Sausā Daugava

Padalieties, lūdzu, kur Sausajā Daugavā var izīrēt laivas un kādi ir bāzes kontakti. Paldies!
5.maijs 2016, 11:56 | links
 
Šodien no 18.00 21.30 Sausajā atkal pa sauso,paziņam 2zemmēri un viens mērs.Mērs vēl bija pilns ar ikriem, varbūt tāpēc tāda necope , ka nau iznārstojušas.No Doles salas puses pilns ar grunteņotājiem,bet kamēr copēju neredzēju ka kāti cilātos.
3.maijs 2016, 23:21 | links
 
01.05. Sausajā no 7:00-12:00, 2 zemmēri + viens smuks mērs. Bij jāmeklē kur siltāks ūdens.
Tas no laivas.
2.maijs 2016, 11:10 | links
 
Vakar no 4 līdz 13 dabūjam 4 zemmērus, visi palaisti atpakaļ, lai nu aug. Baigi daudz laivu bija, bet neizskatījas kā kads ko dabūja.
2.maijs 2016, 08:44 | links
 
Šodien Sausajā pa sauso no 5.00 līdz 13.00,pat copi neredzējām.
1.maijs 2016, 20:33 | links
 
Slikti! Citu gan nezinu, Ķekavā!
27.aprīlis 2016, 17:01 | links
 
Šogad, laivas neizīrēšot:( ieteica meklēt Alejās.
27.aprīlis 2016, 16:54 | links
 
Paldies!
27.aprīlis 2016, 16:52 | links
 
Laivu noma Vimbukrogā, tel 29703168. Piezvani, varbūt var vēl dabūt...
27.aprīlis 2016, 16:42 | links
 
Sveiki, no aprīļa esmu pārcēlies uz dzīvi ķekavas novadā. Katru gadu 1 maiju cenšōs sākt ar spiningošanu (parasti lielupē). Varbūt kāds zin, vai kāds iznomā laivu, vai varam sarunāt ka paķer mani kāds kaimiņš līdzi? Savādāk nervu sabrukums klāt, ka upe degungalā, bet spini pamētāt nesanāks:) paldies!
27.aprīlis 2016, 16:28 | links
 
Kaa ar copi sausaja ap kekavu? ir verts uz fideri pasedet?

Spinings25, 4.aprīlis 2016, 15:15

Kā N.G saka vienmēr ir vērts, bet vai līnis un karūsa modusies nju ziņu naff, i neviens neliks, jo negrib tur kolchozu.
4.aprīlis 2016, 15:20 | links
 
Kaa ar copi sausaja ap kekavu? ir verts uz fideri pasedet?
4.aprīlis 2016, 15:15 | links
 
Vai kāds var PM atsūtīt, kur var piebraukt pie Sausās Daugavas Ķekavas apkaimē.. gribas kādu asari pamēģināt sakacināt. Vai tur vispār no krasta ir jēga mēģināt?
13.marts 2016, 21:48 | links
 
Sveiki ar kolēģi izmētājāmies nedēļas laikā četras dienas uz da jebko ne dziļumā ne niedrēs ne uzsitiena, bijām no muzeja gala līdz baltajam sēklim klusums, varbūt laiks pa saulāinu? Var būt kāds var, ko ieteikt?
14.oktobris 2015, 18:34 | links
 
Negribu pateikt neko tādu, lai saprastu kā uzbraucienu, bet Sausajā Daugavā ir jāzin vietas, tā atbraucot kaut ko sakarīgu noķert ir grūti! Tāpat apetīte ir atkarīga no HESa! Par sevi runājot pie sausās esmu nodzīvojis gadus 10 un tāda fantastiska līdaku cope, kā šogad nav sen bijusi! tiesa izmērs ir līdz 3kg, bet nereāli daudz! copes reizē vidēji var noķert 5-10 līdakas! Pagaidām gan atsevišķās vietās, bet arī citur var salasīt! Arī ir jāatrod pareizie mānekļi un krāsas! vienīgais padoms ko teikšu - meklē līdakas 30 cm - 70 cm dziļumā zālēs!
p.s. Lielie asari šogad vel nav ienakuši

Mr.Red, 27.septembris 2015, 15:59


Man tieši šķiet ka asari beiguši kosties! Septembra sākumā kā traki ņēma, tagad pa kādam var dabūt! Bet līdakas šoruden gan labi ņem! Pirmo gadu pilnīgi prieks copēt Sausajā! :) :)
30.septembris 2015, 13:20 | links
 
Nu skaidrs, tad nepadošos. Turpināšu ķemmēt Sauseni un tad jau redzēs. Paldies.
29.septembris 2015, 12:37 | links
 
Par to pašu, tiesa es darbojos augstāk!
Vakar 7 līdakas, visi mēri, bet visas peld, joprojām visas ir seklumā!
29.septembris 2015, 12:04 | links
 
Tu par Katlakalna Sauseni?
29.septembris 2015, 11:10 | links
 
Negribu pateikt neko tādu, lai saprastu kā uzbraucienu, bet Sausajā Daugavā ir jāzin vietas, tā atbraucot kaut ko sakarīgu noķert ir grūti! Tāpat apetīte ir atkarīga no HESa! Par sevi runājot pie sausās esmu nodzīvojis gadus 10 un tāda fantastiska līdaku cope, kā šogad nav sen bijusi! tiesa izmērs ir līdz 3kg, bet nereāli daudz! copes reizē vidēji var noķert 5-10 līdakas! Pagaidām gan atsevišķās vietās, bet arī citur var salasīt! Arī ir jāatrod pareizie mānekļi un krāsas! vienīgais padoms ko teikšu - meklē līdakas 30 cm - 70 cm dziļumā zālēs!
p.s. Lielie asari šogad vel nav ienakuši
27.septembris 2015, 15:59 | links
 
Arī pabiju " sausajā daugavā" ar čomu. Bijām 3 dienas. Vienu dienu laiks saulains - cope pa nullēm abiem. Nosēdējām 5 h un atmetām ar roku. 2. diena laiks apmācies, vējelīts neliels, pa brīdim uzsmidzina ( ideāls laiks copei ) - uz abiem pāris asarīši. Nosēdējām, kādas 6, 7 h. 3. dienā izbesijušies jau 6:00 bijām uz ūdens, vēl tumš - PA PĀRIS ASARĒNIEM!! Izmētājām visas niedres ! Jau apsolījos, ka uz šito " sūdu bedri " vairs nemaukšu. Bijām ar laivu. Ap kaļķa cepli un Katlakalnu. Bet man ir aizdomas, ka ar zivīm tur sāk palikt pavisam švaki, jo daudzkur pilns ar mirušām zivīm...bija ļoti daudz miruši sīkie zandartēni un asari. Neticas, ka tur tik švaki. Nezinu, varbūt kāda ķīmija tiek laista.
27.septembris 2015, 15:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager