Foreles

Es eju tikai pret straumi, mazaak uudeni dulko, un tracina....
31.marts 2008, 13:21 | links
 
Daudzās upēs ir vietas,kur no krasta nemaz netiek klāt,tāpēc brienot pa upi uz leju,jūs jau pa lielu gabalu paziņojat forelēm un ne tikai,ka priekšā kaut kas notiek.Un zivis kļūst uzmanīgas.Bet uzmanīgi ejot pret straumi,šāda iespēja stipri samazinās.Vienīgi palielinās spoles griešanas ātrums.
1.aprīlis 2008, 09:29 | links
 
Man nepiekriti,bet tagad pateici to pašu ko es
1.aprīlis 2008, 12:56 | links
 
SWED!!! tu buusi paarpratis jau pašu saakumu!!!!tur džeks prasa kaa vilkt vizuli....pret vai pa straumi....nevis kaa pašam paarvietoties,bet protams ka paarvietošanaas notiek pret straumi
1.aprīlis 2008, 18:07 | links
 
labi labi
2.aprīlis 2008, 07:53 | links
 
Q: Izlasot makšķerēšanas noteikumus saprotu, ka strauta foreles nedrīkst ķert uz naktenieku, pludinot tārpu pa straumi bez pluda....
Tad ko, tikai uz mušiņu, kas jau pati par sevi ir imitācija dabīgai un parasti neslikta, vai tomēr paņemam spāri vai naktenieku, maucam uz āķa?

Pēdējo reizi ejot copēt no foreļupes izcēlu ārā tīklu, kurā bija daudz mazo foreļu un pāris lielās, viss sapuvis. Tad kas ir sliktāks variants? Šāds tīkls, vai es ar savu naktenieku un āķi bez atkarpes.
10.aprīlis 2008, 10:31 | links
 
Nevis tikai uz mušiņu bet arī uz spininga. Uz spininga vienīgi drusku jāpagaida kamēr liegums beidzas.
Nemaz jau nav tik slikts šis noteikums, kaut mazliet samazina makšķernieku presingu uz forelēm.
10.aprīlis 2008, 15:06 | links
 
es par cik eju tik uz spini, tad mani šie noteikumi neierobežo, bet es neuzskatu ka aizliedzot ķert uz dzīvās ēsmas palielinās foreļu skaitu mūsu upē! visus par un pret lieliski atspoguļo raksts CL ja nemaldos februāra numurā!
10.aprīlis 2008, 17:12 | links
 
Es gan uzskatu, ka ar laiku tas var kautko mainīt, nekas nenāk uzreiz.
Diemžēl man nav pazīstams neviens makšķernieks, kurš ķerot foreles uz sliekas būtu palaidis vaļā kaut vienu mēra foreli.
Uz sliekas atļauties copēt var gandrīz jebkurš sīkais vai alkoholiķis, un šīs kategorijas jau nu ir tās kam liekas ka viss kas tiek noķerts jānes uz māju.
10.aprīlis 2008, 19:44 | links
 
Ainars - es neesmu alkoholiķis, un manas forelētāja prasmes ir gana labas. Es esmu palaidis arī mēra foreli vaļā, īpaši mātīti. Jo ja kabatā ir 2 foreles, tad ar to pietiek, un prieks par copi, kā tādu, ir arī daudz.

Un vēl - nav runa par atļaušanos, jo ja pats nejēdz dabūt naktenieku, tad nopirkt veikalā vari par ~ 2.lvl. Un parastu slieku forele ņem nelabprāt.

Gribu zināt, vai pats esi saviem foreļu rotiņiem atkarpes novīlējis vai pieplacinājis klāt pie āķa?

Labi, negribu to uzpūst par gānīšanos un muldēšanu par alkoholismu! ;)

Paldies par viedokli.... ja pateici! :)
11.aprīlis 2008, 10:00 | links
 
nu nezin es parasti visas foreles palaižu ko noķeru!
11.aprīlis 2008, 10:40 | links
 
Forši. Tomēr, ja esi noķēris un proti atlaist - tā ir viena lieta, bet foreļmaizīti no rīta brokastīs apēst ar ir jauki.
11.aprīlis 2008, 15:00 | links
 
nu tam man pietiek ar forelēm iekš RIMI un Stockmann, un citiem veikaliem!
11.aprīlis 2008, 15:11 | links
 
Vikingam
Jā, atskabargas maniem foreļu rotiņiem ir atlocītas. Tas ko es rakstīju diemžēl bija pēc manas pieredzes, varbūt mazliet nekorekti uzrakstīju. Bet PIEMĒRAM pagājušogad nācās redzēt kā divi sīkie kopā ar savu māti sēdēja pie upes un uz slieku ķēra foreles, kad es pajautāju kā ķeras, viņi parādīja maisiņu ar vairāk kā desmit forelēm, tādas ap 15-25 cm. Kad es aizrādīju, es dabūju par sevi dzirdēt ļoti daudzko. Tas nav vienīgais piemērs.
Un es jau arī nerakstīju ka ja tu copē uz sliekas tad tu esi alkāns.
11.aprīlis 2008, 16:43 | links
 
kad var sakt foreljot??
20.aprīlis 2008, 20:53 | links
 
es jums gribeju pajautat....vai tagad drikst likt tiklus upees (forelj)
vienkarsi man pie majas kaukadi 2 cali lieki tiklus!

GRIBEJU SAGRIEZT ,BET NEBIJA LIDZ NAZIS
20.aprīlis 2008, 20:54 | links
 
1. maijaa
20.aprīlis 2008, 20:55 | links
 
tiklus wisp newar likt pareizi butu darijis ja sagrieztu un wel tiem licejiem kadu suni uzridijis wai tapat atpizgijis butu winus
20.aprīlis 2008, 20:56 | links
 
uz forelēm TĪKLUS!!!!! tā mauk***s tak vajadzētu ar sūdainu mietu daudzīt! vajadzēja griezt vai izvilkt tīklu!!! tā jau maz foreles, vēl ar tikliem iet ķert! nākošreiz kad redzi tīklu upītē velc ārā bez problēmām! ja kas piezvani inspektoram viņš ar lielāko prieku uzliks sodu! ja protams nebūs ar vienu roku uz maliķiem ;)
21.aprīlis 2008, 08:40 | links
 
tiislus nevar likt no taa pasha datuma, ka nevar vairs braukt ar laivu! un driiks atsaakt likt no kkada 20 junija...
21.aprīlis 2008, 08:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager