Makšķerēšana Norvēģijā

pa janiem metam uz Norvediju copet un ari pasvinet,bet samejo robezsargi esot galigi aptrakusi sakara ar migrantiem,nemot nost smigu.Vai kadam ir kada informacija?

ass, 11.jūnijs 2016, 11:20


Ieej viņu muitas lapā un tur bija smuki, pat ar bildītēm, parādīts ko un cik var.
Ja neņem smēķus, tad tas izskatās šādi 1L stiprā+3L vīna+2L alus.
Ar robežsargiem un muitu labāk tur nejokot, var sanākt lieli s...i, bet ja alkstat piedzīvojumus tad... :D:D:D
13.jūnijs 2016, 09:19 | links
 
pagājušajā gadā par tuneļu izmantošanu pēc pusgada atsūtija mašīnas īpašniekam rēkiņu 37 eiro
11.jūnijs 2016, 19:19 | links
 
Pirms mēneša bijām ,nevienu ne redzèjām ne manijām lai kādu pārbaudītu.Tur makšķernieki nevienam neintresē.Nevajag pārkāpt likumus
11.jūnijs 2016, 16:56 | links
 
"īstajiem" migrantiem jau Allāhs neļauj ;)
11.jūnijs 2016, 12:02 | links
 
pa janiem metam uz Norvediju copet un ari pasvinet,bet samejo robezsargi esot galigi aptrakusi sakara ar migrantiem,nemot nost smigu.Vai kadam ir kada informacija?
11.jūnijs 2016, 11:20 | links
 
Sveiki.Kāds nezin vai licenci jāpērk makšķerējot Norvēģijas ezeros?

zaraks, 16.aprīlis 2016, 17:51



Jāpērk gan!
17.aprīlis 2016, 11:47 | links
 
Sveiki.Kāds nezin vai licenci jāpērk makšķerējot Norvēģijas ezeros?
16.aprīlis 2016, 17:51 | links
 
Atvaino, lapa nav pieejama

The link you followed may be broken, or the page may have been removed.
11.marts 2016, 13:04 | links
 
Kaut kā nevaru iedomāties savu vectēvu, kurš mīlēja pīkšķerēt, sēžot pie dīķa uz pludiņu, ķerot karūsiņas, tās bučojot un sviežot atpakaļ.

Kaut kas perverss tomēr tajā catch and release ir. Ja tev zivi nevajag, nafig tad viņu ķert. Zivij tak sāp.
31.augusts 2015, 12:52 | links
 
Neredzu neko sliktu, vai nepareizu, ja atved normālu, 1x saldētu zivi mājās. īpaši ja zivis garšo.

Norvēģijā ir tā īpatnība, ka zivis pa lielam nav atlaižamas - izvelkot zivi jau no 30-40m, tā spiediena ietekmē, ar retiem izņēmumiem, ir pagalam. Tātad ir vai nu ar attiecīgiem rīkiem tiešām jābrauc pēc trofejas, vai jātīra un jāfilē viss kas par laimi vai nelaimi pieķēries. Tas brīdis katram pašam jājūt :)
31.augusts 2015, 10:05 | links
 
Śodien 3stundas un rezultāts zero.Tas Hovdenā. Upe super, bet forelīte nepieteicās.
30.augusts 2015, 13:27 | links
 
Neķer kreņķi,Norvēģijā ķer okeānā nevis ezerā,to ar makšķeri pagrūti izsmelt...
Esam bijuši Norvēģijā ne reizi vien un vispār
,labāk turpini smaidīt...:)
30.augusts 2015, 11:13 | links
 
Cienījamie viedie apdirsēji, ja neesat bijuši, ja esat paši gaļinieki, ja esat bumeri, kas tikai var spirtiņu lakt un citam nesanāk, tad turpiniet tādā pašā garā :D:D:D.
Norvēģija nav vanna kur zivi smeļ ar spaiņiem, bet pārejās pašas lec laivā!!!
Nav jāskatās Yuotube.com, jo tur ir tikai veiksmes mirkļi, bet cik reizes neizbrauc ar pāris zivtiņām laivā, vai dažs pat tukšā. :D Bet tas jau tā, jo pastāv biezie, ētikas normas, un LATVIEŠA VULGARIS zemāk minētais murgs! :(:(:(
Patiesībā tas ir skumji, tādēļ jau mums tā neiet!
30.augusts 2015, 08:11 | links
 
Šodien atgriezos no kārtējās ekspedīcijas pa Norvēģiju. Zivi vajadzēja meklēt, bet pa copes dienām bija arī labcopes dienas. Skumbriju saskaldīt mums nebija problēmu, kolēģi drīz vien aizliedza to darīt. Menca reta, bet laba izmēra 12-13kg, protams arī bija mazākas, beigās tādas uz 5kg tika amnestētas. Paltusa nebija neviena, arī zemūdens mednieki sūdzējās par zivju trūkumu. Kopsavilkumā - Norvēģijas normu izpildījām un mazliet pat pārpildījām :D.

Lucky, 28.augusts 2015, 21:12
Kāda norma ir!? Cik esmu dzirdējis 10kg fileja + trofejzivs!?

mjuniors, 28.augusts 2015, 22:34


Norma ir 15kg filejas + trofej zivs, kas jāved vesela.
30.augusts 2015, 07:55 | links
 
Nu tāda pārsvarā ir tā cilvēka daba,ar šito slimību regulāri man jācīnas Zviedru braucienos.Tad kad jūtu ,ka nu par daudz tos 'pāļus' veči sāk skaldīt,tad ir jāpiegriež skābeklis.Bet tad riskēju palikt par 'nelabo onkuli'...:) Psiholoģija apmēram tāda,-kā tā ,esmu tak iztērējis naudu,un ne jau pēc asarēniem uz Zviedriju esam braukuši...To ,ka pastāv zināmas normas un cilvēciskās ētikas principi,bieži vien tiek aizmirsts...
29.augusts 2015, 08:51 | links
 
Man bij tāds pirmais iespaids Zviedrijā, kad baudīju pirmās 30 min. ziemas copi.. Super.. Ķeru, atlaižu(lai arī it kā nedrīkstēja) .. Pa to laiku pamanu biezie bāž visu pēc kārtas somā, tad saka šoferim, lai šis pa kluso nes uz mašīnu-phe.. Palika tik šķembīgi, esmu ceļojumā, tālu no Lv.. Ciemos.. Izbaudīšu atpūtu.. Bet nē, uzvedās kā cūkas..
28.augusts 2015, 23:11 | links
 
Man personiski pie dirsas visa tā CR būšana-gribi ēd,gribi atlaid. Bet reāli tas taču vājprātīgs darbs-ķert bez kaifa,tīrīt,saldēt,vest,uztraukties,ka tik kāds nepārbauda,tad mājās tās saldētavas uzturēt. Šķiet sirreāls sviests. Padlaikus no mūsu paaudzes neviens neizsvilinās-tikai death..:)
28.augusts 2015, 23:03 | links
 
Mans novērojums.. Jo turigāks, jo grūtāk piebāžams..
28.augusts 2015, 22:49 | links
 
Man te normu sakarā. Nupat atgriezās paziņa no NOR. Šie ae čomu izgāja uz trofejcopi-paltusiem. Pārējie reāli mauca gaļu-uzcītīgi,badīgi. Nevis sadalot lomu pa daļām,bet katram sava kaste-katrs vakarā filē savu zivi. Vēmiens esot nācis,to visu vērojot... Veči ta bagāti...
28.augusts 2015, 22:39 | links
 
Šodien atgriezos no kārtējās ekspedīcijas pa Norvēģiju. Zivi vajadzēja meklēt, bet pa copes dienām bija arī labcopes dienas. Skumbriju saskaldīt mums nebija problēmu, kolēģi drīz vien aizliedza to darīt. Menca reta, bet laba izmēra 12-13kg, protams arī bija mazākas, beigās tādas uz 5kg tika amnestētas. Paltusa nebija neviena, arī zemūdens mednieki sūdzējās par zivju trūkumu. Kopsavilkumā - Norvēģijas normu izpildījām un mazliet pat pārpildījām :D.

Lucky, 28.augusts 2015, 21:12

Kāda norma ir!? Cik esmu dzirdējis 10kg fileja + trofejzivs!?
28.augusts 2015, 22:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager