Foreles

zini einstein andri tu neteici ka vajag upe nevis dikji vareji jau ario apgaismot mani lai nebutu jamin
11.novembris 2008, 16:09 | links
 
nu tu dod aigar! baigaa cope aarzemees ezeros uz taam foreleem... tu zini, ko nozimee maza, strauja upiite LV uudenos. ziemaa maksas diikos tikt pie foreles ir elementaari! vieniigais, kas man patika tajos video bija-Hot girls fishing :)
10.novembris 2008, 22:51 | links
 
video sheit neskatos un sho numuru visu veel neesmu izlasiijis, jaalasa arii skolas uzdotaa maaciibu viela
10.novembris 2008, 22:39 | links
 
andza tu CL zurnalus nelasi? un video seit CL neskaties?
10.novembris 2008, 22:36 | links
 
kaads foreles nav keeris ziemaa no ledus?
10.novembris 2008, 22:28 | links
 
Vienā dīķī pie meža upes.
18.oktobris 2008, 19:32 | links
 
Kur copēji?
18.oktobris 2008, 19:06 | links
 
shodien biju copeet , savilku paaris foreles bildes manaa albumaa
18.oktobris 2008, 19:03 | links
 
Njaa elektrikiem tik sezona saakas!!!
1.oktobris 2008, 11:42 | links
 
mja sezona beigusies.... tagad ejam lašvedīgos sargāt :)) re ku jau ziņoja ka pirmie maias noķerti!
1.oktobris 2008, 10:38 | links
 
tagad visi pie upeem nevis ar kaatiem,bet gan ar stekiem ;)
30.septembris 2008, 23:56 | links
 
No ko dzeki apsveicu ar forelu sezonas nosleegshanos:)
30.septembris 2008, 20:29 | links
 
Es biju pirms pāris dienām uztaisīt noslēgumu. Patestēju zināmas upes nezināmu posmu, tas ir tās augšteci. Bebri nepajokam bij izplosījušies, vienā vietā viss bija tā pārplūdis ka nevarēju vairs upi atrast. Ar zivīm gan vāji, četrās stundās viena forele, bet nu skaista mēriniece.
30.septembris 2008, 20:17 | links
 
Vai kaads brīvdienās bij uz pēdējo foreļu copi?kā ar lomiem?
29.septembris 2008, 16:07 | links
 
Ahujena :)))))
8.septembris 2008, 21:36 | links
 
Uztaisīju kārtīgu ekspedīciju pa savu iemīļoto foreļupi. Pirmoreiz pabiju tās augštecē, iespaids palika ļoti labs. Copēt sāku ap 15.00, kā ierasts pa savām iemītajām takām. Galvenokārt bija sīkās, bet pagadījās arī pa kādai 25-niecei līdz 30-niecei. Lielajām apetītes nebija. Kautkā sagribējās apskatīties kas notiek pašā upes augštecē, tad nu devos labu gabalu ar kājām, līdz nonācu līdz posmam kur vēl nebiju bijis. Nelieli padziļi posmi mijās ar gariem sekliem posmiem, kuros pat nemētāju. Pa kādai gandrīzmēra forelei jau bija, bet tas arī viss. Eju, eju līdz nonāku kārtīgā Saigonā, sākas milzīgi bebrinieki un nenormāli aizauguši krasti. Mani pagodina arī pats bebra kungs, kuru no sākuma noturēju par milzu foreli. Gandrīz trieku ķēru. Bet nu pie galvenās šīsdienas copes daļas. No kāda baļķa apakšas lizvilinu līdaķeli, bet šamai paveicas. Sāk jau satumst, kad 20 m no manis kautkas uztaisa milzīgu plunkšķi, paeju drusku tuvāk, metu pirmo reiz, nekā. Metu Otrreiz, no baļķu sanesuma izšaujas forela, momentā svece, izvelk drusku auklu no spoles un nokabinās. Bija stabila kilogramniece, varēja pat būt ap 1,5 kilo, lielākā strautene kādu esmu redzējis. Turpmākās 10 minūtes rokas un kājas nepārstāja trīcēt. Paņēma uz neliela burbuļveida voblera. Visas pārējās izvilktas uz mosca nr.1 ar sudraba lapiņu.
8.septembris 2008, 21:20 | links
 
mja jau gatavojas nārstam.... tagad jābrauc uz rudens alatām!
30.augusts 2008, 14:41 | links
 
Uz pāris stundām biju aizlaidis paskolot kādu foreli. Ūdenslīmenis beidzot daudzmaz normāls. Copju nebija daudz, bet ja ņēma tad ņēma pārsvarā 25-nieces. Tā nu biju nogājis kādas stundas 2, kad nonācu līdz vietai kur šogad jau biju noķēris un atlaidis 42-nieci. Skaists līkums ar dziļu bedri, lielu akmeni, baļķi un zaru sanesumu bedres vidū. Tā nu sāku apmētāt šo vietu, un kādā 6. vai 7. metienā, pēkšņi nez no kurienes parādās kārtīga ēna, kura sekojot rotiņam uzpeld uz sēkļa un paķer to, skats kolosāls. Neliela cīņa un forele nomērīta dodas atpakaļ uz savu bedri. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka tā bija jau iepriekš atlaistā forele, garums 43 cm. Puncis arī labi apaļīgs, pamazām jau gatavojas nārstam.
30.augusts 2008, 14:19 | links
 
Sorry,bet rīt cope,jāpaēd un čučēt.....
1.augusts 2008, 22:20 | links
 
:D nu tas atkariiks cik traki saaardiita un kaada ir uudens tempretuura :)
1.augusts 2008, 21:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager