Alūksnes rajons

Tā taisnība, par to "smalci" ezerā. Rauda liela neizaug, jo to mazo raudu ir bezjēgā, breksis arī lēnām aug. Tās divas zivju sugas tādas problemātiskas. Zato plēsējiem labs zakusons :)) Asari aug ātri, un lieli, līdakas arī. līdaku viennozīmīgi varēja būt vairāk, lai to drazu patīra :))
15.marts 2010, 13:09 | links
 
Gan jau ka alūksnē smalkā zivs savairojusies ārprāta kvantumā un barības bāze ir pa īsu, lai visi izaugtu lieli.
15.marts 2010, 12:56 | links
 
andzus
tā mums gribētos domāt un iespējams, ka konkrētā ezerā tā arī ir...bet mans piemērs par ālandiem arī ir patiesība...likās, ka jūra ir neizsmeļama...
15.marts 2010, 12:10 | links
 
daddy, es domāju, ka ar makšķeri nevar tā noplicināt zivju resursus Alūksnes ezerā ;) Ezers liels, zivju pietiekoši, un makšķernieku skaits uz ezera ar katru gadu krītas, krītas un krītas. Daudzi ārzemēs, pensionāri laukos palēnām izmirst.. Citreiz ir tā, ka ziemā aizeju uz savām vietām aiz Garās salas, un cik acs rāda visā plašumā līdz pat Šūpalām nav neviena veča...
Un pilna kaste jau netika katu dienu savilkta, tas bija retums, ļoti lielas meklēšanas un veiksmes rezultātā ;)
Es zivgarni domāju, ka šopavasar tajā Upseskaktā ar būs cope švaka, kā pagaišpavasar uz pēdējā ledus.. vismaz pa dienu.... Ja būtu laiks, sabarotu brekšus dziļumā, dabūtu vairāk kā viņi Upeskaktā ;)
Bet tāda laika nau diemžēl, tāpēc šis pavasaris būs jāvelta lielo asaru meklēšanai :))
15.marts 2010, 11:54 | links
 
es gan domāju, ka, ja gadiem "piesit pilnu kasti" tad drīz vien pienāk brīdis, kad tikai puskasti, tad tikai 1 zivtiņu iesit kastē utt...

tipiskākais piemērs ālandu salas, kas pa 10 gadi ir krietni paplicinātas...un tur jau nu točna viesmakšķernieki pie vainas...akmeni gan nevienam nemetīšu, ka sev netrāpu... :))
15.marts 2010, 11:44 | links
 
Tā ir! Tas nav normāli, pieci spaiņi apakšā sabērti!
15.marts 2010, 11:40 | links
 
es tā sapratu, ka bez barošanas ;) Es ar dzirdēju, ka plaukstinieki ņemot, vispār pēdējos gadus brekšu cope Upeskaktā paliek izteikti sūdīgāka. Mans uzskats ir, ka tie "naktenieki" breksi "sačakarē" :D Un pārbaro. Nav vairs tā, kā kādreiz bija, bez nekādas barošanas - ja atradi breksi, uzurbies, tad pilnu kasti varēja piesist..
15.marts 2010, 11:19 | links
 
andzus, nea. 2 vilka uz 400g, pārējie, saucamie plaukstinieki! :) Bez barošanas, uz lielajiem par agru.
15.marts 2010, 11:05 | links
 
Vakar pa savām vietām biju asarus mēģināt- neņem asaris ņekuja! Zivgarni, cik Tev tie puņķainie bija lieli? plaukstinieki vai uz brekša pusi ar kāds vilka? ;)
15.marts 2010, 09:19 | links
 
atļauja mēnesim 5LS
15.marts 2010, 06:38 | links
 
Es ar putrām neņemos, uzgāju virsū. Vakar 17 gabali. Lielie, pagaidām, ņem tik pa nakti. Pārs asiņainus āliņgus matīju...
15.marts 2010, 06:38 | links
 
un vēl cik šogad maksā mēneša atļaaauja???
14.marts 2010, 22:48 | links
 
zivgarni
tas upeskaktā un vai baroji
14.marts 2010, 22:46 | links
 
Vakar 14 punķainie. :) Ņēma visādi, gan stāvošu no grunts, gan pusmetu, gan metru no grīdas. Gan uz lēnu šupošanu, gan smalku tricināšanu. Viens ar pīrsingu aizgāja. Piezveja: raudiņas un kāds ašuks.
13.marts 2010, 07:33 | links
 
kas tad notiek upes kaktā,pēc datuma jābūt bet pēc laika apstākļa tā ir kā ir???
12.marts 2010, 23:20 | links
 
Janvārī vēl ķērās asari un līdakas, bet tagad ir pipec, sniegs līdz ceļgaliem un vairāk, vietām apakšā ūdens, ledus ap 70-80 cm, līdz īstajām vietām grūti tikt.
Par brekšiem neko neesmu dzirdējis, lai gan- Upeskaktā viens jau esot dabūjis!
Raudeles jau protams var visur saķert un drazu- bet tas nav nopietni. Jāgaida, kad šitas lielais sniegs noplaks ;)
19.februāris 2010, 09:26 | links
 
Klau, kas šogad bijis Alūksnē? Kā ķēries?
14.februāris 2010, 17:10 | links
 
Pirms dienām 4 biju alūksnē uz nakti - rezultāts 2 brekši 700 grami, un 15 sīkie ap 150 gramiem. Cope švaka, kā citiem ar copi alūksnes ezerā šajās dienās?
5.augusts 2009, 12:06 | links
 
ok!! =)
1.jūlijs 2009, 00:10 | links
 
Nu malacis, malacis :) Kad ieši brekšot, uzraksti kādu atskaitīti te :) Baigi interesē kas ar viņiem darās :)
30.jūnijs 2009, 16:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager