Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
kas jauns kjiishezeraa? shodien biju bet pa tukso. vechi pie kanaala velk zandartus, pie laivu buudaam zviinjas arii daudz. kads ir bijis?
3.augusts 2012, 21:44 | links
 
kas labs Ķīšezerā..?
31.jūlijs 2012, 21:58 | links
 
Sovakar no 17-21 diezgan bezcerigi - pa vienam 70 g asaritim uz MJ un voblera. Vel paris slinkas copites un viss.
Citas laivas krietni pirms manis notinaas...
21.jūlijs 2012, 23:34 | links
 
ir kāds kurš patstāvīgi cope milgrāvja kanāla apkārtne?
varētu padalīties ar copes pieredzi pēdējajās dienas?
man kaut kā sanāk pa tukšo .
zandarti/asari.
13.jūlijs 2012, 23:55 | links
 
maija beigās Juglas ezerā pie bijušā bērnudārza no laipas čalis noķēra samiņu uz 6,5kg
11.jūlijs 2012, 18:24 | links
 
ir tur viena bedriite,ziemaa smukus ashukus kjeeru
11.jūlijs 2012, 09:15 | links
 
Man viens sameens traapiijaas pie Juglas kanaala tilta,zemmera, uz silikona maanekli.:)
11.jūlijs 2012, 08:52 | links
 
Vakar pirmo reizi iebraucu ezerā no Langas laivu bāzes. Negaiss netraucēja.jo aizgāja garām, bet maza aste no viņa tik biku pamērcēja. Nebiju pētījis dziļumu katres un tāpēc paļāvos uz to ka apjautāšos saimniekam. Tikmēr pētījām kas un kā bij jau gandrīz tumšs un nolēmām mest mieru, pa pāris stundām(21.00-23.00) vairāk sanāca padzīvoties pa pieniedru zonu un zāļaino daļu, jo izbraucot dziļāk vējelis šūpoja to mazo laivu,bet kad pierimās tad gan ievilkām dziļāk. Tikai viena cope un realizēta, bet nu tas zandarts bij mazliet lielāks par plaukstu. Noteikti vēl mēģināšu tur atgriezties, piemērotākos laika apstākļos un sagatavojies.

Varbūt kāds var padalīties kur notās vietas (Carnikavas pagrieziens) labāk meklēt copes vietas?
10.jūlijs 2012, 21:15 | links
 
Mēs 9 ielaidām Juglas ezerā....tā kā jābūt!
10.jūlijs 2012, 20:43 | links
 
Man vienu rītu kad ķēru asarus uz dzīvo paņēma samiņš ,bet līdz krastam nedabūju,pārrāva auklu kā diegu !
10.jūlijs 2012, 20:28 | links
 
ir viņi tur diezgan, lielākais esot uz 16 kg bijis, ir večiem pa retam samēnam arī Juglas apendicītā uz gruntenēm, viņi jau klīst pa visurieni, es domāju, ka arī Baltezeros kāds dzīvo
9.jūlijs 2012, 09:19 | links
 
jā kaut kā par samiem ķīsī dzirdu pirmo reizi, tas man tā no zinātniskās fantastikas izklausās :)
9.jūlijs 2012, 09:05 | links
 
Buus uz Kjiisi ar kvoku jaabrauc:)
9.jūlijs 2012, 00:27 | links
 
Sodien rita cope no 5:30-10:30. 4 asaru copes, tikvien ka pazhljebaja mikrodziga astiti. Talak tomer 2 mazi asarisi uzsedas un uz velci sams 1,8 kg. Mailites ari nemaniju sava cela lidz ar to likumsakarigs veikums.
8.jūlijs 2012, 21:21 | links
 
tie dziļumā man šķiet ir plaukstas lieluma pumpainie pliči. man ar ziemeni ir izdevies dažus noķert. nesportiski un neēdami
5.jūlijs 2012, 16:46 | links
 
Ar asariem tā kā daudz maz būtu skaidrība, bet kā ir ar zandartiem kur tos labāk dabūt laivā. Ar eholotu izbraukājot ezeru, lieli zivju bari parādās dziļumā pretim golfa laukumam, principā kā tiko sākas dziļums tā apakšā rāda zivju barus līdz par sniķersalas galam kur sākās seklums. Viņi turās uz kantes vai sēž pašā apakšā ?
5.jūlijs 2012, 15:24 | links
 
un tas slaktiņš notiek līdz saulrietam. kā saule pazūd, tā klusums.
4.jūlijs 2012, 11:06 | links
 
pēc 19:00 viņi aizgāja pie krasta zālēm medīt.
jānoskata vieta, kur viņi plosās (ja nav liels vējš un viļņi, tad to nevar neredzēt) un tad vajag pa pleķīšiem ar mazas iegrimes maziem voblerīšiem (minnow tipa) uztvičot ;)
4.jūlijs 2012, 11:06 | links
 
šovakar ap 19:00 pusstundas laikā11 asari, lielākais uz gramiem 500, visi uz mikrodžigu, super. pēs tam pilnīgs klusums.
3.jūlijs 2012, 21:52 | links
 
Šorīt pirms trakā pūtiena apmeklēju savu vietinu ķīsī. uz vietas biju ap 5iem, biku aizgulējos, jo gribēju būt pie ezera stundu atrak, jo pec pieredzes pati labākā cope līdzko sak aust gaisma (bradāju no krasta). Instruments kas tika lietots bija mikrodzigs. Pirmais asaris ap 300 gr. pieteicās jau pirmajā metienā, domāju ka nu dabūšu kārtīgi atvilkties! Bet tik raiti negāja kā cerēju, nācās aktīvi pastrādāt. Rezultāts 4 asari 300-400 gr. bariņš ar asarīšiem 50-100 gr + bonusā mēra līdaciņa. Ap 9iem devos mājās jo vējš sāka celties un cope ar beidzās.
17.jūnijs 2012, 17:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager