Sausā Daugava

Kādi komentāri par šo vietu? Stāsta ka pavasara cope ir diezgan roduktīva tur!
28.marts 2008, 20:32 | links
 
Neprotu teikt par pavasara copi, jo esmu tur bijis tikai vasarā un rudenī, visnotaļ pozitīvi, pats esmu tur smukus asaus vilcis ar spiningu, draugs 4,5 līdaku izvilka, vieta forša.
28.marts 2008, 21:39 | links
 
man tur klasesbiedrs dzīvo laba vieta diezgan mierīga un zivis ar smukas ķerās!!!
28.marts 2008, 21:47 | links
 
Esmu jau ar nedaudz tur esmu pacopējis... augustā kad asari nāk no jūras iekšā baroties var kārtīgi pasportot! :)
man vairāk interesēja breksis, līnis, karpa, karūsa.
28.marts 2008, 22:04 | links
 
jā asari tur mēdz gadīties baigi labie !!!!!
28.marts 2008, 22:05 | links
 
Dzīvoju Ķekavā netālu no Sausās Daugavas.Man visvairāk patīk pavasaris,tad ir lielās karūsas,līnīši,pat pa kādai karpiņai večiem trāpās,uz nārstu kāpjošās raudas un pēcnārsta līdaciņas. BET!!! Arvien grūtāk ir ar piekļūšanu upei.Tādu vietu,kur var piebraukt,ir pavisam maz. Ķekavā tāda publiska,visiem pieejama vieta ir tikai viena(piedodiet,ja kļūdos).Nav tālu laiks,kad visur ceļu aizšķērsos žogi,šovasar arī vienu populāru vietu pretīm Doles muzējam aizšķērsoja ar bomīti.Ko tur brīnīties,jo makšķernieki un atpūtnieki lelākā daļa ir cūkas.Es jūtu līdzi tiem zemes īpašniekiem,kas visu laiku bija spiesti bez maksas vākt tos atkritumu kalnus.
25.jūlijs 2008, 18:51 | links
 
Pats neesmu tur bijis, bet tēta draugs teica, ka tur ļoti daudz līdakas esot, tikai cik viņš stāstija tur ir jābrien iekšā...
25.jūlijs 2008, 20:42 | links
 
Līdaku vietas šeit ir labas,bet labu līdaku nemaz tik daudz nav-pārsvarā zemmērs.Varbūt ar laiku būs labāk,daži zvērināti ūdu licēji pagājušajā ziemā vairs uz ledus nerādījās.Pats neesu nekāds dižais bradātājs,bet pirmajās maija dienās viņu šeit ir daudz.Pazīstu vienu ķekavnieku,kas mierīgi vazājas pa upes vidu,jo ļoti labi zina visas bedres un sēkļus.Es vienā reizē bradājot iekūlos tā,ka nezināju ,kā tikt krastā.Paziņa arī ir vairākas stundas stāvējis uz sēkļa gaidot zemāku ūdes līmeni.
26.jūlijs 2008, 08:02 | links
 
Par taam zemmeera lidakaam lieta ir taada.Pie mums tak visu ko nokjer,vajag apriit,gandriiz vienmeer,nu ja jau mees visas,kuras ir tikushas meera kaartaa aprijam,ko tad juus laudis gribat dabuut???
Paskatieties kaa civilizeetaas valstiis,tur gandriiz vai ir taa,ka mazaaka liidaka par 5 kg ir zemmeers,nivis kaa mums,jau baigaa zivs:D
25.marts 2009, 20:52 | links
 
ārzemēs līdakas arī ir "MUSARS" ko pat par zivi neuzskata....nejau tu viens esi bijis vai esi ārzemēs un esi tur makšķerējis!!!! Ja mums 50gadu garumā visi ūdeņi nebūtu bijuši piedirsti, tad mums būtu tāda pati situācija kā citās valstīs!!!!
25.marts 2009, 21:09 | links
 
Sveiki Copmaņi.

Var man kāds ieteikt kadi vietu Daugavā Rīgas tuvumā, kur var noķert kadu breksi.

:)
26.maijs 2009, 23:15 | links
 
breksis daugavā ir visur:) arī sausajā...
27.maijs 2009, 00:03 | links
 
Tatad ja aizieshu pie dienvid tilta nosedeeshu visu vakaru, vienu breksi noteikti dabuushu ?
27.maijs 2009, 19:36 | links
 
Sajā grāvī arī kaut kas ziemā ķeras? Gribu aizbraukt brīvdienās.
13.janvāris 2010, 14:37 | links
 
kur skaitās sausā daugava?
16.janvāris 2010, 20:58 | links
 
Sausā Daugava ir no Rīgas HES dambja līdz Doles salas lejas galam Ķekavas pusē,otrā pusē ir Ceļa Daugava.
17.janvāris 2010, 08:27 | links
 
ok.Paldies.
17.janvāris 2010, 13:04 | links
 
Vai kāds nezin,vai sausaja daugavā ledus ir vaj upe vaļa?
3.februāris 2011, 19:33 | links
 
EdsM5.Ledus ta ir,bet kāds nepateikšu. Šodien braucot pāri hesam divus večus redzēju.Tur kur ietek tas grāvis gan vaļā.
3.februāris 2011, 20:12 | links
 
Paldies janka!! vienk. taa gribas paspiningot ka nevar iztureet vairaak!!! :)
4.februāris 2011, 09:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager