Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
izspraaga jo kaut ko ietecinaaja?
14.aprīlis 2011, 10:56 | links
 
iespeejams ka vinji vienkaarshi neprot tikt pie taa meera,zemmeeru ja taa padomaa nav jau nemaz tik gruuti nokjert.Shitos vecos komunistus domaaju neviens arii nepaarmaaciis,varbuut tikai iebaidiit,bet arii,izdomaas jau kaa sleept un izvairiities,varbuut jaapiestraadaa pie jaunaas paaudzes izgliitoshanas,lai neizaug taadi pashi
14.aprīlis 2011, 10:56 | links
 
zušu naff...ir jau bet baigi maz, vismaz tur kur es makarējos...mērķtiecīgi uz viņiem domāju sēdēt nebūtu prāta darbs....kaut gan domāju, ka nu jau varbūt būs arī sākuši atkopties...
agrāk jau bija, un daudz bija, bet tad izsprāga...
14.aprīlis 2011, 10:55 | links
 
Ruu tur tev taisniba,diemzel tie cilveki pat briziem nesaprot par ko iet runa.Un ta jau ari ir,parsvara pieklajiga vecuma kungi!Es pat nezinu....varbut viniem maiziti piedavat,ja jau nav ko est majas un grabj no upes vissu ko var? )))
14.aprīlis 2011, 10:52 | links
 
un kaa ar zushiem tanii pusee?
14.aprīlis 2011, 10:51 | links
 
Par zandartiem runajot,pats reti uz viniem sezu,bet kamins tai kanala gandriz katru vakaru pa kadam mera zandartam panem.
Cope uz feeder,ka esma mailes aste.Interesantakais ir tas ka,tas zandarts vinam copejot ka pec pulkstena,vakara no 19.00-21.00 pecak varot negaidit copi!Man pasam rekords 2kg.
14.aprīlis 2011, 10:49 | links
 
ar vaardiem tos cilveekus nepaarliecinaat,tikai ar sodiem
14.aprīlis 2011, 10:46 | links
 
zivinieks par numuru paldies,pats keru kanala pie bukultu tilta,tur biezi vien gadas bezpredels.Kaut gan ar katru gadu tur ta situacija uzlabojas.Pagaso sezon pec daziem incedentiem nacas iegadaties gazinieku,bija kadri kas gaisa dienas laika cope ar televizoru....
14.aprīlis 2011, 10:44 | links
 
tajaa iecirknii kura nr iemeta zivnieks straadaa reaali sakariigi chalji!
14.aprīlis 2011, 10:32 | links
 
Ruu
galvenais ir atrast vietas, kur viņi uzturās....
14.aprīlis 2011, 10:28 | links
 
nu jopcik, čaļi, a ko jūs gribat...tie kas tur ķīsī copē ir 80% krievu tautības vecumā no 60 un uz augšu....tobiš pensionāri, kuriem sava laivele krastā stāv un viņi tur mauc vienkārši brutāli 7 dienas nedēļā (ja laikapstākļi atļauj)..tajā kanālā zemmēra zandarti ir visu laiku...sākot no maija, līdz.....kaut kādam oktobrim, protams ir posmi, kad nāk iekšā asaris, tad tur visi slopē tos, bet pārsvarā visi tur meklē mēra zandartus, kuru attiecība ar zemmēriem ir 1:20!!! un bāž maisā visus...ja paši neko nedarīsim, tad to sugu, kas to dara neizskolot...
re ku ir mobilais tel. ķīšezera stacijas pārstāvim 28365842, ja redzam, ka šmuce notiek...uzzvanam, viņi atbrauks, pie tam ātri (ja vien nav kaut kādā izsaukumā)
14.aprīlis 2011, 10:27 | links
 
lielaakos var dabuut dreifeejot uz enkura :D
14.aprīlis 2011, 10:26 | links
 
Bet kaa ir reaalaak uz mikro dzhigu,vai tomeer uz dziivo?
14.aprīlis 2011, 10:22 | links
 
Jopcik!Es nu gan nauvs esmu,piemirsu ka Kisiti bija pasaules chempis!Tapec jau ta inspektoru aktivitate ari bija tik liela! ))))
Tagad maliki vares mocit uz pilnu klapi....
14.aprīlis 2011, 10:19 | links
 
var jau var dabuut, tik traki nav.
14.aprīlis 2011, 10:18 | links
 
shovasar buus taa ruupiigaak jaapiestraadaa pie Kjiisha
14.aprīlis 2011, 10:17 | links
 
Ruu
kur ta viņi liksies :DD pa kādam jau trāpās :DDDDD
14.aprīlis 2011, 10:15 | links
 
a kaa Kjiisii ir ar meera zandartiem,vispaar reaali ir dabuut?Vai paarsvaraa tomeer zemmeernieki?
14.aprīlis 2011, 09:58 | links
 
par situāciju tajā galā piekrītu parcopi.lv....un par to vietu nu gan nevajadzētu runāt, ka lai pārbaudītu nav resursi utt...tajā pašā Ķīšezerā ir pašvaldības policijas stacija, kuri tā vietā lai dzertu kafiju uz laipas, to varētu darīt atrodoties kuterī, kas ir noenkurots tajā kanālā (vismaz maija mēnesī) es personīgi, izsaucot policiju, diezgan daudz no tiem lielībniekiem esmu sagādājis ne vienu vien galvassāpi...
a par to liegumu...nezinu...maija mēnesī, tas kanāls ir pilns ar laivām, kur it kā līdz 1.jūnijam ir liegums...maijā pie manis pašvaldībnieki piebraukāja vairākas reizes, kā arī pie visiem tiem, kas tajā kanālā makarējās, viņi par kaut kādu liegumu pat neieminējās....varbūt tamdēļ, ka noteikumos minētā "caurtece" ir kaut kas, kas veidojies dabiski, bet tā caurtece, kas savieno ķīsi ar sarkandaugavu ir bagarēta mākslīgi...tiešām nezinu...bet fakts ir tāds, ka maija mēnesī tur zemmēru slopēšana notiek uz pilnu klapi...cik katru gadu ir manos spēkos tur pabūt klāt, un to visu redzēt, pāsvaldībnieki tiek izsaukti...
14.aprīlis 2011, 09:52 | links
 
> Dresden: pasaki tiem malikjiem, ka es arii shogad spiningojot kaa bremzi izmantoshu mazo saliekamo enkurinju garaa strikjii ;)
14.aprīlis 2011, 09:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager