Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Kā zināms latvijā ir ļoti daudz upes un upītes kurās dzīvo un ieklīst laši un taimiņi,bet par nožēlu tos ķert ir atļauts tikai divās!!! Jautājums ir kāpēc!? Vai tad tikai Venta un Salaca ir tās upes kur šo zivju ir pietiekoši ,lai varētu izjust šo zivju makšķerēšanas prieku!? Nebūt nē...šo zivju pietiekoši ir gan Irbē,gan Užavā,gan Sakā un arī Rīvā un vēl citās upēs kuras ir saistītas ar jūru.Tad ieviešot licenču sistēmu šajās upēs un iegūstot naudu no licencēm varētu pavairot šo zivju populāciju...un būtu labi gan makšķerniekam,gan zivīm!!!
16.marts 2008, 14:02 | links
 
mja tur tev piekrītu ka latvijā nava tikai divas upes kur dzīvo lašveidīgie! bet kā pats redzi, vismaz manuprāt, makšķerēšanas likumi Latvijā absolūti nava sakārtoti! tā nu tas diemžēl ir! un kā jau vairāki copmaņi ir minējuši, tad tai pašā salacā licenžu sistēma ir absolūts debilisms! tādu sistēmu ir grūti kur izdomāt, ja nu vienīgi latvijā!
16.marts 2008, 17:08 | links
 
mja tur tev piekrītu ka latvijā nava tikai divas upes kur dzīvo lašveidīgie! bet kā pats redzi, vismaz manuprāt, makšķerēšanas likumi Latvijā absolūti nava sakārtoti! tā nu tas diemžēl ir! un kā jau vairāki copmaņi ir minējuši, tad tai pašā salacā licenžu sistēma ir absolūts debilisms! tādu sistēmu ir grūti kur izdomāt, ja nu vienīgi latvijā!
16.marts 2008, 17:08 | links
 
Kā zināms latvijā ir ļoti daudz upes un upītes kurās dzīvo un ieklīst laši un taimiņi,bet par nožēlu tos ķert ir atļauts tikai divās!!! Jautājums ir kāpēc!?
jurchix,man sada adbilde:
starptautiskā HELCOM konvencija, kas aizliedz jebkādu lašu ieguvi to dabīgajās nārsta upēs.
17.marts 2008, 00:24 | links
 
Nu varbūt bišķi par skarbu izteicos!!!Bet normālu copi...vismaz lielākajās upēs varētu izveidot! Nej aupriekš GAĻENIEKIEM,BET normāliem copmaņiem kam nav žēl nopirkt licenci un kuri prot cienīt dabu!!!! Jo tie kas neprot tā pat slaktē!!!!! bet mums jānoskatās,jo būdami godīgi,negribam problēmas ar likuma kalpiem!!!!Un nav jau tā ka šo zivju katastrofāli trūktu,dažās upēs pat grūti copēt citu zivi,lai tā procesā neiejauktos kāds taimiņš!!!!
17.marts 2008, 07:15 | links
 
Šogad arī Lielupē divus taimiņus izvilka abi 2,5 kg...
17.marts 2008, 09:10 | links
 
respektīvi es arī ar visu licenzi to zivi laižu vaļā! es pat nepaturu atļauto skaitu šo zivju! tāpat daru ar forelēm, alatām!
17.marts 2008, 09:21 | links
 
Atliek vienigi vairak pieverstis piekrastes zvejai juura.
17.marts 2008, 09:21 | links
 
jurchix; Kādas problēmas,neviens likums neaizliedz pēc nārsta lieguma spiningot lašupēs,nav atļauts paturrēt lomā lašus un taimiņus,ar licenzēm būs tikai problēmas tāpat kā Salacā vis tas bardaks ar posmiem un licenžu trūkumu,katrs jau nevar iegādāties,bet brīvajās upēs ei kur acis rāda un kad gribi ja esi gdīgs copmanis, kādas problēmas ar špektiem es viņus bieži satieku man tas netraucē ja likumu nepārkāp.
17.marts 2008, 10:06 | links
 
nu par salacas posmiem tas ir lielākais tupums ko esu redzējis! tādu idiotismu ir grūti izdomāt!
17.marts 2008, 11:18 | links
 
Pilnībā piekrītu Crap XXL- pēc lieguma var ķert un laist atpakaļ, neviens man to nevar aizliegt...un lai ieskrienās tie visi licenču brīnumdari...patiešām nenormāls bardaks šinī jomā!!!
11.aprīlis 2008, 12:17 | links
 
Jā veči!!!! viss jau ir tuutee,bet ir jau taadi špekti vai viņu paliigi,kuri piekasaas par to ka tas taimiņš tev ir uzkodies un ka tu viņu esi izvilcis liidz krastam.....kaut arii tas tiek saudziigi atlaists!!!to jau es saprotu ka var spiningot taimiņus un atlaist....bet tad kapēc piečakarēties tikai par procesu!? nu protams ka taas licenču sisteemas arii nav liidz galam sakaartotas!
11.aprīlis 2008, 12:35 | links
 
visādi frukti jau ira, bet ko lai tur dara!?
11.aprīlis 2008, 12:37 | links
 
gaujaa arii vareetu atlaut licenzeeto makskereesanu tur arii lasveidiigo ir pietiekosi daudz.
16.aprīlis 2009, 14:45 | links
 
Piekrītu par licenzēm Gaujā,tikai jābūt saprātīgai cenai...
17.aprīlis 2009, 22:12 | links
 
Licences Gaujā būs!
18.aprīlis 2009, 06:33 | links
 
Pirmais gads būs ,kad vietējie pie Gaujas sāk nedaudz baidīties no inspektoriem.
Vajadzēja Gaujā atļaut ar licenzi, bet lai būtu licenzes uz 1.gab.;2gab; 3.gab .Par attiecīgu samaksu .Kas māk lai copē.
21.aprīlis 2009, 20:41 | links
 
Sveiki!!! vai LV ir atlauts snaging lasu narsta laika ???? man ir sanacis padzivot ASV Colorado Stata kur lasu narsta laika var izmantot snaging ka LV teica uz cemmeri Tu vari nemt desmit zivis par sesiju jo galu gala lasis pec narsta iet boja vai "Kirsons" to nekad nepielaus un baudis to vienatne itka zinatniskos nolukos????
24.jūnijs 2009, 10:13 | links
 
Baltijas lasis pēc nārsta neiet bojā.
24.jūnijs 2009, 12:52 | links
 
fishmafija:protams musejie pec narsta nekat neiet boja kur nu vel ligo nakti!!!!!!!
27.jūnijs 2009, 02:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager