Foreles

Nu ko tu, mīļais cilvēk, vari ņemties? Nez kāpēc tikai tevi vienu tas tik ļoti uztrauc, ka nevari nomierināties. Ko man, 10 smaidiņus turpmāk postu beigās likt, lai tādam kā tu pielec. Ieraksti kaut ko par copi, varbūt pāries tev tas kreņķis.
13.oktobris 2009, 20:42 | links
 
Vieplis. Var būt ,ka Tev nav pieņemams nu jau labu laiku ar likumu aizliegtais veids, kā Liepnieks kādreiz ķēris foreles un tas, ka lielākā daļa no tām tika nopaikotas? Tad es Tevi saprotu. Man nebija žēl to 99 santīmu, ko sieva iztērēja par to Liepnieka grāmatu. Cita lieta, ja būtu jāatdod piecītis par literāri apstrādātu dienasgrāmatu ar nelielu humora piedevu...
13.oktobris 2009, 20:41 | links
 
"Forelēs pa Latviju" jau vismaz pāris gadus atpakaļ varēja nopirkt.
11.oktobris 2009, 23:06 | links
 
Hooked, kaukā negribās Liepnieka honorārus vairot.
:))
zelts. Uzrakstīju tev privāti, intelektuāli. Lai tev arī "neas nē nekā".
11.oktobris 2009, 21:33 | links
 
Ja kādam patika Broņislava Liepnieka grāmata Forele kā mīļākā,tad tagad ir nopērkama arī viņa Forelēs pa Latviju.
11.oktobris 2009, 20:42 | links
 
vieplim. laikam ja tu sēdi uz poda tad tev ir elitāra smaka.lai tev neas nē nekā.
11.oktobris 2009, 19:11 | links
 
šogad pirmās reizes biju forelēs nu jā tā ir lieta kas ja tiek pamēģināta tad netiek aizmirsta
cēsīs bija 110 sīkaļas + viena mēra kas tika paturēta rokās bet tad nokabinājās un 2as alatas ari tepāt netālu vienā (kā viens te saka) brieža čurā tika pamēģināts pirmajā reizē pašam pa nullēm bet čomam bija viena kur milimetri trūka līdz mēram otrajā reizē jau pašām 3 lielākajai 3cm līdz mēram bet nu nākamvasar gan to upīti apmeklēšu biežāk
un kritīs mans rekords (būs mēri) :)))
3.oktobris 2009, 17:11 | links
 
Paganel, nemaisies te elitārā tēmā!
:)))
2.oktobris 2009, 20:05 | links
 
Krīzes dēļ braucieni šogad bija mazāk,bet rezultatīvāki viennozīmīgi,salīdzinot ar pagājušo gadu.Nekādi izmēra rekordi nav.Skaita un vidējā izmēra ziņā gan ir.plus vēl atrastas pāris man līdz šim nezināmas upes.kopumā ok.Turās!!
2.oktobris 2009, 19:27 | links
 
:D neesmu forelists,bet viens zemmērs noķerts un atlaists.pagājušo nedēļ trīs rīt gribētājas vairākkārt ķēra,bet nepalika.nu tas jau man ir rekords:DDDDD
2.oktobris 2009, 19:06 | links
 
Nu ko apsveicu visus ar sezonas beigshanu!!!
varbut varat pakomenteet kaa gaaja shogad...zivju vairaak, mazaak....izdevaas paarsist savu rekordus..

man personiigi shogad izdevaas paarkaapt 50cm slieksni un lauzt savu personiigo rekordu.....un veel shogad traapiijaas daudz vairaak meeri....varbuut kluustu meistariigaaks:D
1.oktobris 2009, 22:50 | links
 
Paldies!
24.septembris 2009, 21:31 | links
 
http://www.forelelv.lv/index.php?id=7
24.septembris 2009, 17:23 | links
 
Vai kāds lūdzu, man, nespeciālistam, var saprotamā valodā paskaidrot, pēc kādām pazīmēm atšķirt foreli, lasi un taimiņu? Saprotu, ka neko gudrs jautājums jau nav, bet tomēr...
24.septembris 2009, 16:33 | links
 
Meklēju kadu zinošu cilvēku par vietām pie upēm foreļu fermas ierīkošanai.investors ir spāņu uzņemums ar specializac. strauta forelu fermu ierikoš.
Vieta: 500 x 800m pie upes vai 3-4 ha pie ezera (ierikotajam ir know how pie ezeriem)
caurpludums upes min. 3 000 litri/sek mazudens periodā
pH - ne lielaks par 6.0
dzilums,ja runa=par ezeru - 4 m
Kapacitāte - ~~~ 1000 tn/gada
lielakais īpatsvars eksportam uz austrumeiropu,krieviju

kordinates:
skype: river_man1
e-mail: riverside@apollo.lv
riverss@inbox.lv
Eduards
21.septembris 2009, 22:52 | links
 
a moška'ļauj šamējām normāli noseksot,lai priekšdienās pašam būtu ko ķert! :)))
21.septembris 2009, 21:00 | links
 
roolizs, paldies ka atgādināji - man toč bija piemirsies. Tad jau sanāk ka ar steigu jāskrien uz upi ķert foreles.
21.septembris 2009, 20:51 | links
 
Nu vēl veselas 9 dienas var uz forelēm braukt!!!!!:)))
21.septembris 2009, 19:51 | links
 
RobinHood.izskatās,ka tev aizmirsies-no 1.oktobra foreles ķert aizliegts.
21.septembris 2009, 19:42 | links
 
Sveiki forelisti!
Apskatot bilžu albūmus izskatās, ka foreles lēnām sāk baroties :)
Tuvāko nedēļu laikā laikam būs jāaižsauj uz upi pamētāt voblerus cerībā dabūt kādu foreli. Kaut gan vajadzētu pagaidīt lietu, lai tajā upē paceltos ūdenslīmenis, jo savādāk ir diezgan mazas cerības tur dabūt kaut ko.
Ne asakas!
21.septembris 2009, 18:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager