Kā gāja copē (atskaites)?

Šodien nolaidāmies Mēmelē no Kurmenes. Upe smuka, bet sajūta, ka patukša. Izdevās divas mazās piemānīt, 3 notirinājās. Visu pasākumu apgrūtināja viens nozaudētais airis... :D
26.oktobris 2019, 14:05 | links
 
Višķu ezerā šodien komandas biedram viens mērs notirinājās, otra akurāt 50cm laivā. Pārējiem dalībniekiem pa kādam asarim-diviem, trim, kāda līdaciņa. Uzvarētājam, ja pareizi atceros, līdaķis 1.2kg. Laiks OK, skaisti, labs noskaņojums, bet lomu ziņā vāji, diemžēl. Tā teikt, palikām gribot ;))
26.oktobris 2019, 17:28 | links
 
Lielupē 5 izmēri 2 norāvieni uz trijiem people, uz dzīvo!14:00-16:00 Laiks briesmīgs! Pašās zālēs ,pašā krastā tikai uz metiena , ja neuzmet uz galvas , vai blakus nekā nebūs , kautkā nestaigā
26.oktobris 2019, 19:03 | links
 
Mr.Ansis [20.okt]: Šodien Lobes ezerā 8.30-18 viens zemmērs un viens zemzemmērs. Un viens +/- mērs 1m no laivas apmeta kūleni pie rotiņa.
Kolēģim 5 zemmēri un pāris copītes/norāvieniMan laikam mazliet veiksmīgāk.
Laiki +- tie paši. Kaudze ar zemmēriem (-+10), viens mērs (52) un viens skaists eksemplārs uztaisīja trikus pie laivas un notinās. Visa aktivitāte pa zālēm. Klajumā tukšums. Un viss uz vienu gumiju. Uz citām ne copes.

GrowPro93, 20.oktobris 2019, 19:43

Vajag mācēt makšķerēt :D
26.oktobris 2019, 19:13 | links
 
Kāds nezin un ko veči sēž Gaujā pie tiltiem ? Šodien gar Gauju kā pilsētā !
26.oktobris 2019, 19:14 | links
 
Kāds nezin un ko veči sēž Gaujā pie tiltiem ? Šodien gar Gauju kā pilsētā !

Baronciks, 26.oktobris 2019, 19:14


Es nezinu. :D
26.oktobris 2019, 20:11 | links
 
Esmu priecīgs. Šodien skaists laiks. Sievai saku, ka nav ko sēdēt mājās. Aizlaidām tepat uz Lielo Juglu. Saulīte sildīja. 15 min mētāju ēdamgumiju ar ofsetnieku un pēkšņi uz pauzes jūtu rāvienu. Līdaku nesvēru, bet varēja būt virs kilo. Sievai auksti vēja dēļ bija, tāpēc vairāk nemētāju. Tagad gan līdz maijam. Pirmo reizi biju Lielajā Juglā. Esmu bijis vairākkārt Mazajā Juglā, bet tur gan tikai zemmēra līdakas ķērās un tādi asarīši ap 150 g. Lielā Jugla patika, smuka upe.
24.februāris 2020, 16:58 | links
 
Véjš ne pa knapo, bet četrus stiklačus piemãniju! Tikai neviens neturéja manu méru (((
24.februāris 2020, 18:01 | links
 
Ríts miglã títs!
Nopétot laiku aiz loga un prognozes izlemju pavédinãt pauri! Pa celam líst, bet solija ka skaidrosies! Kluss Daugavas lícis, neviena(bet tas ari neizbrína) Salieku uzticamo Amerikanu bomi un slaidi sútu resno Tiogu izlúkos! Grimienã buc! Kas tas? Tas nav uz labu! Tãds 60.cm lídaks, tã kautrígi, aiz lúpinas!)))
Skrien nu prom palaidniece. Nãkošajs metiens un pauzé tuk un zandarténs ir galã, bet ne mans mérs))) Pãris kautrígi bakstijieni un kãds savãc gumi no grunts... Spurojos labi, pat bremžuks izstrãdã!
Vai Tu re ko? Asaris! Un vél kãds! 40cm)))Tas brauks vakarinãm! Véjš sãk pienemties spékã jo nãk skaidra padebess! Malks kafijas siltã auto un domas par turpinãjumu!? Bús vai ne tas péc kã atbraucu? Bet diena pa skaisto! Man patík))) Ne burzmas, ne trisstãvígo kã Kegumã!
Copét ir forši! To Jums ari novélu!)))
4.marts 2020, 15:34 | links
 
Nu ko, šodien viens zemmērs nopurinājās un tas arī bij' viss) Sezona de iure atklāta))
1.maijs 2020, 21:36 | links
 
5 copes, 3 zemmēri laivā.
1.maijs 2020, 21:43 | links
 
Ķirums. Viens precīzs mērs un viena nopurinājās.
Ezerā kopā gandrīz 10 laivas.
1.maijs 2020, 21:46 | links
 
1.maijā biju Līgatnē. 5 stundās divos dažādos ezeros viena cope un 1 mērs. Tas pats ar pieņiem, vēl nebija iznārstojis. Pats ņēmiens pie pašas laivas, līdaka ap kilo, bet sajūtu ziņā it kā zemmērs būtu pieķēries. kopumā viegli nebija, diezgan stipras vēja brāzmas un vilnītis, ar gumijas laivu meklēju aizvēju. Zivis neaktīvas, iespējams, ka vēsā pavasara dēļ. Tomēr prieks par copi un domāju, ka pēc nedēļas vajadzētu būt labāk. Vakarā ēdām zivju zupu.
3.maijs 2020, 09:28 | links
 

Nārsts gan ir beidzies, nu jau nākamais etaps. Smuka līdaka nopurinājās, izvilku mānakli uz uz viena āķa uzķēries zaļās zobs. :)
3.maijs 2020, 10:14 | links
 
Bildi gan nemāku ielikt, bet šodien padevās laba cope. 2 zaļās uz šūpiņiem un pārējās 3 uz voblera tvičā.
3.maijs 2020, 21:35 | links
 
beidziet!kas,kas,bet nārsts ta toč jau sen ir garām.domāju ši bezledus ziema līdaku populācijai nāks par labu.pirmajā kolēģim 2.1kg pilna ar asarīšiem,vakar man 57cm un zemmēri.
4.maijs 2020, 05:46 | links
 
Man arī 2 no 5 līdakām bija pa zivtiņai vēderos.
4.maijs 2020, 09:35 | links
 
Karpu makšķerniekiem https://youtu.be/IV0AYsnAZGw
4.maijs 2020, 21:04 | links
 
1.maijā atklājām sezonu Vidzemē. Kaut kas nenormāls. Pirmo reizi dzīvē reāli atkodu mānekli, krāsu, spēli - visu. No 7:00 līdz 15:00 personīgi kādas 15 līdakas, ~ 9 no tām mērā. Kolēģim kopumā ~ 10 līdakas, mērā kādas 2 - 3. Pusdienlaikā uztrāpījām uz punktu, no kura neatgājām ~ 1.5h. Līdakas katrā 4.metienā. Eldorado. Nereāli. Patīkami. Skaisti.
4.maijs 2020, 21:26 | links
 
Bijām Ungurā 1. un 4. maijā. Abās reizēs ļoti švaki. Labi ja pāris zemmēri un viens knapi mērs pa 2 laivām (katru reizi 6-7h). Runājot ar citiem arī ļoti līdzīgi. Iespējams jāgaida lai ūdens uzsilst.
5.maijs 2020, 18:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager