Foreles

LV peoples not everyvone is very fuching donkeys in the world is fisherman Code respect all peoples. you say that we LT are elektrikai. So not go too LT bought.....
14.februāris 2010, 11:47 | links
 
Viepli;no sāniem?Kad tie spārniņi horizontāli stāv,tad tas iznāk no apakšas,vai no augšas?Pa ko tad es runāju,ja tas māneklis ūdenī stāv tā kā caurums apakšpusē,tad velkot viņš ies dziļumā.Jo ātrāk vilksi ,jo dziļāk nirs.Pa to fly fishing Jaunzelandē,tādas vietas ir daudz.Esmu skatījies viņus tūkstošiem,pats nenodarbojos ar MM,dažus biju ielicis CL,bet secināju,ka nav liela piekrišana-maz interesentu.
11.februāris 2010, 22:53 | links
 
Viepli, labāk apskati saistītos video par fly fishing in nz, ehhhh, siekala tek...., bet gan jau, vēl bišķi jāpagaida :)
11.februāris 2010, 22:21 | links
 
Āķi, vīriņš teica, ka, izlaižot auklu no sāniem, mānekli var dziļāk iedzīt.
:)
11.februāris 2010, 21:54 | links
 
Nu neesmu es Youtube fans un to valodu ar pārzinu mazāk,kā citas.Vai tad es vainīgs,kad CL var pievienot tikai Youtube un Mail ru video.Slinkums man no citiem saitiem likt Youtube un tad CL lai redzētu,kam interesē.Caurums tam devilam otrs sānos,es to teikto nesapratu,bet loģiski viņš velkot maina spēli,jo piepalidz vēl spārni.ja zinātu ,kur ir smaguma centrs,tad pateiktu konkrētāk-vai horizontālo,vai vertikālo.
11.februāris 2010, 18:47 | links
 
Āķi, jautājums tev kā youtube fanam un angļu mēles zinātājam. Kāpēc šitam devilam ir vēl viens auklas ievēršanas caurums no sāniem?
11.februāris 2010, 18:07 | links
 
Skaties angli,kāds ir velns
11.februāris 2010, 16:42 | links
 
skaidrs, Viepli! es angliski nerubīju, tāpē nesapratu, ka tas ir leitis...un kāpē sarakste svešmēlē notiekas...
foreļupes jau nevar nevienam rādīt un stāstīt, kur nu vēl leišiem!
tā jau ar hesiem, elektriķiem, meleorātoriem, bebriem utt. foreļupes ir sačakarētas...
11.februāris 2010, 14:34 | links
 
Kapraci, mēs cenšamies pieklājīgi mūsu lietuviešu jd paskaidrot, ka ne sūda viņš neuzzinās par foreļupēm LR. Pietiek, ka viņi jau Ventu un citas vietas piecūko.
:)))
11.februāris 2010, 14:09 | links
 
oho! nez, te kāds pa latviski ar vervelē?
11.februāris 2010, 14:07 | links
 
Vairis30, can we expect some excellent sentences in fluent english from you? Please!
:))
11.februāris 2010, 13:54 | links
 
bigmodis
I think that fishermen who are fishing trouts won't tell you their places where are trouts. There are many small rivers in Latvia where are trouts, so the best thing you should do is to take map and find some river and then go and find your trout river by yourself. :)
11.februāris 2010, 10:16 | links
 
I aI only want know where I cant find foreles (trout) in LV.......
11.februāris 2010, 10:04 | links
 
Vairi, uzraksti pareizi :)))
11.februāris 2010, 09:27 | links
 
Ir jau šādas tādas kļudiņas, bet viss OK, tomēr var ar kādu na zamorskom parunāt
11.februāris 2010, 09:08 | links
 
Vairi, un pie tam angliski!
:)))
11.februāris 2010, 08:56 | links
 
Viepli, tev vismaz kāds prieciņš ziemā parunāt par sev mīļu tēmu!!!
11.februāris 2010, 08:53 | links
 
bigmodis, sounds like a bit silly question. Don't you think so?
:))
11.februāris 2010, 08:48 | links
 
Maxima,Rimi.:D
10.februāris 2010, 22:05 | links
 
where can I find foreles trout in LV?
10.februāris 2010, 21:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager