Foreles

Sestdien biju uz savu šī gada pēdējo foreļcopi. Cope nebija izcila - ap 10 zemmēra forelēni. Visi - uz Mepps Black fury 1. Voblers tika mētāts veltīgi.
14.septembris 2009, 12:44 | links
 
Svētdien biju upē Vidzemē, var teikt, ka pirmo reizi. Nebija slikti, foreles upē ir, bet izskatījās, ka atsevišķiem posmiem, vismaz man tā likās. Kādi 3 gandrīz mēri 28-29 cm, protams peld, viens forels 34 cm, kādi četri iznācieni pakaļ vizulim, kas nerealizējās, viens no tiem bija stabils 35-nieks, tas arī labu gabalu peldēja pakaļ vizulim ar interesi to aplūkojos, galvenais, ka es to visu ļoti labu redzēju stāvot krasta paaugstinājumā līkuma iekšmalā. Tad vēl redzēju vairākās vietās foreļus pamūkam, laikam jau sabijās no manis. Tad vēl pirms finiša bebriniekā viena nopurinājās ap 30 cm.
Vienā vietā smuki divas stāvēja, viena otrai blakus, laikam zivis sāk gatavoties nārstam, noskatījos un nopriecājos, arī netraucēju viņas. Nu ko, laikam rudens klāt..
14.septembris 2009, 11:09 | links
 
Sveiki! Gribeeju uzprasiit vai kaads ir makskereejis lencupee? tur vispaar ir foreles?
13.septembris 2009, 15:34 | links
 
EKA.biju norvegijaa un kada veikalaa man pardevejs ieteica mazus supinus.it ka esot forelem viennozimigi vislabakie.ja uz rotiniem un voblam copes nebija,tad uzliekot to supinu lieta tiesam saka iet labak.diemzel Latvijaa vel neesmu izmeginajis.pats diez vai butu tadus izdomajis pirkt:))
10.septembris 2009, 17:38 | links
 
Interesanti, vai forelēm patīk arī mazie šūpiņi? Varbūt kāds var padalīties pieredzē
10.septembris 2009, 15:18 | links
 
Kekss-ja jau tādā dižupē, kā Pededzē ūdens šōdien bija nekāds, tad Mergupe ap Nītauri vispār ir gandrīz sausa. Vienīgās vietas kur ir iespēja kādu F.izmānīt ir bebra kunga veidotie uzpludinājumi. Man šodien uz Megabass Griffon 40 cm. alata(cerēju ka būs forele) un uz Yozuri 65 mm-33 cm alatiņa-peld. Zemmērus uzķeksēt varēja daudz, bet nopietnākās tik ar degunu bakstīja.Forelēm vakar laikam bijis Tussiņš ,jo pacelt varēja vairakas, bet apetīte viņām nekēda...
29.augusts 2009, 00:34 | links
 
To Zops: No Tevis teiktā saprotu, ka jēga ir tikai līdz Krīgaļu HES, ja? Jo es tik augstu neesmu tur gājis, neesmu bijis augstāk par Piģelejas ieteku.
27.augusts 2009, 12:18 | links
 
Vīlēlēt jau var, tik virs Krīgaļu aizsprosta ūdens tālāk līdz potītēm un visas zivtiņas lielo ūdeni gaidot salīdušas čakārņos.
26.augusts 2009, 22:45 | links
 
P.s. Tad sanāk tā, ka bez licences var jau vīlēt Mergupē arī Siguldas novada ietvaros un tālāk uz augšu uz Nītauri un augstāk Amatas novada ietvaros.
26.augusts 2009, 14:10 | links
 
Atļaušos nedaudz precizēt, licencētā zona Mergupē ir no Brūnu HES aizsprosta uz augšu līdz Mālpils novada robežai ar Siguldas novadu.
26.augusts 2009, 14:01 | links
 
JanKa_Ka- ja Tu taisies staigāt pa Mergupi tad ņem vērā ka no šī gada jūlija makšķerēšana šajā upē no ietekas L Juglā lidz Cēsu raj. robežai ir licenzēta. 3.Ls un ne asakas...
26.augusts 2009, 13:31 | links
 
un kaa ar krasam? Blue Fox tu doma ja ?
25.augusts 2009, 22:27 | links
 
pirmaa otraa nummura lapsina buus ideaala!!!
25.augusts 2009, 22:10 | links
 
taa... Nu brivdienas ir jabrau uz laukiem ( nitauri ) uz kartupelju talku. Pec taas doma kkur pacopet. bernibaa kjeru upitee ( mergupe ) foreles tagad arii doma aiziet. doma uz kadu rotinju pakjert. pasham kaste stav visi 3-4 numura Aglia utt. bet reali laikam paq lielu butu . Ko jus man ieteiktu ? kadu krasu un izmeru ?
25.augusts 2009, 22:08 | links
 
Tajā festivālā rezultāti būs labi jo viņi pirms copes salaidīs zivis upē. Lai uztaisa festivalu kādus 20 vai 30 km uz leju,un nelaižot zivis tur rezultāti būtu švakāki.
25.augusts 2009, 10:09 | links
 
Šodien beidzot biju aizbraucis pirmo reizi uz Ogres licencēto posmu, mērķis - foreles. Nobridos kā ēzelis, tāpat mānekļus mainīju cītīgi, bet jāsaka, ka rezultāti nekādi. Visas zivis zemmēra, kādi 2 sapaliņi, pāris okuneni un kādas 7 forelītes sprīža garumā un, pats par sevi saprotams, visas zivteles amnestētas.
Foreles gan pārsvarā bija pietekā L., jo arī tajā biju iegriezies. Ogrē izskatījās ūdens pabrūns, iespējams no lietus vai arī bija parauts vaļā HES, jo satiekot vietējo specu, kas mēģināja copēt sapalus, arī viņš sūkstījās par totālu necopi, lai gan iepriekš kaut kad upe esot vārījusies. Šoreiz gan es tā arī neredzēju gandrīz nevienu zivs plunkšķi, iespējams, rudens tuvojas, nezinu..
Jāsaka gan, ka tik lielā upē kā Ogre līdz šim es nebiju foreļojis, parasti man patīk mazākas upītes, bet nu tas tā.
P.s. Būs interesanti pavērot, kādi rezultāti būs nākamajā vīkendā "Mēs zivīm" rīkotā festiņa ietvaros.
23.augusts 2009, 23:02 | links
 
Vakar atkal biju upītē! ;)
Laiks foršs -saulīte mijās ar īslaicīgām lietus gāzītēm! cope ar diezgan laba! 1h laikā-12 foreles un 3 alatas! Foreles aptuveni no 25-32 cm! lielākā zivs 33cm alata! Visas uz 1.nr mepiņa!
13.augusts 2009, 22:25 | links
 
šodien pa ilgiem laikiem biju upītē ! ;) Karstums nenormāls! cope diezgan švaka- 7ņi foreļbērni paskolojās! Viena uz gramiem 500 parādīja savu augumu un pasmējās par mani! Un beigu beigās vēl aizgāja alata ap 35cm ;)
Bebri ar nav slinkojuši un sataisījuši vēl jaunus dambjus! kas nebūt neuzlaboja garstāvokli! :(
Bet katrā ziņā bija laba atpūta! Ir plāns Rīt atkal kkur pabrist ;)
Ne asakas!

P.S kkād būs arī bildes!
10.augusts 2009, 23:42 | links
 
es tik par pīto! ņem kādu 0.10 labas firmas tb sufix, power pro, fireline!
2.augusts 2009, 22:17 | links
 
monofilo vai pito? Un kada diametra?
2.augusts 2009, 21:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager