Monofila auklas

Vai Rīgā var kādā veikalā nopirkt 0.6 mm vai tam tuva diametra fluorkarbona auklu?
9.septembris 2014, 20:34 | links
 
Jā tas pats veikals . Iki. Iekšā makšķernieku veikals. Bet varat sazvanīt jebkuru citu veikalu "Pie Bloma" un paprasīt.
29.jūnijs 2014, 23:43 | links
 
Ziepniekkalnā sanāk ļoti reti iegriezties. Tas iki varētu būt Valdeķu 56 ?

https://www.google.lv/maps/@56.902765,24.093879,3a,75y,81.61h,91.7t/data=!3m4!1e1!3m2!1s58xzZaAyy_5UhboTE-UNYA!2e0
29.jūnijs 2014, 23:10 | links
 
Paldies, Rxq
šis varētu būt īstais.
29.jūnijs 2014, 22:46 | links
 
Varbūt kāds var pateikt, kur Rīgā var nopirkt resnu mono auklu ? Vēlams 1.2 mm
Tievāku un resnāku esmu atradis.

mmartins, 29.jūnijs 2014, 15:57

Pirku 1,2mm kas redzama šeit: http://www.katalog.saenger-tts.de/01%20Hauptkatalog/2014/06_Aquantic/Default.html 10/11 lpp. Saltwater leader 1,2mm, 50m, 125lb. Maksāja ap 8Euro. Bija noperkama makšķernieku veikalā Iki Ziepniekkkalnā, liekas tas ir Pie Bloma veikals.
29.jūnijs 2014, 16:58 | links
 
var arī 1.4 mm
29.jūnijs 2014, 16:26 | links
 
Varbūt kāds var pateikt, kur Rīgā var nopirkt resnu mono auklu ? Vēlams 1.2 mm
Tievāku un resnāku esmu atradis.
29.jūnijs 2014, 15:57 | links
 
Piedāvāju Shimano fīdera auklas 10,16 un 18mm biezumos. Spolē ir 30m. Klāsa ir melna. Auklas ir ļoti kvalitatīvas. Atrodas Rīgas centrā uz Stabu ielas. Cena ir 1eur/gb. Zvaniet vai rakstiet. Gatis - 29499440, gaits@inbox.lv
20.maijs 2014, 15:03 | links
 
Lielākā attālumā metot, lai nost ietu un nogremdētu auklu vajag 5-7 spoles apgriezienus un pat 2-3 kāta izrāviens no ūdens

Jo tievāka aukli, jo to vieglāk nogremdēt, jo smagāks plūdus jo vieglāk auklu nostiept

Tāpēc arī uzsveru, ka vaglerus mazākus par gramiem 12 neiesaku pat rokās ņemt un uz viņiem skatīties, 12-14-16 gr ir paši ejošākie , tos i iemest var i auklu nostiept i nogremdēt...

Ja gribat tik dikti grimstošās auklu, tad vajag meklēt spreju, ko uzpūst uz spoles kasetes un aukli uz laiku kļūs smagāka, tiesa.... arī bojāti es ātrāk :):):)
25.marts 2014, 20:38 | links
 
Bandito - kā NG apskaidroja iepriekš, tad var gadīties, ka tā Krepton aukla nebija paredzēta spolei, bet gan štekeriem/bezriņķenēm, tāpēc arī šausmīgi dila un plīsa.
Un par tām grimstošajām auklām - man arī ir bijusi problēma ar to, ka nevaru nogremdēt auklu pat tad, kad kāta gals ir ūdenī, vairākas reizes pietinu auklu un ar rāvienu iztaisnoju, tāpēc arī domāju par grimstošu auklu, jo pārsvarā makšķerēju ar vagleriem, bet varbūt jāpamēģina tā pati Salmo Feeder aukla. Ja tad arī nesanāks gremdēt, tad laikam man rokas no neīstās vietas aug. :)
25.marts 2014, 17:38 | links
 
:):) piedod, bet nevaru noturēties nepajutājot, nehren (:)) tev vajadzīga grimstoša aukla..., tu gribi, lai viņa ķerās visos mēslos uz grunts.....

pietam pašas auklas nav ne iztiekti grimstošas, ne peldošas, tas ir pārklājums, kurš pazūd pēc pirmajām pāris copēm, tad ir visādi speciāli līdzekļi, kurus tu vari smidzināt uz auklas, ja ļoti to gri'bās ...

praksē ir tā, ka ņem jebkuru auklu un cope un bez jebkādām problēmām, klasikajā mačā tu auklu nostiep zem ūdens un viņa tur arī paliek

man šī Salmo Feeder aukla ir satīta uz visiem mačkātiem un visām bolonēzēm :):) un neredzu iemeslu kaut ko mainīt...

NG-NG, 25.marts 2014, 14:32

NG, man brīžiem besī un kretinē, ka tā aukla pa augšu plivinās un līdz ar vēju nes visu prom! Izveido cilpu un ne piecirst, ne noturēt! Skatoties info pa angļu saitiem, tie saka, ka mačkātiem grimstošā aukla ir gandrīz obligāta, it īpaši waggler tipa pludiem.
Bieži vien ar kāta laišanu ūdenī un strauju piecirtienu nesanāk to iegremdēt. vot i domāju un gribās iemēģināt grimstošo!
25.marts 2014, 16:40 | links
 
:):) piedod, bet nevaru noturēties nepajutājot, nehren (:)) tev vajadzīga grimstoša aukla..., tu gribi, lai viņa ķerās visos mēslos uz grunts.....

pietam pašas auklas nav ne iztiekti grimstošas, ne peldošas, tas ir pārklājums, kurš pazūd pēc pirmajām pāris copēm, tad ir visādi speciāli līdzekļi, kurus tu vari smidzināt uz auklas, ja ļoti to gri'bās ...

praksē ir tā, ka ņem jebkuru auklu un cope un bez jebkādām problēmām, klasikajā mačā tu auklu nostiep zem ūdens un viņa tur arī paliek

man šī Salmo Feeder aukla ir satīta uz visiem mačkātiem un visām bolonēzēm :):) un neredzu iemeslu kaut ko mainīt...
25.marts 2014, 14:32 | links
 
Vai Salmo Feeder MONO ir grimstoša?
Nav grimstoša.
Visas mono auklas ja uz paciņas nav virsū rakstīts
ka ir grimstoša (SINKING) Tad ir peldošas
izņēmums Fluoracarbons, bet viņam parasti uzraksta Sinking
25.marts 2014, 14:31 | links
 
Atkal galva pilna!

Jāiepērk mono aukla mačmakšķerei!
Prasības - grimstoša (sinking) un tumša (lai var iemarķēt attālumu)!
Ko kurš var ieteikt pēc pieredzes?
Domāju par Milo Krepton - šeit Morbidejs izbrāķēja.

Ko kurš var ieteikt? Vai Salmo Feeder MONO ir grimstoša?
25.marts 2014, 12:55 | links
 
Atvainojos par atkārtotu spamu, jo man kaut kas nogļukoja.
8.novembris 2013, 22:13 | links
 
Lai Jaaniss viss dzīvē un copē veicas!!! Neapšaubu, ka viņš ir lietojis tieši to pašu auklu, ko es.
8.novembris 2013, 22:12 | links
 
Biedram Jaaniss diezgan autoratīvs apgalvojums. Laikam jau cilvēks zin ko runā.
8.novembris 2013, 22:05 | links
 
Sveicināti copmaņi! vai kadam ir pieredze ar šīm auklām?Precīzāk ar Take xtreme ultraclear ICE un Hikaru ultra fluorocarbon...??
Pats līdzšim esmu lietojis 0.18 un 0.20 Take xtreme sinking-varu teikt tikai to labāko,par to esmu droš-laba aukla..paņēmu šīs te..rudens līdakošanai un jaunajai sezonai uz lašveidīgajiem..

11.oktobris 2013, 12:38 | links
 
Sodien iegadajos Stroft 0,18 . Jasaka stipra laba aukla,nu nafig man pito ja sita tik labi lietojas. Testins ari kadi 3 kg.

koki, 5.oktobris 2013, 19:24

stroft ir laba aukla tikai muld vinji nenormaali ar diametru.
5.oktobris 2013, 19:27 | links
 
Sodien iegadajos Stroft 0,18 . Jasaka stipra laba aukla,nu nafig man pito ja sita tik labi lietojas. Testins ari kadi 3 kg.
5.oktobris 2013, 19:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager