Monofila auklas

STROFT....ļoti labas un bez atmiņas!!!!
pats lietoju jau n..tos gadus un galīgi nesūdzos!!!! protams ka cena arī ir atbilstoša, bet vai tad tas tas svarīgākais ja negribi vilšanos!!!???
28.oktobris 2008, 18:23 | links
 
es runaju par spininga auklaam.
28.oktobris 2008, 18:18 | links
 
paskaties kārpu auklas veikalā ap 5ls,aukla spolē apm 300 metri-tu vidēji no 10-15 kg ,monofilā pats saproti karpa arī nopietns kukainis,ja notrukst vai sapiņķējas nogriežu nost jo zinu ka 200 metri vel pietiks 2 sezonam točno.
28.oktobris 2008, 18:16 | links
 
varbut varat pec pieredzes ieteikt kadu labu monofilo auklu prieks spininga tikai ne pito un varetu varb veel klaat pierakstiit kaa so auklu sauc un cik maksaa,varbut varat ieteikt kadu internet veikalu kur so visu var aplukot...
28.oktobris 2008, 18:07 | links
 
Par mono auklam ,piekritu giko.OWNER BROAD teicama aukla,bez atminas,elastiga un mezglos neplist. pats izmantoju 0,18. SUFIX auklu izmantoju karpu cope ar diametru 0,32-0,35 nereizi nav pievilusi un diametrs atbilst patiesibai un to ka tur vairak neka rakstis ari, jo ar testu 9,8 kg ir vilkta 12,5 karpula. Par pitajam patik PE,un SUFIX MATRIX PRO. labas un diametros precizas.
24.oktobris 2008, 22:14 | links
 
Juurasbuli,tas ir Kalifornijas mezgls ,es ar to sienu visus āķus un mānekļus.
22.oktobris 2008, 20:54 | links
 
tas ir lai maneklis butu briivaks!
22.oktobris 2008, 19:55 | links
 
ka tik tā nav cilpa ?
22.oktobris 2008, 19:34 | links
 
Aha sapratu,nu tad velviens jautajums par mezgliem.Tetim uz viena kata pītā aukla bija uzsieta nevis pie paša virpulīša,bet kadus cm5 tālāk,nu sanāk ka no virpulīša līdz mezglam ir 5cm dubultā aukla!!!Vai tam ir kada nozīme???
22.oktobris 2008, 19:33 | links
 
galu var atstāt kādu cm garu , mazāk zāles uzķersies :)))
22.oktobris 2008, 19:32 | links
 
jāmitrina lai aizvelkot samazinātu berzi un mezgls sevi negriež pušu
22.oktobris 2008, 19:27 | links
 
Tādu mezglu nebiju redzējis , būtiski ir divreiz auklu izvilkt caur āķa gredzentiņu ,un tad caur tiem auklas galu !
22.oktobris 2008, 19:00 | links
 
Es jau par tadu ar runāju!!!!!!!
22.oktobris 2008, 18:51 | links
 
mariki paskaties mana albuma tur bus visparastakais un biezak lietotais mezgls!
2mm jau ir daudz!
22.oktobris 2008, 18:48 | links
 
Tagad sēžu un sienu,itkā sanāk,bet kapec jamitrina???Man sasējās tāpat.
22.oktobris 2008, 18:48 | links
 
es daru tā- saliec auklu cilpā, izver cilpu caur to ko grib siet un sāk siet parastu mezglu, tad cilpu pārmet pār to ko sien, samitrina un aizvelk mezglu. viss turās ļoti labi un nekas nav aizlidojis! :)))
22.oktobris 2008, 18:38 | links
 
Nu ar to piņķerēšanos man tagad daudz maz skaidrs,bet kā lai pareizi sien auklu?Es sienu tadu kā visur uz paciņām zīmēts,aptin iso galu ap pamatauklu un tad izvelk cauri cilpai un t.t.Man viens voblerītis un viens rotiņš ir aizlidojuši tālēs zilajās!!!Mana doma ir tāda ka moška to īso astīti kas paliek vajag garāku atstāt??Man viņš ir apm 2mm.
22.oktobris 2008, 18:16 | links
 
martki Kapēc pēc puses dienas spiningošanas man aukla sāk piņķerēties???Auklu uztinu jaunu,pavadiņa ar virpulīti arī bija.Spiningoju ar roterīšiem.Varbūt vainīga ir spole???
Ja aukla uztīta parizi,pamēģini pa laikam pamētāt kādu gumijzivi vai šūpiņu ,kas nerotē,tas reizēm palīdz.
19.oktobris 2008, 11:24 | links
 
Par suffix nevar nepiekrist, pagaidām labāku spiningošanai neesmu izmantojis. Un par mikado arī piekrītu. Ne tikai diametrs neprecīzs, bet man arī divreiz šogad dīvainā veidā pārtrūka velkot līņus.
18.oktobris 2008, 19:52 | links
 
Iesaku pamēģināt OWNER BROAD mono auklu. mezglos neplīst(pareizajos) elastīga; diametrs praktiski atbilst rakstītajam+svars arīdzan. uz 0.18mm vilku karpiņas tādas kilo-kilopusotr. netrūkdt. Sufix auklas cepuri nost atbilst diametram un svaru tur pat vairāk nekā rakstīts uz spolītes-protams pie attiecīgajiem mezgliem. Mikado auklas der tikai govs piesiešanai pļavā un to neražo vācijā, pat ne polijā. 0.30mm vietā jūs jau automātiski nopērkat 0.35mm-0.38mm un tāpēc var arī rakstīt 0.30mm 15kg. Lai veicas.
18.oktobris 2008, 18:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager