Pludiņmakšķerēšana

Nezinu kādā upē Jūs ar 4+2gr Waggleri taisieties copēt ?!
29.marts 2015, 23:27 | links
 
 
nu shie labi,.,
29.marts 2015, 19:05 | links
 
Iesakiet slīdošu pludu upei,vidējai vai nelielai straumei,rauda baltais sapals mērķa zivis,ja var kādu tā pluda foto
29.marts 2015, 16:40 | links
 
Ieliku pludu bildi,nav daudz,bet ir
20.marts 2015, 18:52 | links
 
Ja nav zoss,tad braucot uz butēm gar krastu var savākt lielās spalvas kaudzēm.Es taisu slīdošos spalvas pludus,uz auklas ir atdures virs un zem pluda.Mana sistēma ir....atdure;maza pērlīte(lai atdure nesprūstu caurulītē);pluds;,ventīla gumijas gabaliņš ~0.6..0.8mm;pērlīte;atdure.Pēc tam slīdoša svina olīve.......Te veca bilde,tagad jau mazliet uzlaboti,skat. vidējos
.
Teiksiet daudz uz tās auklas lieka....Man tā ir,es regulēju pludu kā man vajag-stacionāri,daļēji slīdošu,vai slīdošu visā garumā.
20.marts 2015, 18:33 | links
 
Pameklē,aakkis bija video ielicis,kā no niedrēm var uztaisīt.Man,personīgi,patīk dažāda izmēra spalvas.
20.marts 2015, 18:11 | links
 
o apmēram tādas formas,šovakar varbūt nopirkšu ielikšu savu visu pludu bildi pateiksat kvai der vispāŗ kkam:D
20.marts 2015, 17:40 | links
 
es domāju tāda veida tikai šis ir balzas
tūliņ pameklēšu kādu s gribēju pirkt
20.marts 2015, 17:35 | links
 
un kā ir piemēram apaļāku zivij grūtāk dabūt,bet ja es viņu labi izsvaroju zivs nejutīs pretestību?jeb tāpat pretestība būs jūtami lielāka kā slaidam spalvas tipa pludam?!
20.marts 2015, 17:33 | links
 
Stāvošā ūdenī lietoju slaidāku pludiņu, straumē apaļāku. Viss pēc apstākļiem.
20.marts 2015, 17:10 | links
 
Kādu pluda forma ieteiksat copei upē domāju stacionāro nelielā vai vispāŗ bez straumes 2-3-3.5m domāju kautkādu 6gr un skaijos laikam firmas expert tāds resna laba antena forma tāda apaļīga....
kādas formas ieteiksiet varbūt vairāķus variantus mērķa zivs Rauda
20.marts 2015, 17:05 | links
 
Labs riits Pludiņš!!! Vainiigs,paarpatu-ņemu vaardus atpakal!!!
2.marts 2015, 08:12 | links
 
Jaa juriks paldies par atbildi:)
bet reinis es nebiju domajis kata jutibu,bet gan pluda.......ja gribas vemt ko atbildi?!
1.marts 2015, 17:40 | links
 
Lietoju, ir vairāki veidi kastē. Kaut kā iegājies ka ļoti patīk pludiņi ar vienu stiprinājumu un tos izmantoju biežāk. Kaut kādas problēmas ar jutību nav novērotas. Mačķātam laikam nekas labāks tālmetieniem izdomāts nav. Izmantoju arī ļoti viegliem pludiņiem attiecīgi izvēloties pēc stiprinājuma lieluma un auklas diametra. Ja sistēmu izveido pareizi tad ātri vari veikt pluda nomaiņu pie mainīgiem copes apstākļiem un veikt dažādus eksperimentus ar smagumiem. Pie atbilstošiem apstākļiem izmantoju tikai ar šāda veida stiprinājumiem, gan slīdošiem, gan stacionāriem.
Reini 14, nojuka auto vai meitene nedod?
Ja nespēj kau ko pa tēmu atbildēt tad nav jaizgāž sava žūlts uz kādu. Drīksti neatbildēt, atkal vemt gribēsi.
1.marts 2015, 15:34 | links
 
Pludinj!!! Kad lasa sho te vaajpraatu-vemt gribaas!!!Kaa var prasiit padomu par kautkaada kaata juutiibaam kaadam citam.Ja Tev taa copene,vai spinis iegulaas rokaa,tad tas ir arii Tavs!!! Tu tachu neprasi chomiem,kaadu mashiinu pirkt,vai kaadu veceni miileet!!!
1.marts 2015, 14:54 | links
 
 
Par tam kakenem runajot, pats neizmantoju. Panem pepsi mazo pudeli pargriez slipi uz pusem, kaklina iestiprini koka katu ap 40 cm. Iekrame tai puspudele to savu sagatavoto piebarojamo un met tikai ne ar visu pudeli. Diezgan efektigs savos 50 metros strada tik japiesaujas.
31.oktobris 2014, 20:07 | links
 
Tirdziņš galā, ņemu! ;)
29.oktobris 2014, 21:00 | links
 
:):):) ir
28.oktobris 2014, 16:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager