Kā gāja copē (atskaites)?

Es ar to necentos pateikt ka aliexpress vobleri rulle vai ka viņi stav klāt kādam brendam.
Manī iekšā vienkārši ir īpašs naids pret LJ un visiem citiem zīmoliem kas ar šo saaistīti. Tie nu tiešām nav brendi un tur nav ne dvēseles kripatiņas ielikts, lai būtu kautkāds standarts.
Manā izpratnē tas ir zemākais gals.
12.maijs 2020, 15:26 | links
 
Bumers71 [12.05.20]: Kengurs24 [12:46]: Šodien Lielupe Gātciems....liku gan dārgos gan lētos!
No 4.30 lídz 9.00 ne copes!Laiks vējains! :)Laiks iepirkt jaunus voblerus. :DDD
Jackall?vai Orbit? :D
12.maijs 2020, 15:38 | links
 
ssup [12.05.20]: Manī iekšā vienkārši ir īpašs naids pret LJ un visiem citiem zīmoliem kas ar šo saaistīti. Tie nu tiešām nav brendi un tur nav ne dvēseles kripatiņas ielikts, lai būtu kautkāds standarts.
Manā izpratnē tas ir zemākais gals.
Katram savs, ir gan popularie japanu, gan LJ basara SP versija asaris un brunais un 5 gadu griezuma nekadu ipaso atskiribu nokerto zivju daudzuma neizjutu, iespejams neesmu tads vobleresanas eksperts.. Un gumijas LJ ir super..
12.maijs 2020, 17:55 | links
 
Vārdu sakot jāmēģina
12.maijs 2020, 18:43 | links
 
Lucky john basara suspenderi tieši ir zivīgi, šoruden un ziemas periodā strādāja vobleri.
13.maijs 2020, 08:25 | links
 
latvians88 [12.05.20]: No Burtnieka hronikām...kapāju ar visadiem dzelziem, plastmasiem, silikoniem. Švaka maija cope. Jackall, Osp, Zipbaits...klusums nosacīts. Uz orbit bija cope. Un tad uzliku poļu Salmo kas gadus atpakal jau nostradaja Burtniekaa... un... viena laivā un 3 aizgaja. Knapi ņēmieni, bet uz to reaģēja. Uz gumijam gan no vis visadiem copes tiešām bija uz Keitech.
salmo džerkiem nav ne vainas
13.maijs 2020, 09:57 | links
 
Salmo džerki ir poļu Salmo, kuram ir sava, sena džerku ražosanas tradīcija. Veca firma, kurai ari LV nav sakara.
13.maijs 2020, 11:02 | links
 
Salmo džerki ir poļu Salmo, kuram ir sava, sena džerku ražosanas tradīcija. Veca firma, kurai ari LV nav sakara.

eholotes.lv, 13.maijs 2020, 11:02

latvians88 jau atbildē minēja, ka tas ir poļu ražojums. Latiņiem tagad ir LJ džerki, nav ne jausmas kā strādā. Kas attiecas uz poļu Slaiderīti, tad man tas dikti patīk kā uzvedas ūdenī, ideāli lido, bet, atšķirībā no Busterīša, nav bijusi reize, kad tas piemānītu vienu zaļsvārci pēc otras. Kaut gan no vairākiem makšķerniekiem esmu dzirdējis, ka šie džerki periodiski riktīgi izšauj. Man ir 12 izmērs peldošajā versijā, parasti visi slavē 10-nieku, laikam būs šis mazais brālis ar jāpatestē :)
13.maijs 2020, 11:13 | links
 
Man bija 10. sliders sinking.. tieši iemetot viņu bieži pagrāba jo viņš smuki grimst, spēlē arī labi, esmu izvilcis 2 lidakas pec kārtas dīķī kur no krasta testēju mānekļus jo dzidrs ūdens un reti kad ķeras kaut kas..liels nekas nebija uz viņu.
Bet tas džerks tiešām man atstāja pozitīvu iespaidu kaut norāvu viņu pēc laika un nemetu vairs tik mazus. Karūsas krāsojumā man bija:)
13.maijs 2020, 12:10 | links
 
Labdien!

Vai kāds ir bijis pēdējās nedēļas laikā Lielauces ezerā un var padalīties ar aktuālo zivju aktivitātes situāciju tur? Interesē asaris un līdaka.

Paldies!
13.maijs 2020, 13:41 | links
 
Lielaucē jābrauc un jāmēģina ķert. Aizpagājušajā sestdienā biju un nekā nedabūju. Biju pēc lietus, ezers kā spogulis, saule cepināja, milzu līņi sauļojās. Varbūt viens uzsitiens bija, varbūt agresīva zāle :). No rīta, kuri bija ķēruši pa lietu, bija labi pavilkuši līdakas.
13.maijs 2020, 14:48 | links
 
Normāls ezers ar 2 lieliem mīnusies - tālu jāčāpo kājām un vēlu sāk strādāt priekš vasaras perioda :)
13.maijs 2020, 15:38 | links
 

Ātrā divu stundu cope Lielupē. No krasta vienmēr patīkami. 4. Metiens un 74 cm ārā. Vakars skaists, bet turpmāk ar kolēģi tikai 2 sakostas gumijas.
14.maijs 2020, 22:16 | links
 
Varbūt kāds zina kur šis ir? Kas par dīķi? https://m.youtube.com/watch?v=gZsXaF8MW3M
16.maijs 2020, 13:09 | links
 
Varbūt kāds zina kur šis ir? Kas par dīķi? https://m.youtube.com/watch?v=gZsXaF8MW3M

janexi, 16.maijs 2020, 13:09


Uzraksti Rodionam PM un paprasi
16.maijs 2020, 13:22 | links
 
Diametrs- ja uzzināsi kas tas par dīķi, varbūt pačuksti man arī PM.
Kautkā tās karūsu vietas paliek ar katru gadu mazāk un mazāk (vismaz man zināmās)
16.maijs 2020, 14:44 | links
 
mions [16.05.20]: Diametrs- ja uzzināsi kas tas par dīķi, varbūt pačuksti man arī PM.
Kautkā tās karūsu vietas paliek ar katru gadu mazāk un mazāk (vismaz man zināmās)
.... un pēc nepilna mēneša pie tā dīķa nebūs kur mašīnu nolikt un pieķēzīti būs visi kakti!
16.maijs 2020, 14:47 | links
 
Tieši tā..:)
16.maijs 2020, 15:58 | links
 
...to Abavnieks
... izlasi ko es jautaju, ...es neprasiju tavu viedokli!
... skatos ka tu vispar tads loti apdavinats calis un vienmer ir savs viedoklis! Apbizotais pa dzivi:)
Sanemies, viss izdosies!:)
16.maijs 2020, 18:11 | links
 
Pareizi runā janexi.
Abavniek- nevajag bāzt degunu citu sarunā, Tev neviens neko nejautāja.
Janexi, mans jautājums bija domāts Tev, par to dīķa atrašanās vietu.
16.maijs 2020, 19:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager