Foreles

Paldies Roolizss

Būs gribas jau tākā pamēģināt ;)
12.jūnijs 2009, 17:55 | links
 
Man līdz upei bija 10 min gājiens.Vismaz tur kur copēju es pērkons viņām nepatika.Platāka,dziļāka,šaurāka,seklāka,straujāka-drošvien kā kurā upē.
12.jūnijs 2009, 17:10 | links
 
>>zivjulauva

Man vēl augt un augt līdz Jaunsudrabiņam.
12.jūnijs 2009, 17:06 | links
 
Nu nez, ir bijis tā ka forelēm krietni uz pērkonu uzlabojas apetīte. Pašam gan tā neomulīgi staigāt pa upi pērkona laikā, nevar zināt, kur zibens iespers.
12.jūnijs 2009, 17:03 | links
 
He-he, ainars5555 mums talants- savdabīgs stāsta stils... Taisi pierakstus un konkurē ārā Jaunsudrabiņa ''Ar makšķeri", tev noteikti sanāks. Ja kas, vakar Bārtā spiningojot uz sēkļa pamanīju, ka kaut kas mazās zivtiņas tramda, pielavījos tuvāk, uzkabināju rotiņu un sāku šo vietu apstrādāt. Kaut kas uzsita, bet varēja būt sapalēns. Kad jau metu mieru, no straumes slaidu lēcienu taisīja forele. Bārtā laikam tādus skatus bieži neredz.
12.jūnijs 2009, 16:59 | links
 
Pērkons gan forelēm nepatīk.
12.jūnijs 2009, 16:54 | links
 
Šodien biju tajā pašā upītē kurā trīs dienas atpakaļ. No plkst 12.00-14.30. Šoreiz gribējās paiet pa posmu drusku augstāk. Laiks ļoti silts, bet saģērbties vajadzēja kārtīgi, citādi no odiem ne atkauties. Sviedriem tekot sāku copēt. Sākums švaks, atrādās tikai sīkās forelītes, tad pēc kādas pusstundas, necilā vietā pirmā šodienas mēriniece, lai gan tikai 32 cm taču ļoti sprigana, uztaisa skaistu skrējienu, iespaidīgu sveci, bet tad spēki arī galā(forelei nevis man). Nofočīju, izmēru un aizpeld. Tūlīt pēc tam drusku tālāk vēl viena tāda paša izmēra paskrien reizes trīs pakaļ rotiņam, taču nepaņem. Pēc tam kāds laiciņš gandrīz tukšā, tad seko ļoti smuka vieta - pagarš bebrenieks. Sākumā pabaksta dažas sīkās. Pamainu rotiņu, uzlieku kautkādu 3. nr sudrabotu jaxonu, un tūlīt no kāda sakņu mudžekļa izskrien pēc skata ap 35 cm forele, divreiz pabaksta, nepaņem. Atkārtotā metienā tomēr uz mirkli uzsēžas, taču paņem un pasūta mani trīs mājas tālāk. Pierunājama vairs nav. Sāk ducināt pērkons, līt lietus, nolemju beigt.
12.jūnijs 2009, 16:41 | links
 
Juran
tagad vasarā vislabāk jau ņem ka smidzina lietus,jo forelei grūti tevi redzēt.Bet ķerās jau visos apstākļos,gan no rīta,gan vakarā.
12.jūnijs 2009, 12:11 | links
 
Hugo.aizbrauc uz to pasu Mazo Juglu.laba upe kur pameginat un saprast ir tas prieks tevis vai nav.zivis tur ir.
12.jūnijs 2009, 11:22 | links
 
Esmu ķēris gan pa dienu, gan no rīta , gan vakarā, gan saulainā laikā, gan lietaina , ņēma visos apstākļos ...
12.jūnijs 2009, 10:54 | links
 
Kad labāk ķert foreles no rīta vai vēlak pa dienu?
12.jūnijs 2009, 10:50 | links
 
Kārtību pēc sevis garantēju un atkritumus neizmētāju.

Nu ja nav žēl iesakiet.
12.jūnijs 2009, 10:47 | links
 
Maz ticams,kad ko jēdzīgu ieteiks.Tur pašam jāstaigā gar upītēm un daudz kilometri.Tas nav-piebraucu-iemetu un izvilku.
12.jūnijs 2009, 10:45 | links
 
:))))
12.jūnijs 2009, 10:43 | links
 
Gribu aizbraukt paspiningot foreles !
Iesakiet kādu vietu kur kautko var noķert.
Jau iepriekš, paldies :)
12.jūnijs 2009, 10:40 | links
 
>>urmaas


Tiem kas grib lai norej, tā teikt viņu problēma.
11.jūnijs 2009, 10:39 | links
 
Bildes ielikšu līdz sestdienai, pašlaik slinkums. Foreles mēru pieliekot viņas pie kāta, līdzi ir metramērs, pēc tam izmēru cik tad viņa bija gara.
11.jūnijs 2009, 10:35 | links
 
Žēl ka nav bildes
10.jūnijs 2009, 22:44 | links
 
ainars5555.ja nav lineāla blakus,labāk neliec.tāpat nories :( bet prieks par izdevušos copi neizsakāms:))))
aakkis.tev tik pierādijumus :DDD
10.jūnijs 2009, 00:57 | links
 
Kur tad tās bildes ar tām Forelēm?
10.jūnijs 2009, 00:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager