Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
BrunoL [10.11.21]: Tipisks jaunās paaudzes pārstāvis, kurš visu spēj uztvert burtiski un neizjust sarkasma “piegaršu”.
Vajadzēja smaidiņus un smiekliņus pievienot?
https://www.copeslietas.lv/m/sarunas/topic/2004/
10.novembris 2021, 21:10 | links
 
Tipisks jaunās paaudzes pārstāvis, kurš visu spēj uztvert burtiski un neizjust sarkasma “piegaršu”.
Vajadzēja smaidiņus un smiekliņus pievienot?
10.novembris 2021, 20:10 | links
 
Martins....B [10.11.21]: BrunoL [13:18]: Vēsturiski saglabājams Latviešu Tautas Nacionālais mantojums kā kūpināts speķis, rudzu maize, nēģu ieguve to pagatavošana utt. .
Lašiem būt! (jūras forelēm)Varbut laiks parmainam ?Bez sveta lasa lobija un ar krievu potetajiem zandartiem pilnus ezerus un upes ?
Kur tādi mazi trollēni kā Tu rodas? Aizej fb makšķerēšanas grupā pasēdi, tur ļoti daudz pīkstētāji un domu biedri tev atrādīsies
10.novembris 2021, 19:55 | links
 
BrunoL [10.11.21]: Vēsturiski saglabājams Latviešu Tautas Nacionālais mantojums kā kūpināts speķis, rudzu maize, nēģu ieguve to pagatavošana utt. .
Lašiem būt! (jūras forelēm)
Varbut laiks parmainam ?Bez sveta lasa lobija un ar krievu potetajiem zandartiem pilnus ezerus un upes ?
10.novembris 2021, 19:50 | links
 
Kruizers [10.11.21]: Maliķa veikums
https://www.vvd.gov.lv/lv/jaunums/ar-sabiedribas-aktivu-iesaisti-valsts-vides-dienestam-izdevies-operativi-noskaidrot-iespejamos-maluzvejniekus-kas-ar-durkli-nelikumigi-ieguva-5-lasveidigas-zivis
10.novembris 2021, 19:34 | links
 
Vēsturiski saglabājams Latviešu Tautas Nacionālais mantojums kā kūpināts speķis, rudzu maize, nēģu ieguve to pagatavošana utt. .
Lašiem būt! (jūras forelēm)
10.novembris 2021, 13:18 | links
 
Gan jau apgutie miljoni svetas zivs pavairosana segs so skadi...

Martins....B, 10.novembris 2021, 12:10


Tas, ka kāds ir apvainojies uz valdību, nenozīmē, ka pašiem nav jāsaudzē sava daba un resursi.
10.novembris 2021, 12:39 | links
 
Gan jau apgutie miljoni svetas zivs pavairosana segs so skadi...
10.novembris 2021, 12:10 | links
 

Maliķa veikums
10.novembris 2021, 11:29 | links
 
Kruizers [10.11.21]: https://www.facebook.com/groups/makskerniekiem/permalink/1868922929957278/?sfnsn=mo&;ref=shareva
Varbūt kāds atpazīst "varoni" un vietu
10.novembris 2021, 11:23 | links
 
 
Paldies!!!
3.augusts 2021, 14:16 | links
 
Viņu gali ir feisīti (pats nelietoju). Veikals "Cita cope". Man netā rāda telefona nr. 27221104
29.jūlijs 2021, 14:49 | links
 
Andreiko, a telefons tev gadījumā nav Tutgeneva ielas veikala????
29.jūlijs 2021, 14:35 | links
 
Abavniek, tev PM.
28.jūlijs 2021, 17:03 | links
 
andreiko [14:30]: Nē, ar vobleriem šancēju ļoti maz (lai gan kāda čupiņa sapirkta ir), jo dzīvoju Gaujas lejtecē (1,5 km no jūrjas), man te zandartu bedrē vobus navajag, pietiek ar gummi un atvadu. Avids man pašreiz atrodas Cēsu pusē, atstāju to pie čoma bračkas, nav bijis vaļas aizbraukt pakaļ. Un ikdienā uz žaņiem un asariem lietoju Yamaga Blanks Blue Current TZ BLC-91/Tz LongCast.
Bet ar vobleriem Gaujā septembrī būs jāsāk ņemties, jo saprotu, ka šajā gadlaikā šos ar šūpiem neiekacināsi...A piejūrā naktī ņem arī uz vobleri.
Bet jā, tūlīt jau starpsezona sāksies, citi nepacietīgie jau mēģina.

Man tieši vajag kaut ko garāku, ziemai, pavasarim. Ar lielākiem riņķiem utt.
Laikam lamiglas un g.loomis pie mums nekur nav aptaustāms?

Abavnieks, 28.jūlijs 2021, 16:30


Lamiglas Certified Pro (klasika, lašu leģenda) ir pie Marisa Turgeņeva ielā. 250 naudiņas. Es tur pirku savu Megabasu, aptaustīju, gandrīz vai paņēmu. Ja kādas neskaidrības, raksti man pm.
28.jūlijs 2021, 16:57 | links
 
bio-r [28.07.21]: Nedaudz varbūt netēmā iešaušu,bet pacēlās tēma par megabass one ten vobleri tai skaitā. Bļin4iks! Twichā principa nerezultatīvakais plastmass manā kastē. Varbūt padalaties ar savu pieeju, kā izspēlējat vinu?
Man tie megabassi visi tādi "jēli" ir kad izšauj konkrēti un ir kad nesaprotu kādēļ neņem. Marine gang gan bija bomba, kad gāju uz līdaku. Šogad nav būts īsti.
Pamēģini vēlu vakarā, pustumsā, tumsā. Ar ļoti maigu Twiču.
28.jūlijs 2021, 16:32 | links
 
andreiko [28.07.21]: Nē, ar vobleriem šancēju ļoti maz (lai gan kāda čupiņa sapirkta ir), jo dzīvoju Gaujas lejtecē (1,5 km no jūrjas), man te zandartu bedrē vobus navajag, pietiek ar gummi un atvadu. Avids man pašreiz atrodas Cēsu pusē, atstāju to pie čoma bračkas, nav bijis vaļas aizbraukt pakaļ. Un ikdienā uz žaņiem un asariem lietoju Yamaga Blanks Blue Current TZ BLC-91/Tz LongCast.
Bet ar vobleriem Gaujā septembrī būs jāsāk ņemties, jo saprotu, ka šajā gadlaikā šos ar šūpiem neiekacināsi...
A piejūrā naktī ņem arī uz vobleri.
Bet jā, tūlīt jau starpsezona sāksies, citi nepacietīgie jau mēģina.

Man tieši vajag kaut ko garāku, ziemai, pavasarim. Ar lielākiem riņķiem utt.
Laikam lamiglas un g.loomis pie mums nekur nav aptaustāms?
28.jūlijs 2021, 16:30 | links
 
Nedaudz varbūt netēmā iešaušu,bet pacēlās tēma par megabass one ten vobleri tai skaitā. Bļin4iks! Twichā principa nerezultatīvakais plastmass manā kastē. Varbūt padalaties ar savu pieeju, kā izspēlējat vinu?
28.jūlijs 2021, 16:11 | links
 
Nē, ar vobleriem šancēju ļoti maz (lai gan kāda čupiņa sapirkta ir), jo dzīvoju Gaujas lejtecē (1,5 km no jūrjas), man te zandartu bedrē vobus navajag, pietiek ar gummi un atvadu. Avids man pašreiz atrodas Cēsu pusē, atstāju to pie čoma bračkas, nav bijis vaļas aizbraukt pakaļ. Un ikdienā uz žaņiem un asariem lietoju Yamaga Blanks Blue Current TZ BLC-91/Tz LongCast.
Bet ar vobleriem Gaujā septembrī būs jāsāk ņemties, jo saprotu, ka šajā gadlaikā šos ar šūpiem neiekacināsi...
28.jūlijs 2021, 14:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager