Pludiņmakšķerēšana

Ja nav vajadzība pēc fen-šuj, es teiktu ļoti laba makšķere
Davis-Di, 16.jūnijs 2021, 23:35


Nu psc, tu tagad vinējot vienus mačus spiningošanā padevies uz pludiņu vai arī eksperts visās sfērās?
Par fen šuj runā, kad pats visu pēc sponsoru pasūtījuma dari.
Tev tie kāti neder pludiņam?

Piedod, bet kautkā nelīmē kopā ka persona kas spiningo ar mersedesu, bet uz pludiņa ar mieru iet ar žiguli un atzīst par ok.
17.jūnijs 2021, 02:53 | links
 
Tev laikam tā parastā kura vēl ir nopērkama. Manai viss pirmais posms sudraba krāsā, pārējie melni, krietni savāktāka un stingrāka kā parastā.
16.jūnijs 2021, 23:58 | links
 
Gribētu jaunu pludiņa kātu, bet nav īsti ko paņemt. Veikalā pataustīju visus pieejamos kātiņus, neviens īsti nepatika. Pagājušo gadu nopirku 4m, pēc tam gribēju tādu pašu 5m, bet diemžēl nav tādu vairs - Diamond Bolognese Medium M 400, laikam saucamais jubilejas kātiņš, rokā ļoti patīkams, foršs, stingrs visā garumā, katrā gadījumā patīk labāk kā tie kuri tagad pieejami.

ilmars638, 16.jūnijs 2021, 21:58


Ja tā melnā Salmo Bolognese Medium 5m tā man vairākus gadus ir, gan puika, gan es esmu lietojis - lielākais karpa ~3kg, nu un neteiktu ka baigi saudzīgi lietojam, zivi atstrādā labi un vadīt arī var ok.
Lielākais mīnus ir spoles turētājs, nācās spoli papildus ar skoču pietīt.
Ja pāris dienas pastāv salikta tad ir problēmas salikt, bet tas jau būs visām makšķerēm.
Tāpēc pamatā biju domājis, ka to pašu otru ņemšu, ja nekas interesantāks neuzpeldēs.
Ja nav vajadzība pēc fen-šuj, es teiktu ļoti laba makšķere, bet nu tas tā man kā amatierim pludiņmakšķerēšanā, šī heavy river ko tagad paņēmu man liekas ir pat vieglāka - bet svaru neesmu pētījis!
16.jūnijs 2021, 23:35 | links
 
Gribētu jaunu pludiņa kātu, bet nav īsti ko paņemt. Veikalā pataustīju visus pieejamos kātiņus, neviens īsti nepatika. Pagājušo gadu nopirku 4m, pēc tam gribēju tādu pašu 5m, bet diemžēl nav tādu vairs - Diamond Bolognese Medium M 400, laikam saucamais jubilejas kātiņš, rokā ļoti patīkams, foršs, stingrs visā garumā, katrā gadījumā patīk labāk kā tie kuri tagad pieejami.
16.jūnijs 2021, 21:58 | links
 
Biju Salmo veikalā spicē nebija heavy river 5m bet bija divas 6m ar vienādu posmu skaitu, bet ar dažādu gr starpību un saliktais izmērs atšķiras 20cm+
Neko nesaku bet interesanti ...
Biju pārāk steidzīgs un slinks, lai saliktu un salīdzinātu.

Davis-Di, 15.jūnijs 2021, 00:43

River Heavy Spicē būs šodienuz vakarpusi, Spice ilgi nestrādāja un mēs biki preci izvedām pa citiem veikaliem, pamazām uzpildam atpakaļ

ar teleskopiskām makšķerēm var būt, ka saliktā veidā to garums sākumā var atšķirties par cm 1-3-5 ne vairāk, nu 20 gan tu biki pārspīlē :), tur jāskatās vai to kātu artikuls ir vienāds, vis ticamāk ka tie ir atšķirīgi kāti

NG-NG, 15.jūnijs 2021, 09:28


Visu cieņu NG bet salīdzini 6m dažādu testu Salmo heavy river, nomēri un vari publiskot.

Šodien Daugavgrīvas ielā paņēmu 5m heavy river 10-40gr, uz roku patīkama - spicīte tāda patrausla izskatījās, bet redzēsim praksē!
16.jūnijs 2021, 21:46 | links
 
geos [09.07.20]: Labadiena, Kolēgas!
Simts gāāāādu nebiju copējis ar mono auklu un pludu. Iepirku 0.28 Lineaffe NOBU (uz iepakojuma bija skaidri un gaiši rakstīts - FERRARI) un uzliku uz vecās spiņa spoles. Metu ar svārsta metienu metrus piecus no sevis, bet auklai niķis pašai lēkt no spoles nost vēl kādu metru pēc pluda iekrišanas ūdenī. Kādi būtu risinājumi?
Iespējams,ka pārāk pilna spole pietīta.Paresna aukla,tāpēc viegli brūk nost pati no sevis.
15.jūnijs 2021, 10:56 | links
 
Biju Salmo veikalā spicē nebija heavy river 5m bet bija divas 6m ar vienādu posmu skaitu, bet ar dažādu gr starpību un saliktais izmērs atšķiras 20cm+
Neko nesaku bet interesanti ...
Biju pārāk steidzīgs un slinks, lai saliktu un salīdzinātu.

Davis-Di, 15.jūnijs 2021, 00:43


River Heavy Spicē būs šodienuz vakarpusi, Spice ilgi nestrādāja un mēs biki preci izvedām pa citiem veikaliem, pamazām uzpildam atpakaļ

ar teleskopiskām makšķerēm var būt, ka saliktā veidā to garums sākumā var atšķirties par cm 1-3-5 ne vairāk, nu 20 gan tu biki pārspīlē :), tur jāskatās vai to kātu artikuls ir vienāds, vis ticamāk ka tie ir atšķirīgi kāti
15.jūnijs 2021, 09:28 | links
 
Biju Salmo veikalā spicē nebija heavy river 5m bet bija divas 6m ar vienādu posmu skaitu, bet ar dažādu gr starpību un saliktais izmērs atšķiras 20cm+
Neko nesaku bet interesanti ...
Biju pārāk steidzīgs un slinks, lai saliktu un salīdzinātu.
15.jūnijs 2021, 00:43 | links
 
Salmo heavy river ir stingrāka, pats plānoju ņemt priekš līņa.
14.jūnijs 2021, 12:01 | links
 
Gan jau cilāta tēma, bet pēdējās lapās neko neatradu, so atkārtošanās zināšanas māte.
Pats šai tēmā neorentējos jo ar pludiņu šancēju reti, tā kā par ieteikumiem būšu pateicīgs.

Ir vajadzīga vidējas klases pludiņmakšķere 5m, mērķa zivs līņi (trāpās arī pa kādam 2kg+), lielas karūsas un pa kādai karpai līdz 3kg, pamata aukla domājams ~0.25 komplektēšu laikam ar Daiwa ninja.
Ja neko citu sakarīgu neatradīšu ņemšu laikam - Salmo Diamond BOLOGNESE MEDIUM 5m, bet gribētos, ko nopietnāku, bet pie reizes pietiekoši izturīgu.

Paldies jau iepriekš, par atsaucību.
14.jūnijs 2021, 11:49 | links
 
Bet kuras vēl ir uzticamas mono auklas?

geos, 10.jūlijs 2020, 19:05

Subjektīvi man tas pats Salmo patīk.
10.jūlijs 2020, 19:11 | links
 
Jā, šo es arī pieļauju. Kaut kā neticās, ka normālam produktam jālipina klāt saukļi "FERRARI", "SuperPlusMega" vai "Monster Kačer"... :)))

Notīšu kādus desmit metrus, paskatīsimies. Ja tas turpināsies, tad nu večuk (gan jau ka tas veikalopis ar te apgrozās) - mainīsi man dziedādams bez čeka... :)))

Bet kuras vēl ir uzticamas mono auklas?
10.jūlijs 2020, 19:05 | links
 
Labadiena, Kolēgas!
Simts gāāāādu nebiju copējis ar mono auklu un pludu. Iepirku 0.28 Lineaffe NOBU (uz iepakojuma bija skaidri un gaiši rakstīts - FERRARI) un uzliku uz vecās spiņa spoles. Metu ar svārsta metienu metrus piecus no sevis, bet auklai niķis pašai lēkt no spoles nost vēl kādu metru pēc pluda iekrišanas ūdenī. Kādi būtu risinājumi?

geos, 9.jūlijs 2020, 15:30


Tādas Lineaffe auklas jāmet miskastē, nopērc normālu kaut vai Stroft.
10.jūlijs 2020, 10:14 | links
 
Aha, ņems vērā! Paldies!
9.jūlijs 2020, 16:42 | links
 
geos [09.07.20]: Labadiena, Kolēgas!
Simts gāāāādu nebiju copējis ar mono auklu un pludu. Iepirku 0.28 Lineaffe NOBU (uz iepakojuma bija skaidri un gaiši rakstīts - FERRARI) un uzliku uz vecās spiņa spoles. Metu ar svārsta metienu metrus piecus no sevis, bet auklai niķis pašai lēkt no spoles nost vēl kādu metru pēc pluda iekrišanas ūdenī. Kādi būtu risinājumi?
Jānotin nedaudz aukla nost.
9.jūlijs 2020, 16:11 | links
 
Labadiena, Kolēgas!
Simts gāāāādu nebiju copējis ar mono auklu un pludu. Iepirku 0.28 Lineaffe NOBU (uz iepakojuma bija skaidri un gaiši rakstīts - FERRARI) un uzliku uz vecās spiņa spoles. Metu ar svārsta metienu metrus piecus no sevis, bet auklai niķis pašai lēkt no spoles nost vēl kādu metru pēc pluda iekrišanas ūdenī. Kādi būtu risinājumi?
9.jūlijs 2020, 15:30 | links
 
Paldies! Rīks iegādāts.
9.marts 2020, 14:23 | links
 
-mitchell pep suprema 4,5m

citramons, 7.marts 2020, 20:27


Sveiks, nav man tieši šāda makšķere, bet ir Salmo heavy river kas pēc būtības ir stipri līdzīga tevis apraktītajai. Un ir vienkārši ideāla, nekas nestrēgs, un nevarēsi vien saprast kā tik ilgi bez tādas makšeres esi izdzīvojis, ņem tik ciet!
8.marts 2020, 10:34 | links
 
Kolēģi,ir vajadzība pēc makšķerkāta,jauna. Šodien veikalā uztaustīju un baigi nu iepatikās -mitchell pep suprema 4,5m,taču šim uz katra posma vēl pa papildus riņķim iet,itkā jau labi,varbūt lietū mazāk aukla lips klāt,arī slodze viienmērīgāk sadalās,taču jautājums,vai tas nebūs čakars,tipa iestrēgs,jo viņi uzbīddāmie, vai kā savādāk neērtības.Varbūt ir kādam copmanim tāda manta un var padalīties iespaidos? Jautāju,jo nav gluži par sviestmaizi pērkams.
7.marts 2020, 20:27 | links
 
Sezona turpināsies. Tikai jāpagaida kad lapas no kokiem nokritīs un aidā uz upēm,pārsvarā smukas raudas, bet trapās arī smuki eksemplāri no citu sugu zivīm.
14.septembris 2019, 06:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager