Foreles

Vēlos iet izmēģināt paforeļot! Vēlējos jautāt ar kādu auklinu jūs ieteiktu?
2.augusts 2009, 21:53 | links
 
vel tik vajadzeja,lai tam mopsim aiz krana kada panem.
29.jūlijs 2009, 22:47 | links
 
Tā ķer
29.jūlijs 2009, 22:22 | links
 
rolizss, satraukumam nav pamata - tas, ka mēs līdz galam neizprotam visu, kas notiek mums apkārt, ne vienmēr nozīmē, ka mums kaut kas nav kārtībā ar prātu:) .... Un vispār, negribēju aizdirst tēmu ... kas gribēja saprata, bet pārējiem es piedodu:)) ... āmen
29.jūlijs 2009, 21:55 | links
 
Šo dialogu arī neizpratu:)))
29.jūlijs 2009, 20:46 | links
 
bezkljovs.varbut esmu stulbs,bet tiesam nesaprotu,ko tik Tevi aizskarosu Tu salasiji Aigara rakstitajaa?!
29.jūlijs 2009, 20:44 | links
 
Neesi piedomājis par humorista karjeru? Nākamais solis būtu - iesmiet par invalīdiem un garīgi slimiem cilvēkiem.

Par bērniem - redzi, bērni tāpat, kā mēs pieaugušie, ir dažādi .... manējie pasakas "dzejo" un tieši tas viņos ir tas foršākais, un tieši tāpēc es neļauju viņiem pārāk daudz laika pavadīt internetā, jo ļoti iespējams, ka viņi varētu saskarties ar kādu "humorista" piezīmi, pēc kuras viņi varētu pārstāt "dzejot" vai aizstāvēt to, kas viņiem liekas svarīgs. Padomā par to no šīs puses. Lai tev veicas!
29.jūlijs 2009, 17:40 | links
 
Jā, man ir bērni, bet atšķirībā no daža laba pasakas nedzejo, tev atkal izskatās tā pašvaki ar humora izjūtu, neapskaužu tavus bērnus
29.jūlijs 2009, 14:38 | links
 
AigarsM, tev bērni ir? Ja ir, tad es viņus neapskaužu:( Bet visdrīzāk pats vēl esi zīdainis.
27.jūlijs 2009, 14:20 | links
 
sveiki! vai ir kads dzirdejis par forelu zveju Daudavpils puse?
27.jūlijs 2009, 13:38 | links
 
Paldies, roolizss, par atsaucību, savu e-pasta adresi nosūtīju Tev šeit par forumā vēstules veidā.
23.jūlijs 2009, 14:18 | links
 
aigarsM teiktajam varu vel piebilst,ka elektriku zvejaa lielako postu nodara tas,ka atmirst visa udens mikro fauna.lidz ar to zivim sai vietaa vairs nav ar ko baroties un mees iegustam uz paris gadiem izmirusu posmu.
23.jūlijs 2009, 13:38 | links
 
kekss.atsuti e-mailu.meginasu padalities ar infu.
23.jūlijs 2009, 13:34 | links
 
Nosmējos ne pa jokam, te vēl mūsu super forelista raksts, man vislabāk šī rinda patika(Ja mēs saudzēsim zivis, ar laiku to paliks vairāk un lomi paliks lielāki! ) "Džeks uz metrīgām jau mērķē :))

baguvix:
Maluzvejniecība ir plaši izplatīta mūsu valstī! Maluzvejnieki ķer tās ar visdažādākiem rīkiem - sakot ar tīkliem utt.! Vispopulārākais maluzvejniecības rīks ir tīkls, tos mēs varam atrast praktiski visos ezeros! Katru gadu tiek palielināti sodi, bet maluzvejnieku paliek arvien vairāk! Tā kā tagad ir krīze, maluzvejnieki ķer zivis aktīvāk, jo pat gaišā dienas laika tiek redzēti maluzvejnieki! Ļaudis gribētu jūs lūgt, ja jūs redzat maluzvejnieku vai maluzvejniekus, tad lūdzu zvaniet zivju inspekcijai! Lūdzu pērciet makšķernieka kartes un licences, lai nebūtu nekādu problēmu ar inspektoriem un lūdzu laidiet tās zivis vaļā, kuras nevar paturēt loma!

Visbriesmīgākais maluzvejniecības rīks ir tas, kad zivis tiek nosistas ar elektrību. Maluzvejnieki laikam nesaprot, ka ja viņi ķers zivis ar elektrību ies bojā ļoti daudz mazo zivju, tāpēc lūgšu jūs neķert zivis ar elektrību! Ja jūs redzat tīklu, izņemiet to un izlaidiet dzīvās zivis un izmetiet tīklu! Ja mēs saudzēsim zivis, ar laiku to paliks vairāk un lomi paliks lielāki! Makšķernieki, saudzēsim zivis un mūsu Latvijas dabu!
23.jūlijs 2009, 13:24 | links
 
No ko Jūs, kungi, te fufeli dzenat, vai tad neviens forelēs naff bijis, ka neko jēdzīgu nevar ierakstīt?

Kurzemē forelējis neesmu, esmu braucis tikai uz Ovīšiem uz butēm pagājušo rudeni, tādēļ man Kurzemes puse forelēšanā sveša. Vai kāds man nevarētu pačukstēt uz kurieni no Ģipkas var aizšaut tuvāk paforelēt, piemēram, kas notiek Pilsupē, vai ir jēga? Papētīju satelītkarti, baigi interesanti - augškurzemē pilns ar mazām upītēm un strautiem, kas beidzās ar vārdu -..valks. Nez kā tajos visos "valkos" ar forelēm sastāv? Vai vispār ir kādas īpatnības, kas jāievēro minētajā reģuionā ejot uz forelēm (lieti, ūdenslīmenis, karstums, rīti, vakari utt., ujp.)
Man, iespējams uz vairākām dienām augusta sākumā izbrauciens atpūtā uz Ģipkas pusi, tādēļ arī šāds jautājums..
23.jūlijs 2009, 10:49 | links
 
varbut 17 cm tipa
22.jūlijs 2009, 22:20 | links
 
:DDD vo mlin.kaut ar vienu actiņu uz tādām palūrēt!!!:DDD
21.jūlijs 2009, 12:07 | links
 
Par vēlu. Reku, Sapalujanka metrīgas pidžina atpakaļ.
:DD
21.jūlijs 2009, 12:04 | links
 
viepli.nepribedņaisja.varēji jau latiņu aukstāk pacelt.teiksim 80cm!!!:DDD
21.jūlijs 2009, 11:40 | links
 
es esmu sakeris kautkur. 15 vai 16 foreles. protams nezinu vai tas vareja nemt jo tas visas bija 70 cm. un vairak es nezinu. kads ir foreles mers kur6 man var pateikt??? bu6u pateicigs!

:DDD
21.jūlijs 2009, 11:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager