Monofila auklas

Protams, ka slikti jau tas nav, tas man atgādina auto daļu tirgu, lielākie iepakojuma ražotāji ir reģistrēti Vācijā, pārējie EU!
10.decembris 2012, 22:52 | links
 
vitenahemots Ne tikai Salmo
1.Cabelas
2.daļēji Rapala
3.Jakson
un tā tālāk un tā bez gala ...:DDDD
Pats esmu remontējis pilnīgi vienādas spoles ,bet ar 4 dažādiem nosaukumiem Tas saucās GLOBALIZĀCIJA
10.decembris 2012, 22:47 | links
 
vitenahemots, tas jau nav nekas slikts. Protams ka vini pashi nerazo, bet sameklee razhotaaju kas uztaisa viniem pienemamaa kavalitaatee un cenaa, un netikai Kiinaa.
10.decembris 2012, 22:41 | links
 
Šogad esmu krietni vīlies Salmo Grand Ice Magic'ā.. Gan 0.10, gan 0.12 pie lielākas zivs nevis ''dzied'', bet vienkārši pārplīst. Rezultāts: 2 copes reizēs 9 mormiškas pīrsingos.. Secinājums: Laikam nav svaiga, vairāk nepirkšu. Jāmeklē alternatīvas. ):

bandiic, 10.decembris 2012, 13:51

Varbūt liksies, ka reklamēju sponsorus, bet varu pilnīgi bez dilšanas teikt, ka Salmo Grand Magic lietoju jau gadus 4 droši vien (nu kopš parādījās) un dažām makšķerītēm tā arī neesmu vēl nomainījis - nav nepieciešams. Noņemu sezonas sākumā pusmetru, kas ir iesējams pajāts gar āliņģa malām, nost un sienu mormišku virsū. Ar roku pastiepju tā ar izjūtām vai neplīst un dodu ručkā. Pagaidām feili nav bijuši, mačos nevienu mormišku neesmu pazaudējis. Ar to gribu teikt, ka tik ļoti jau nu ātri tā aukla nenolietojas iepakojumā nostāvot vienu sezonu. Sapūst tikai tad, ja nomet vaļējo spoli kaut kur pa vasaru saulē.
10.decembris 2012, 22:39 | links
 
Bums, katalogus vini miil, man darbaa ir diezgan liela kaudze ar viniem :D lielaai dalai turienes firmu nav savu majas lapu.
10.decembris 2012, 22:39 | links
 
Pēc manām domām, kas ir "Salmo", labākajā gadījumā, "Salmo" pasūta iepakojumu tipogrāfija ar savu brendu, tas ir pakotājs, tai pat laikā, arī pasūta preci citās valstīs zem sava brenda, pārsvarā CHINA, iespējami, nezināmas izcelsmes. It, kā arī Polijā...!
Savulaik ieberzos ar spolēm, N-tie gultņi, pirmā jūra un gultņu nav!
Skaidrs ir, ka Salmo neko neražo! Tas ir mārketinga brends!
10.decembris 2012, 22:37 | links
 
a, kapec neder ziemai? un ja pareizi bija NANOFIL...
10.decembris 2012, 22:35 | links
 
Paldies _paa_ par apskaidrošanu ,bet tāda sajūta ka tajā ķinas provincē ar interneta pieslēgumu ir problēmas :DD papīrs katalogi .......
10.decembris 2012, 22:33 | links
 
doshelis, taa jau bus bijusi Nanofil, ziemai neder.
10.decembris 2012, 22:33 | links
 
shodien biju bode... tur ieraudziju auklu ar 0,04mm/1,6kg... kkas jauns un cena ari ne ta pievilcigaka 7,5ls/50m.. par swaru var but ka sameloju, iespejams ka bija vel lielaks... ta tas varetu but?
10.decembris 2012, 22:30 | links
 
Bums, varu pateikt priekshaa Asseri ir somu brends, paarsvaraa preces vini razho Kiinas tautas republikaa, shefs atveda no kiinas lielaas izstaades vinu katalogu :D
te somu lapa: http://www.scandinaviantackle.com/category/10/ice-fishing
Latvijas diileris raadija izbriiniitu seju kad paraadiju vinu katalogu un pateicu kur es vinu dabuuju :D
bet taa aukla nav pati sliktaakaa.
10.decembris 2012, 22:30 | links
 
Es aizpagājušo gad kā sāku ar Milo auklām tā arī turpinu Izmēri un slodzes atbilst 100% vakar pārbaudīju murmuļdaiktus -notinu pāris metrus nost un sēju pa jaunu klāt Nebija nozīmes mainīt .Jaunajām balalaikām gan rīt jaunas nopirkšu.Cena nav no budžeta gala ,bet tas to vērts :))
10.decembris 2012, 22:25 | links
 
Nu re, cik cilvēku, tik viedokļu. Man atkal par Salmo auklām nekas labs nav sakāms. Liekas, ka ātri nolietojas.
10.decembris 2012, 22:21 | links
 
Vispār meklējumos netā par šo firmu neko neesmu atradis Tikai preces Aseri bori aseri ķebļi aseri makšķeres ,bet par ražotāju -kur, kad ,ko izlaiž ,ko būvē Nulle Oficiālu mājas lapu tā ari neizdevās atrast -protams meklētājā lietoju latīņu burtus -varbūt vajadzēja likt hieroglifus -nezinu :DD
10.decembris 2012, 22:18 | links
 
Pie vārda ASSERI man džegas sāk raut :DDD par auklām nezinu Vienīgā manta no Asseri man ir ziemas kamanas kuras tūlīt sākšu remontēt -slīd jau labi un nedilst arī ,bet plaisā pa vīlēm -jāliek rāmis :DD
10.decembris 2012, 22:11 | links
 
Šogad esmu krietni vīlies Salmo Grand Ice Magic'ā.. Gan 0.10, gan 0.12 pie lielākas zivs nevis ''dzied'', bet vienkārši pārplīst. Rezultāts: 2 copes reizēs 9 mormiškas pīrsingos.. Secinājums: Laikam nav svaiga, vairāk nepirkšu. Jāmeklē alternatīvas. ):

bandiic, 10.decembris 2012, 13:51

Kautkas nav īsti lāga. Tiko sezona pat isti vēl nav sākusies un tu jau 9 murmuļus iestādījis. Vainu tiešām totāls brāķis, vai problēma kautkur citur jāmeklē..? :)

kraft, 10.decembris 2012, 15:42


Pagājušo gadu skaldīju strīpainos ar augstāk pieminēto un nezināju bēdu.. Atsējies mezgls saspurotu auklu, šis nebūs tas gadījums. Njā parasti 9 murmuļi pa sezionu aiziet, te 2 copes reizēs.. Atradu atvilknē pagājušā gada auklas pārpalikumu, nelietotu - izturība līdzīga kā ''svaigajām''.. Ir ko padomāt.
10.decembris 2012, 22:07 | links
 
Par to ASSERI auklu: Man tā aukla bija, un biju ļoti apmierināts. Bet veikalā vairāk nav.:( Pēdējā palikusi tik 0.22 uz bļitkas makšķeres.
0.12 mezglā turēja lieliski.
10.decembris 2012, 22:03 | links
 
Par auklām runājot...!Padomijā fāteris bija ,,pieblatojies" Vecrīgas copes veikala direktoram.Uz letes nebija tievās auklas,bet noliktavā ienāca Vācu ,,dederon"firmas auklas un tad nu fāteris pa ,,piečuku"(liekas) šad tad dabūja!Jutāmies zirgā!!!:)Salīdzinot ar ,,kļinskaju"saliekot vairākās kārtās varēja šlepēt autiņu:),tā mēs lielījām auklu,ja kāds uzprasīja,kas tā tāda,jo tās jau bija krāsainās un kā saka krita acīs!!!:)Tagad, kad sākās ,,Strofti"vienubrīd copēju ar tiem un nesūdzējos,līdz laikam iegrābos krutkā vai vecā-sapuvusī.Piektdien vienā bodē uzjautāju pārdevējam,ko viņš ieteiktu ziemas copei no tā palielā klāsta...atbildē saņēmu ar bomi pa pieri:).Un tā skanēja šādi:,,es ar tādām tievām neņemos,es lieku riktīgu auklu un balansieri un maucu...tobiš lika saprast,ka viņa ,,augstība"ir super-puper sportists un nesaprot no tā,ko dara ,,mormiškotāji"...a te veikalā vienkārši atsēž algu!Pagājušogad tajā pat veikalā laipni cits pārdevējs ieteica auklu par ko nebiju vīlies!!!
10.decembris 2012, 21:25 | links
 
no Salmo manuprāt ka labākā ir Grand Rider - tiesa uz tās nav rakstīts - ziemas

snitraM, 10.decembris 2012, 16:13[/quote]

Tev vajag, lai būtu obligāti rakstīts? :DD

Nu NG jau cik reizes ir teicis visos iespējamos medijos, ka nav tādas "ziemas" auklas.

bonuss ziemai ir krāsa un elastība, pārējais vienalga kāda uzlīme uz kastītes :)
10.decembris 2012, 16:35 | links
 
Šogad esmu krietni vīlies Salmo Grand Ice Magic'ā.. Gan 0.10, gan 0.12 pie lielākas zivs nevis ''dzied'', bet vienkārši pārplīst. Rezultāts: 2 copes reizēs 9 mormiškas pīrsingos.. Secinājums: Laikam nav svaiga, vairāk nepirkšu. Jāmeklē alternatīvas. ):

bandiic, 10.decembris 2012, 13:51


varbūt pa vasaru piemirsies kā mezgls sienas, es te ar sēdēju un sēju mormiškas - pirmās divas ar piekto reizi labi tikai piesēju - pats smalkās auklas pārbaudu cenšoties to vienkārši uzmest uz roku un pārraut un izjust kā tā elastīgi spēlē uz kāda metra gara posma, no Salmo manuprāt ka labākā ir Grand Rider - tiesa uz tās nav rakstīts - ziemas
10.decembris 2012, 16:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager