Monofila auklas

lai uz spoles aukla tītos bez konusa ir jāpieregulē kasetes attālums.ja konuss veidojas uz priekšu ir jānoņem blīvite kura atrodas uz ass zem spoles ja uz otru pusi konuss blīvīte jāpieliek klāt
13.oktobris 2008, 19:10 | links
 
ar vērpšanos cīņa ir vienkārša lēnām braucot ar laivu iztinu ūdenī visu auklu pēc pusminūtes satinu un viss ok /bez vizuļa/
13.oktobris 2008, 19:05 | links
 
TECHNIUM 0,28
13.oktobris 2008, 19:01 | links
 
strādāju ar shimono un stroftu /strofts drusciņ ātrāk nogurst /Shimono pērku vācijā bleķa bundža 1252 m 35 eur 0,28 7,7 kg no memory kalpo 2-3 sezonas ja neizsaldē /stroftu pārsvarā lietoju ziemā.ar daunrigeri strādājot izmantoju tikai monofīlo auklu tur savs knifs
13.oktobris 2008, 19:00 | links
 
Šādi te auklu tin uz visām bezinerces spolēm un ne tikai spiningošanai ....Protams , ja aukla būs pārtīta kasetē viņa pinķerēsies pat nemaz neizdarot metienu , savukārt , ja viņa būs par maz uztīta , tad rezultātā būs apgrūtināta normāla iemešana ....
11.oktobris 2008, 21:26 | links
 
Kaut kad arī stipri cīnījos ar spininga auklas vērpšanos izmetot. Pēc ilgāka laika viens zinošs vīrs pamācīja - notin spolē auklu tā, lai uzliekot uz spoles malām lineālu, vidējais spraudziņas lielums būtu ne lielāks, ne mazāks par 1,5 - 2 mm.
Ziniet, no tā laika ar šādu problēmu spiningojot vairs neesmu saskāries!
11.oktobris 2008, 18:38 | links
 
mja power pro ir ļoti labas, arī esu pircis netā pa 15 ls lelo rulli! tagad es sāku copēt ar Sufix auklām - 15 ls 100 m, tā arī ir ļoti laba!
ja runa ir par monofilo, tad lieku vai nu mūsu pašu salmo, vai Stroft vai shimano Technum! pēdējā man ļoti labi patīk!
11.oktobris 2008, 12:52 | links
 
Veel looti laba aukla ir fujitsu shogun....izturiga mezglos un nemetas....
Patiesiibaa nav tik looti svariigs firmas nosaukums cik auklas svaigums....aukla toch nebuus izturiiga ja vina veikalaa buus nostaaveejusi vairaakus gadus...svaigaka jauna aukla buus izturiigaaka...

A piitaas auklas vajag pirkt netaa...es par 15Ls nopirku 274m PowerPro....tas ir leeti pat looti....
11.oktobris 2008, 11:06 | links
 
Ļoti laba un lēta monofīlā aukla ir XT Pro,tā laikam to sauc.Piemēram 0.3 mm auklai tests raxtīts līdz 17 kg,par tik daudz nezinu,bet 10 kg hanteli no zemes pacēlu tā tik vien un normāli sprunguļi no upes ar ir vilkti.
Runājot par pītajām auklām,uzskatu,ka nav vērts tērēt tik daudz naudas auklai,ja vien ar makšķerēšanu nenodarbojies gandrīz vai katru dienu.
11.oktobris 2008, 00:22 | links
 
mariki.nedaudz parrāva:))pirms norakstīt spoli der pārbaudīt vai auklas ietinējrullītis griežas.otrkārt o,30 mm aukla jau ir maķenīt par resnu prekš rotiņiem un vēl ja tā ir cieta...3nr rotiņiem izmantoju max.0,26mm auklu.der papētīt vai uz kasetes aukla uztinas vienmērīgi un neveido konusu.
10.oktobris 2008, 21:50 | links
 
VISLAIK COPĒJU AR MONOFĪLO . PEDĒJO MĒNESI PUSOTRU TIKAI AR PĪTO NEZINU SPIMIMGAM PĪTĀ IE LBĀK NEKĀ MONOFĪLĀ . TĀS VISMAZ MANAS DOMAS!!!
10.oktobris 2008, 21:26 | links
 
mariki.0.30 tā jau principā ir resna aukla.vainīga ir spole.pāris gadu atpakaļ arī uzrāvos uz šādu izstrādājumu.katru otro copi bija jāmaina aukla.pēc tam nervi neizturēja un nopirku citu-viss oki.
10.oktobris 2008, 21:24 | links
 
Skaidrs,paldies.
9.oktobris 2008, 21:38 | links
 
LOW MEMORY - zema atmiņa !
9.oktobris 2008, 21:35 | links
 
Nu paldiesiņš,pagaidām vis ir itkā skaidrs,bet kā tiek apzīmētas tās mīkstās auklas???
9.oktobris 2008, 21:33 | links
 
Es pashlaik lietoju fujitsu qartz spoli un Powerpro zilku piito 0.15 meetaaju visu ko iipashi rotinus un nav probleemu auklu nepin...kaa jau ieprieksh viss ir atkariigs no spoles un zilks...
uz vecaas spoles man aatri sameta zilki
9.oktobris 2008, 21:27 | links
 
Nu iesākumā vajag lietot spiningošanai auklas ar zemu atmiņu (mīkstās auklas) , tās mazāk vērpjās ...
Novērtē pašu virpulīti vai tas strādā kā vajag ?
Rotiņi auklu tomēr vairāk vērpj nekā citi mānekļi !
9.oktobris 2008, 21:27 | links
 
Nu spole ir ELITE Exelence30 salmo,aukla technicline 0,30mm 150m.Kā tas ir pareizi uztīta aukla??Es viņu laidu pa grīdu.Bet kapec ta uz otra kāta pītā nemudžinās?Nu vismaz pagaidām.
9.oktobris 2008, 21:23 | links
 
Lai arī cik laba būtu karabīnīte, auklu tā vērps tik un tā. It īpaši strādājot ar rotiņiem. Spoles kvalitātei arī ir ļoti liela nozīme! Ļoti liela nozīme ir arī auklas kvalitātei un tam, vai tā tiek pareizi uztīta uz spoles!
9.oktobris 2008, 21:16 | links
 
Tiko izpētiju,visi vienādi gludi,izskatās ka plasmasas iegšpuse!!
9.oktobris 2008, 21:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager