Monofila auklas

šī aukla tur cik norādīts

vlDream, 14.marts 2013, 15:30

14.marts 2013, 15:37 | links
 
nopirku Salmo firmas 0,12 mm sinking (grimstošā) nevaru pateikt ne plusus ne mīnusus, vienīgais vieglu mormeni var dabūt ātrāk uz grunti. bet interesē materiāls vai izstrādes veids kas panāk to pašslīkšanu!?

Salmons, 25.janvāris 2013, 12:52
neesmu speciālists, bet cik esmu lasījis, tad visticamāk pie vainas ir blīvums:)
14.marts 2013, 15:37 | links
 
šī aukla tur cik norādīts
14.marts 2013, 15:30 | links
 
A kapēc tas Tevi interesē ? Strādā- značit labi !
26.janvāris 2013, 22:00 | links
 
nopirku Salmo firmas 0,12 mm sinking (grimstošā) nevaru pateikt ne plusus ne mīnusus, vienīgais vieglu mormeni var dabūt ātrāk uz grunti. bet interesē materiāls vai izstrādes veids kas panāk to pašslīkšanu!?
25.janvāris 2013, 12:52 | links
 
suitam.
Tur jau tā ģēla- nevar saprast, kas no kā taisīts. Cik es sajēdzu, ''parastā'' mono ir no kaut kā polietilēnam līdzīga, bet neilons arī Āfrikā ir neilons- stipra sintētiska šķiedra. Nu, pagaidīsim, ko teiks pārējā zivju ganiņu mafija.
14.janvāris 2013, 10:43 | links
 
Varbūt man angļu valoda nav tā spēcīgākā, varbūt no žilkām nejēdzu, bet man liekas, ka tas monofilās auklas materiāls angliski apzīmējas kā Nylon. Latviešu valodā neilons laikam nozīmē kaut ko citu.
13.janvāris 2013, 20:49 | links
 
Es te kautrīgi iefiltrēšos sarunā ar: Kāda šķirba starp mono un neilona auklu ? Man te padāvināja Jaxon CARAT PREMIUM Nylon. Čo eto takoje un ar ko tā atšķiras no, piemēram Akara FUTURA ?
13.janvāris 2013, 20:22 | links
 
Āķi, neņem pierē un neiespringsti - katrs ķer ar sev piemērotāko inventāru, neviens ne Tevi ne mani nepārtaisīs. Es te dzeru karstvīnu ar čomiem un pavisam nevainīgi tīri sarunas uzturēšanai pajautāju, kāpēc tāda izvēle uz auklu un diametru? Čpokš!
5.janvāris 2013, 22:51 | links
 
Es ne iedziļinos ...kāpēc tādas krutas fīčas maksā mazāk par labu parastu monofīlu?:)Un pa visam negribu salīdzināt un zināt-kuram brendam ir tas labais parastais monofils!!!Es domāju ka Dragon vēl tirgo tikai Ventiņos,varbūt maldos.Nav bijušas man problēmas ar viņu auklām.Katram sava izvēle-makšķerējiet ar Salmo vai Milo utt. Tā pat Jūs man paredzēto zivi neizcelsiet,lietojot jebkuru super auklu!!DD Un netaisījos nemaz reklamēt to brendu.
5.janvāris 2013, 20:59 | links
 
Bišku nepareizi iztulkoju, precīzāk laikam būtu, ka neilona šķiedrā ir iestrādātas fluorkarbona daļiņas. Bet vienalga nesaprotu, kāpēc tādas krutas fīčas maksā mazāk par labu parastu monofīlu?:)
5.janvāris 2013, 17:37 | links
 
Es neko nepārmetu un nepiesienos, vienīgi jāapbēdina laikam būs par to iestrādāto "Fluorkarbona šķiedru iekš neilona tinuma":)
Ceru, ka pats apzinies aizdomīgumu, ka spolīte ar šādiem navarotiem maksā lētāk par normāla brenda parasto monofilo. Ne asakas!
5.janvāris 2013, 17:31 | links
 
Ļoti ceru ka atbilst,šodien uztinu uz jaunu pārtaisītu kātiņu.Es pa šo brendu neko sliktu nevaru teikt.2012 g. pavasarī nopirku ,tā tiešām bija laba. Iepriekšējo ziemu bija uz vairākiem ziemas kātiņiem Super Camou Clear 0.14mm,nezināju bēdu pat ar sapaliem virs 1.5kg. tikt galā.
5.janvāris 2013, 16:46 | links
 
aakkis
labā upei uz kupraiņiem ar mormeni,tikai vai tas tests atbilst rakstītam?
5.janvāris 2013, 16:19 | links
 
Spolīte maksā 1.80Ls. Diametrs!!!Es ar tādiem upē strādāju-piezīmes nav vajadzīgas.
5.janvāris 2013, 16:15 | links
 
Cik naudiņas atdevi un kāpēc tāds diametrs?
Priekš bļitkas es ņemtu resnāku, bet mormiškai tievāku - man šis tāds nekāds izskatās:)
5.janvāris 2013, 16:08 | links
 
Nopirku tādu;
vēl neesmu uzlicis,bet rokās izliekas tiešām elastīga un stipra!
5.janvāris 2013, 09:04 | links
 
raivo022, nanofils nu galīgi nav domāts ziemai, pie mazākā sala apsalst un spurojas, daudz pazīstami veči jau pagājušogad to paprovēja, otra lieta, ka auklai tomēr ir nedaudz jāamortizē zivs rāvieni, vienīgais kam viņa der tas ir micro jigam.
23.decembris 2012, 19:39 | links
 
suits;viņiem jau pītā ar ir jauna,kuru tikko novembrī sāk ražot!
23.decembris 2012, 19:36 | links
 
suits, ja fluoro ir labas kvalitātes, tikai tad tas var stāvēt gadiem, kā piemēram, Seaguar, kurš skaitās pasaules stiprākais fluorokarbons, bet kaut kādas padjobkas maitājas tāpat kā parastais mono.
23.decembris 2012, 19:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager