Kā gāja copē (atskaites)?

badapiicka [Vakar]: Kā jau solīts, šodien nostartējām Cirišā.Kā bija veicies pārējiem ?
Kādi cipari uzvarētājiem ?

RaimisD, 10.oktobris 2021, 17:35

Nu, ja ņem vērā lielo censoņu skaitu- kopējais guvums pašvaks, bija vēl vairākas komandas, kuras neko nedabūja. Cik manīju, pārsvarā lomos nelielas līdaciņas, daži asari, tādā garā (varbūt kads kurš labāk iegaumēja, var te ierakstīt precīzāk). Cik atceros, lielākais asaris gandrīz 600gr, līdaks- laikam 2.5....2.8.. kaut kur tā, un saču bigfišs- zandarts 3.9kilo.
10.oktobris 2021, 19:37 | links
 
RaimisD [10.10.21]: RaimisD [30.sep]: Nekas, aizlaidīšu nākamnedeļas beigās uz Latgali, gan ar būs, ko iebildēt :)Willy :))) man pašam kauns. Bet, kas to varēja zināt, ka šāds laiks būs. Pēc datumiem spriežot visam vajadzēja notikt. Arī Latgalē ūdens vēl nav īpaši atdzisis ,12 grādi tomēr bišķi pa siltu rudens ,,žoram,,
Čoms, jau teica: ,, liec savas rudras un skaldi sportinieces,, bet ne dēļ tām tika braukti 300km, gribējās kko bišķi lielāku. Paliku tukšā, nu i štrunts.
Gan pavasarī ;)
Cope ir cope!:)svaigs gaiss par daudz nebūs!.....Man tas pats!...pāris kastes ar jackaliem,megabasiem utt jau labu laiku tikai vizinās laivā!pat nezinu ko darīt!
Lielie labāk lido!;)
10.oktobris 2021, 19:26 | links
 
RaimisD [30.09.21]: Nekas, aizlaidīšu nākamnedeļas beigās uz Latgali, gan ar būs, ko iebildēt :)
Willy :))) man pašam kauns. Bet, kas to varēja zināt, ka šāds laiks būs. Pēc datumiem spriežot visam vajadzēja notikt. Arī Latgalē ūdens vēl nav īpaši atdzisis ,12 grādi tomēr bišķi pa siltu rudens ,,žoram,,
Čoms, jau teica: ,, liec savas rudras un skaldi sportinieces,, bet ne dēļ tām tika braukti 300km, gribējās kko bišķi lielāku. Paliku tukšā, nu i štrunts.
Gan pavasarī ;)
10.oktobris 2021, 19:12 | links
 
RaimisD [10.10.21]: Šīs nedēļas nogale rūpīgi nostrādāta pa Ludzas rajona ezeriem. Jāsaka godīgi, tik sliktu rezultātu pat neatceros. Es darbināju smago artilēriju. Čoms ar mazām gumijām, 130niekiem vobleriem un izmisuma brīžos ar rotiņiem. Man viena smuka iekrampējās peto astē deva dažas sekundes prieka un bija prom. Čomam pāris knapmēri izrauti no lēpēm. Šodien stāsts līdzīgs , man nācās samierināties ar dažiem bakstijieniem , čomam strimalas. Bet laiks tik labs, ka neskatoties uz pilnīgu necopi garīgais tomēr ar + zīmi.

Kauns man par Tevi Raimi!;D...nekur laikam nekas labs nebij!Engurē tas pats,pierigā arī kkas grabināja,bet švaki!
Pats gan nekur nebiju!:)
10.oktobris 2021, 17:48 | links
 
badapiicka [09.10.21]: Kā jau solīts, šodien nostartējām Cirišā.
Kā bija veicies pārējiem ?
Kādi cipari uzvarētājiem ?
10.oktobris 2021, 17:35 | links
 

Šīs nedēļas nogale rūpīgi nostrādāta pa Ludzas rajona ezeriem. Jāsaka godīgi, tik sliktu rezultātu pat neatceros. Es darbināju smago artilēriju. Čoms ar mazām gumijām, 130niekiem vobleriem un izmisuma brīžos ar rotiņiem. Man viena smuka iekrampējās peto astē deva dažas sekundes prieka un bija prom. Čomam pāris knapmēri izrauti no lēpēm. Šodien stāsts līdzīgs , man nācās samierināties ar dažiem bakstijieniem , čomam strimalas. Bet laiks tik labs, ka neskatoties uz pilnīgu necopi garīgais tomēr ar + zīmi.
10.oktobris 2021, 17:28 | links
 
Pa nullē
10.oktobris 2021, 04:30 | links
 
Nekožas
10.oktobris 2021, 01:18 | links
 
Tikko izbraukājām Daugavu - no Dtilta līdz Ķīsim, zandarts nokožas ... kā citiem?
10.oktobris 2021, 01:17 | links
 
badapiicka [09.10.21]: https://photos.app.goo.gl/zurW6ueEwEEF4A9DA

preilietis, 9.oktobris 2021, 20:23
kas tā ir par kameru?
Paštaisītā.
9.oktobris 2021, 23:45 | links
 
Kā jau solīts, šodien nostartējām Cirišā. Sanāca iepazīties ar ezeru kaujas apstākļos)))) Tā kā iespēju skriet pa ezeru, meklējot daudzsološu reljefu, nebija, tad rīkojāmies samērā klasiski- es kaplēju ar gumiju(nedaudz ar šūpu un vobleri arī) pie niedru malām ar domu par līdaku, bet puika ar vieglo džigu un dropu visos citos virzienos. Diemžēl, no nulles nost netikām. Ļoti gribējās, lai puika galā sajūt zivi, bet ir, kā ir)) Viņš man tāds mākslinieks vairāk, bet savus pirmos spiņa sačus visas 6 stundas izturēja godam!)) Visādi citādi bija skaisti, zupa un putra laba arīdzan (paldies rīkotājiem).
Atgriezīsimies Cirišā, kad būs nomācies un nebūs štīlis - man tur palika nenokārtotas darīšanas)))))))))))))
9.oktobris 2021, 22:41 | links
 
https://photos.app.goo.gl/zurW6ueEwEEF4A9DA

preilietis, 9.oktobris 2021, 20:23

kas tā ir par kameru?
9.oktobris 2021, 22:22 | links
 
 
šorīt 7-12 Baltās Kāpas rajons- fīderis divi mazie pirkstiņi- plicēni, mahs - 8 asarēni, kas kopā pannu noklās:))) Pienāca vietējais hotentots no dāčām- oj, uz dzīvo vajagot kapāt- tik tos nevarot praktiski vairs dabūt no krasta- tad esot ašuki labu labie. Spiningotāju pamaz redzēju, uz upi minot tumsā pa ceļu aizskrēja labs bars ar stirnām, laiks labs, bet nu cope zo-zo
9.oktobris 2021, 16:50 | links
 

Engurē čomam kkas grabina!:)
9.oktobris 2021, 10:54 | links
 

Lielupe...nekas negrabina!Rīts auksts,pie Gātes tikai +0,5!
6:30 biju uz upes...rīts cerīgs,vēja nav,spogulis,viss pa smuko...velcēju žani!nu jābūt bij vismaz tičokam,bet nekā...ap 8 parādījās mazss vilnītis,bet arī saulīte.līdz 10:00 nokapāju ar bb kātu gan malas gan dziļumā...nekā,pat ne copes!vairāk nebij laika tur jāties...
...ar pāris velcētājiem aprunājos,vienam 2kg+ esot,otram tikai asaras acīs!:)...līmenis normāls,ganjau būs!
8.oktobris 2021, 14:14 | links
 
 
Willy [06.10.21]: Tēvocis ar Raimi forumā vien tup!:)..neh...nedara!;D
:))) vakar jā, šodien tā, darba pauzītēs. Tīri paskatīties uz Taviem varoņdarbiem.
6.oktobris 2021, 12:00 | links
 
daddy_j [06.10.21]: ...mēs virtuāli copējam :)

Jūtu,ka esat ar mani laivā!;)....baigais vējš!ap 17-20ms!
...metrs nav!;)
6.oktobris 2021, 11:26 | links
 
...mēs virtuāli copējam :)
6.oktobris 2021, 10:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager