Foreles

baguvix
LV rekords ir 0,73 cm-tad jau kāda no tavām forelēm kas kārtīgāk bija paēdusi bija jauns rekords.
Viens vecis man teica,ka Aģes ezerā noķēris asari 2,5 kg -un kad pateicu lai nomet vismaz 1,5 kg nost-viņš piekrita.
21.jūlijs 2009, 11:30 | links
 
Kas tik sapņos nerādās:)))
20.jūlijs 2009, 22:53 | links
 
diez tas "kautkur" bija domaats skaits vai vieta?:)
20.jūlijs 2009, 22:42 | links
 
Jūtos kā niecība.
:DD
20.jūlijs 2009, 21:38 | links
 
:DDD
20.jūlijs 2009, 21:18 | links
 
Nu, ņemt jau var, bet es parasti zem 1m laižu atpakaļ!!! ;)
20.jūlijs 2009, 21:15 | links
 
vīri te par čēmniekiem cīnās,a tev 70nieki.nikujova devki pļašut.
20.jūlijs 2009, 21:03 | links
 
es esmu sakeris kautkur 15 vai 16 foreles protams nezinu vai tas vareja nemt jo tas visas bija 70 cm un vairak es nezinu kads ir foreles mers kur6 man var pateikt??? bu6u pateicigs!
20.jūlijs 2009, 21:00 | links
 
apmekleju sodien atkal upi kur biju ap janiem.stellejot makskeri konstateju,ka mans labakais vizulis pazudis.saku taustities ar dazadiem mepiem.zives nak pakal un baksta,bet laba nemiena nav.plasa likumaa uzlieku kapara moscu un ir blieziens.kaut kas velk dzilumaa.pievelku tuvak-nolapits-lidaka.pa galvu un maisaa.noiets baigais gabals kad sakas kustiba.kadu 30min. laika tieku pie 4 zivem 35-39cm.pec neliela partraukuma seko 3 zemmeri un vel viens 37nieks.sak rukt perkons un rauju 4km krosu uz auto.
19.jūlijs 2009, 22:23 | links
 
To vieplis:
Sāku iet no dzelzceļa caurteces uz augšu. Pēc metriem 50 bij viena ievērības cienīga vietiņa - līkuma ārmalā bedre ar putām, bet tur nekas nepieteicās. Tālāk nedaudz aiz tā tāds kāds izbijis bebrinieks ar dažiem kokiem pāri, tad tālāk taisnīte un atkal līkums ar tādu straumīti un pacerīti un diviem akmeņiem, kur arī tas zemmēra forels viens sēdēja. Un tad aiz tā līkuma bij tāds kā bebrinieks, nezinu vai nepabeigts, vai pajaukts, bet nu katrā ziņā sekls - dziļums vien līdz ceļiem un viss cauri redzams. Nu un tad aiz tā vēl bišķi pagāju un metu mieru. Katrā ziņā tādu riktīgu bebrinieku ar dziļumu es neredzēju.

To aigaigars:
Jā, burts N ir priekšpēdējais, kā jau minēju, sākas ar burtu L, principā jau ļoti zināma Gaujas pieteka.
Es, savukārt,vairāk migrēju virzienā Rīga - austrumvidzeme, tur tad arī vairāk esmu forelējis. Bet nu būs kaut kad jāaizbrauc arī kāda Kurzemes upīte ievērtēt, man pat viena ir padomā, tā apmēram starp Valdemārpili un Ugāli, kaut kā man liekas, ka tā varētu būt perspektīva, bet varbūt es kļūdos..
16.jūlijs 2009, 14:53 | links
 
mlin.laikam jau būs kadu dien jānoskrien līdz "grāvim".kādu foreļuku nostīvināt.jānomēģina dropšots darbībā uz forelēm.
15.jūlijs 2009, 19:32 | links
 
esmu no ventspils raj. bet domāju ka zinu par kādu L. ir runa tajā upes nosaukumā ir burts N arī vai ne?
15.jūlijs 2009, 19:12 | links
 
Šausmīgi sen atpakaļ vienā no dzirnavu dīķiem audzēja varavīksnenes, kuras dabiski bija arī upē starp diviem aizsprostiem. Humors, ka uzpludinājums bija ļoti aizsargāta zona, bet upē ķer cik gribi :)
15.jūlijs 2009, 19:12 | links
 
Kekss, vai bebrinieks pirms dzelzsceļa caurteces vēl ir? Aizpagājušo ziemu tur forša zivs atrādījās. Bet L. man diezko nepatīk, tāda iztukšota liekas. Tad jau labāk braucu uz citu L.
:)
15.jūlijs 2009, 18:29 | links
 
Stāsts par to, kā es vakar pēc darba braucu L. upi lūkoties. Sākumā nevarēju izdomāt, vai braukt uz Rīgas rajona kādu X upi, kuras posms jau samērā labi pazīstams, vai tomēr aizbraukt beidzot uz vienu interesējošu upi, kurā neesmu iepriekš bijis. Beigās tomēr izlēmu par labu vēl neredzētās upes L. kāda posma apgūšanai (zinātāji un arī citi interesanti tālāk protams sapratīs par ko runa). Tātad, biju beidzot aizbraucis uz upīti, kas sākas ar burtu L. (mērķis bija apskatīties posmu kādu gabalu virs Pleskavas šosejas).
Bija doma paskatīties, kāda tā upe augšā izskatās, piemēram, pie Līčkalniem vai Liepkalnu dzirnavām. Izrādījās, ka tur iebraukšana laikam aizliegta, jo privātīpašums un "ķieģelis" bij ceļam priekšā.
Nu labi, ja nav, tad nav, griezos apkārt un pabraucu nedaudz atpakaļ uz leju - mans iedomātais posms starp Līčkalniem un Jaunšķēpeļu dzirnavām, kur samērā nelielā apgabalā ietek kādi 4 nelieli strauti (tā vismaz pēc satelītkartes). Iebraucu pa meža celiņu līdz tas izbeidzās, tālāk devos kājām, bet kaut kā līdz upei nesanāca tikt, jo likās, ka eju pārāk ilgi un tālu, upei jau vajadzētu būt, bet kā nav, tā nav, likās gluži kaut kāds vadātājs piezadzies, vnk saprotiet, neesmu vietējais un šeit biju pirmo reizi. Nu i labi, metu atkal mieru un slāju atpakaļ uz mašīnu. Laika patēriņš liels, bet copēt vēl nebiju sācis. Tālāk braucu vēl atpakaļ uz leju, un domāju paiet kādu gabaliņu no dzelzceļa tilta uz augšu, jo to vismaz atrast nebija nekādu problēmu. Nokāpu pa lielo uzbērumu lejā un sāku iet, upīte rādījās samērā sekla. Jau sākumā sasveicinājos pa kādiem nepilniem 10 metriem ar bebru, tālāk līkuma straumītē 1 zemmēra forele, protams, amnestēta. Nu i tālāk uzreiz ieraudzīju kalnā augšā laikam liela viesu māja, upe turpinājās gana sekla un izdomāju mest mieru, jo arī vakars nāca virsū un neliekās diezin cik liela perspektīva šim pasākumam. Nācu atpakaļ, pirms dzelzceļa uzbēruma vēl "izcēlu" vienu buku, šis man gar pašu deguna priekšu aizcilpoja. Nu kaut kā tā man gāja, dabu un dzīvniekus pavēroju, bet kopumā jāsaka, ka palika tāda vilšanās sajūta ar L. upes minētā posma apgūšanu.
Vakara pēdējais priokols, jau satumstot iebraucot Rīgā, pamanīju, ka mašīnai kaut kā tomēr baigi tumšas gaismas ir, nu neko, slinkums bij kāpt ārā un pārbaudīt kas ar gaismām, izbraucu cauri līdz mājām praktiski visai Rīgai un kā beigās izrādījās, tiešām bija izdegušas abas tuvo gaismu spuldzītes, nu tas bij kronis visam. Nu ko lai vēl saka, vakar tāda īpatnēja vakarpuse bija, lai neteiktu vairāk..

P.s. Būtu interesanti dzirdēt kādus komentārus no tautas, kas tur ir bijuši, par mani interesējošo L. upes posmu vai upi vispār, kuru vakar tā arī neizdevās kaut nedaudz apgūt. (ja vajag, varu norādīt savu e-pastu).
P.s.s. Šinī upē biju forelējis kādus 5 gadus atpakaļ, bet lejteces posmā - apmēram kādus 4 km pirms ietekas Gaujā.
15.jūlijs 2009, 16:44 | links
 
Piekriitu mucinam!!!
bet vai tikai man vienam sanak tajaas labaas vietaas nolohoties, te kaads zars, tad kaas akmens ta atkal kas cits un gribot negribot jaalien pa to labo vietu pakal rotinam!!!
11.jūlijs 2009, 23:35 | links
 
Es teikšu tā, ka viss atkarīgs no tā, cik biezi ir džungļi gar krastu, kāds ir krasta novietojums attiecībā pret upi(stāvs/smilšains utt.) Ir vietas, kur gar krastu nevar izlīst un savukārt ir vietas, kur izbrist nav iespējams. Bet tomēr teikšu, ka brienot pa ūdeni ir efektīvāk, zivs tomēr ir pieradusi, ka kāds alnis iebrien padzerties, kāda žurka peld, koks iekrīt. Bet pats galvenais ir meklēt un ķert, tad arī var saprast kas un kur strādā labāk!
10.jūlijs 2009, 10:34 | links
 
Viepli-baigi ņem uz šiem

vienkāršajiem
10.jūlijs 2009, 09:36 | links
 
Pa krāci uz augšu var maršēt droši, rāmā vietā tomēr vilnis ies pa priekšu - Lielais toč sajutīs uzreiz. Pats tomēr, ja vien ir iespēja, dodu priekšroku iet pa krastu.
:)
9.jūlijs 2009, 21:17 | links
 
par šo lietu grūti teikt, jo es esju gan pa ūdeni gan pa krastu! nu nevar teikt ka rezultāti ļoti atšķiras! manuprāt galvenokārt ir iet klusu, netrokšņojot, nevilkt spilgtu apģērbu utt.
9.jūlijs 2009, 20:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager