Kā gāja copē (atskaites)?

Juglas ezerā no laivas ar spiningu 1 līdacēns 1.5 kg un viss.

9h vējā bet līdakas parsvarā ķer sīkos rītā iešu uz dzīvo :)
1.jūlijs 2008, 17:52 | links
 
Biju no vakar vakara līdz šodienas rītam Līlastē ar fīderi. Copēt gan īpaši nopietni nesanāca, jo slapjais laiks sagādāja pamatīgas problēmas ar ugunskuru, bet ēst ta gribējās(līdzi biju paķēris tikai kartupeļus). Copēt sāku ap 21.00. Izmantoju dragon universālo barību. No sākuma pilnīgs tukšums, kautkas copēt sāka tikai ap 23.00. Pa kādai raudiņai, plicītim. Vēlāk sāka nākt arī breksēni, tādi ap 300 grami. Ap pusvieniem sāku čakarēties ap ugunskuru, makšķeri biju atstājis iemestu. Pēc brīža skatos kāts iztaisnojies, piecērtu, galā kautkas labs, izvelku. Izrādās uz abiem āķiem pa breksēnam, viens ap 600grami otrs uz pusi mazāks. Jau uz rīta pusi sāka ķerties tikai sīkie.
1.jūlijs 2008, 21:56 | links
 
sausajā Daugavā pie Doles, pretī Ķekavai 3 stundas, pilnīgi nekā, ne pa zālēm, ne uz velci. Sīki ruduļi lēkāja gar lēpēm, bet no ņiprajām nekā.
1.jūlijs 2008, 21:59 | links
 
01.07.2008 Vakarā Ventā 6 līdakas - neviena mēra.
1.jūlijs 2008, 22:08 | links
 
Biju uz zušiem Liepājā , Karostas kanalā , rezultatā norautas divas uzpariktes , viena ar visu fišu ... daudz zacepu !
2.jūlijs 2008, 01:17 | links
 
Vakar pirmo reizi biju Lobes ezeraa.Rezultaataa 4zemeeri un divi taaadi pashi aizgaaja,koleegjim:)-2ashuki un triis zemeeri.
Mazo liidaku cope saakaas peec lieliem veeja puutieniem ap 9iem..
P.S.Visi zemeeri protams atlaisti..
2.jūlijs 2008, 10:31 | links
 
Liepajaa,uz briiviibeni, kaadas divas stundas biju-viena maza liidakele.Pa briinumu,vakar sastapu tur inspektorus,klusaam a motoreni piepurkšķinaaja klaat.:D
2.jūlijs 2008, 13:36 | links
 
Lielupē noķer rekordlielu līdaku

Latvijas radio

02. jūlijs (2008)
13:10

20,2 kilogramus smagu līdaku šorīt Lielupē netālu no Jelgavas izvilcis rīdzinieks Egils Miltiņš. Viņš pašlaik jau kārto formalitātes, lai lomu reģistrētu kā Latvijas rekordu, ziņo Latvijas radio.

--------------------------------------------------------------------------------


Milzu zivs noķerta ar spiningu no krasta ap plkst. 10.00 no rīta. Pagaidām vēl nav zināms, cik gara ir šī līdaka. Līdz šim Latvijas līdakas loma rekords ir 19,5 kilogrami. Šādu 139 centimetrus garu zivi izvilka Cēsu rajona Ungura ezerā 1989. gadā. Kāds vēl smagāks loms neesot oficiāli reģistrēts, jo Ventā izvilktā zivs bijusi par īsu.

=========

/i.t./ Kaut kāds ārprāts!!! Derētu kādu bildīti apskatīt!
2.jūlijs 2008, 14:24 | links
 
tvnet koments;

JankaL*Pirms 29 minūtēmDiemžēl taisnība šoreiz skeptiķiem - sverot uz licenceetiem svariem aptuveni 5 stundas peec tam, kad zive pameta Lielupes viļņus, svars izraadījās pavisam cits - zem aktuālā LV rekorda.
Sākotnēji tika svērts ar Rapalas makšķernieku svariem.
2.jūlijs 2008, 14:30 | links
 
Man domāt po.. ka nav reģistrēts kā rekords, tā pat šitādu kukaini noķert, domājams, būtu mūža piedzīvojums! Bāc, šitāda jau roku var nograuzt - kā tādu dabūt ārā??? :D
2.jūlijs 2008, 14:32 | links
 
Protams..,ka tas ir ljoti cieniigs loms,cepuri nost vilceejam-shis laikam ilgi nevarees aizmigt:)
2.jūlijs 2008, 14:37 | links
 
Liidaka ir 17,2kg liela,oficaali apstiprinaats...
2.jūlijs 2008, 14:39 | links
 
kaa par iisu? vai tad garums tiek njemts veeraa? man skita, ka tikai svars... :/
2.jūlijs 2008, 14:59 | links
 
Atiecīgam svaram ir jau ar kāds vidējais garums nevar būt 20niece ar garumu kas ir 9niecei 98cm
2.jūlijs 2008, 15:07 | links
 
es piem par dažu labu, kurš ir garumā vienāds ar manīm esmu 2x smagāks. Zivīm vai ta nevar būt līdzīgi?
2.jūlijs 2008, 15:09 | links
 
vo vo :D es atkal mosh 2x vieglaks :D bet ne par to runa :D
2.jūlijs 2008, 15:11 | links
 
A es atkal esmu dzirdējis, ka spriežot pēc deguna izmēra un formas, varot krāniņa izmēru noteikt! :D :D :D
2.jūlijs 2008, 15:12 | links
 
tiko biju sapalos copeju uz maizes garozas rezultata 1 2niex aizgaja zales 1 atlaidu un cvomam 1 knapi njemams un dazi aizgaja
2.jūlijs 2008, 23:24 | links
 
Vakar ar laivu marshrutaa platone - lielupe, chetraas stundaas viena zemmeera liidacinja (palaista atpakalj protams). un vairaak nekaa... tukshums. Laikam visas zivis ekskursijaa aizbraukushas... meegjinaashu shodien.
3.jūlijs 2008, 11:07 | links
 
Vakar Baltezeraa viens zandarts 1kg..uz velci.
3.jūlijs 2008, 12:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager