Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Šodien devos uz copi ar ideju aizlaist uz Daugavu un patramdīt vampīrēnus. Iebraucot Daugavā bilde pavērās gaužām drūma, jo straume bij kā Amatā, pavasara atkusnī :) Manu smagāko 30.g džigu, kā kaijas spalvu nesa pa straumi. Laivu neesamība arī liecināja par ieceres izgāšanos, tāpēc devos atpakaļ uz Ķīsi patramdīt ašukus un pie viena uzmest aci zobainajiem. Arī šī iecere gandrīz cieta fiasko. Otrajā iemetienā pie zālēm uz MicroJiga uzsēdas skaists jūrnieks asaris uz gramiem 400 un pēc tam sekoja 2 stundu klusuma periods. Sapratu, ka asari negrib āst, laidu uz dziļumiem zandartu lūkoties. Un atkal, otrajā metienā uzsēdās knapmērs (zanders), pēc izskata arī jūrnieks, jo nu pārāk gaišs priekš ezera. Ūdens temperatūra 14.5 un iespējams tieši šis faktors ir tas kurš manas ieceres pārvērta sapņos.

P.S.
Vispār sviests kaut kāds, laivi nav ne Ķīsī, ne Daugavā pie mīlgrāvja kanāla!!! Moš kāds zin, kur tagad cope ir un uz kurieni visi Jaunciema kooperatīva iezemieši imigrējuši?
3.jūnijs 2012, 23:51 | links
 
Shodien no rita 7 copes un 3 cienigi asari laivaa. Izskatas, ka no rita visi kuprainie pa klajumiem izklidushi, jo pie zalem praktiski pa nullem. Laikam vakaraa ap 1900 ir istais asaru laiks.

P.S.
Zvaniju municipaljiem uz bazi, tas par tiem tikliem. Inspektors bij aizlaidis paskatities un atbildeja, ka tie ir ofic tikli. Uz manu jautajumu, kapec nav lic.,numura un telefona pie karodzinjiem, un kapec tikai 2 karodzinji ja tiklu tur noteikti ir vairak, tikai kaut ko neakarigu nomurminaju. Rit rakstishu VVD.

Sorry par garumzimem, rakstu no telefona.
27.maijs 2012, 14:40 | links
 
shogad zemmeeri,naakamgad meeri:)
27.maijs 2012, 10:19 | links
 
Zemmēru pagāšgad ar likās ka ir vairāk.. :) Man maija pirmās trīs nedēļas likās labu lomu laiks.,tagad kaut kā švakāk ķeras.. :)
27.maijs 2012, 01:26 | links
 
Nu moins. Ezerā zivju vairs nav. Bet tīkli ir un daudz. Ja izgājušā gadā divniece bija norma, tad šogad knapi virsmēri. Nu par zemmēriem nerunāju. Kur ir palikušas zivis?
26.maijs 2012, 19:30 | links
 
mazie zirga zobi cītīgi skrēja pakaļ vobleriem :) gan 17 Maxrapam, gan Vision Magnumam u.c.... vobleru garumā un arī īsāki :)
26.maijs 2012, 15:02 | links
 
90 riggu šoreiz nepeldināju. tas ķer labi... mēģināju citus :) es copei pieeju kā ekspermentu poligonam :)))
26.maijs 2012, 15:00 | links
 
Man tur asari traki uz zipbaits rigge 90.,pat mazie zirga zobi kožās..! :D
26.maijs 2012, 14:57 | links
 
Da tie tīkli ezerā ir kaut kāds vājprāts ! :(
26.maijs 2012, 14:54 | links
 
jāatzīst, ka vairāk negadījums... īsti nebija koncentrejušies nopietnākos bariņos... nemācējām atrast... bija pāris vietas, kur arī dabījām. lielākie bija uz maza tvisterīša, Pontoon 21 Agarron un IMA Flit 120. Vēl bija uz tvisteriem... nekā tāda, lai gan sakumā vairāki pēc kārtas, bet ātri norima.

līdaciņas uz Megabass Vision Hi-Float, MaxRap 13, O.S.P. Rudra SP un vēl viena uz rapalas (marti, īpašums, tapēc tik precīzi neatceros, bet man liekas, ka Husky Jerk.
26.maijs 2012, 14:48 | links
 
kristsKG> kas asarim šodien garšoja..? :)
26.maijs 2012, 14:38 | links
 
ar Ķīsi nedaudz skumji... šorīt biju ar marti. Ja nekļūdos, tad redzējām kādus 6 tīklus/murdus - visperspektīvākajās vietās. Jautājums zinātājiem vai licējiem:1) kādēļ tiek atļauts likt? lai ķertu vaislu??? tad varbūt kungus vajag painformēt, ka gan līdaka, gan zandarts ir jau iznārstojuši (varbūt puikas nezin); 2) kā ekspermentālā zveja zinātniskajiem nolūkiem??? kādiem??? pētīt vai ir zuši??? moš visi liekam visos ezeros un mistiski pētam zušus?
es protams neko nesaprotu, bet manuprāt tas ir augstākais tupuma kalngals ezerā, kurā tā jau ir liels makšķernieku un maliķu presings, Rīgas tuvums ir jāliek tīkli un vai murdi...

P.S. dabūjām katrs vairākus zemmērus, 1 mēriņu 54cm un vairākus asarus, no tiem viens varēja būt virs 300g.
26.maijs 2012, 14:29 | links
 
nu itkā jau ezers skaitās gana zivīgs..! :)
26.maijs 2012, 12:35 | links
 
Drīz tā bara arī nebūs , murdā iekšā un uz tirgu .
26.maijs 2012, 12:29 | links
 
njā zivis tur tiešām ir maz! vienu milzīgu baru brekšu redzēju!a tā ehalots klusē :(
26.maijs 2012, 12:23 | links
 
Lāčuk , kā Tu domā , jā zvejnieks dienā izkāš 1 - 1,5 tonnu zivju , kāpēc viņš nevarētu atļauties krutu motoru ?
26.maijs 2012, 11:54 | links
 
jā es ar gandrīz uzskrēju virsū! visi ezera sekļi ir ar murdiem! kropļi! ieraugot ar kādiem motoriem braukā zvejnieki- kāš viņi labi!
26.maijs 2012, 11:43 | links
 
Vakar ap 19:00 bij asaru izgājiens. pa stundu 12 asarus salasīju. Pēc tam, kā ar nazi nogrieza :)

P.S.
Pirmo reizi šosezon Ķīsī un esmu ŠOKĀ mo tīkliem, kas nosprosto kanālu. Visi tīkli un murdi bez marķējumiem un knapi pamanāmi. Bojas tumšas, bet tīklu galos plastmasas bundžas bez licences zīmēm utt. Vai tad tie ir legālie tīkli? Ir vērts municipāliem zvanīt?

P.P.S.
Ja šie tīkli domāti vaislinieku nozvejai, tad 01.06.2012 viņiem pēc teorijas ir jāpazūd, ne? Un man šķiet šitā nosprostojot ezera zivju ceļu, vaislas materiālu var pus Eiropai saskaldīt.
26.maijs 2012, 10:53 | links
 
vakar ņemt ņēma pa brīdim līdaka.,bet kaut kā ar gariem zobiem., 7os no rīta paņēma aptuveni divniece.,bet ārā no ūdens viņu nedabuju,nopurināja galvu un prom bija..
Brienot pa jaunām vietām ,mazie asari ņēma tīri labi..,8 izmāniju.,visi amnestēti.. Un ap pulkstens 11iem ,tāds ņēmiens ,liels asaris,iespējams mans lielākais.,un tas pats lika vilties,četri stipri rāvieni un prom bija..Būtu labāk acīs man nerādījies.,žēl redzēt,ka aiziet tik liels asaris,stabili mans lielākais! :( Domājams ,ka krietni pāri pa 600g svarā! Nekas varbūt citreiz!
Mazās līdakas aktīvas pat saules svelmē.,dažas pastaipiju..!
26.maijs 2012, 09:32 | links
 
tagad 3 dienas man bija čomi ar ko braukt :D bet darba dienās varam samesties kopā! jo tad sieva darbā un netiek :)
24.maijs 2012, 16:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager