami,svins-oliive-stoppers,un neekaadas pavadas....uz asari piito auklu?pilniigs marasms:))))
24.maijs 2010, 22:24 | links
 
pickers,piitaa 0,12, sliidosais svins 5g ar kembriku ieksa, virpuliitis ,0,24 fluokarbons 80cm, owner pin hook n4 karusina 4cm.
leena spele pa grunti.cope labi redzama spiciitee.
ja asars medii augsaa (mailes lec) -vagler pluds 5g,pavadina 80m briivi peldosa karusina,
24.maijs 2010, 22:17 | links
 
ai,nafig taas pavadas,nopeerk kaprona rulli,un viss....nekas nepaaraus,cilpa vienaa galaa,cilpa otraa,un atiet zuziit:)
24.maijs 2010, 20:32 | links
 
kilka lai līdz tai zināmajai slodzei nonāktu vajadzīga superstipra aukla (kā kurai pavadai)
24.maijs 2010, 20:18 | links
 
aakki - titāna stieple pie zināmas slodzes saka "trrr" un bišķu pastiepjās. Cilpas galos taisa kā jebkurai citai pavadai - ar caurulīti. Stieple laba, kvalitatīva, bez atmiņas. Nekādu noslēpumu tur nav. Bildi nav vērts speciāli likt. Veikalos tamlīdzīgas arī ir.
17.novembris 2009, 23:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager