Ālandu salas

foršas jau ir tās filejas. es ar mājās atvedu. redzēju čaļus, kas baigi nopietni tai lietai piegāja-skaldīja sīkās ar. līdzi šiem bij baigi lielie saldējamie...
kkādi refi tika manīti, bet vai ar ščukiem, nezinu
13.oktobris 2010, 17:32 | links
 
esam bums, esam...tad kad mēs poltaraškas metām atpakaļ, jo bija dafiga...tad varēja tikai pabrīnīties, ka igauņi ņēma VISU...un pat mums teica, ka nafig nemetiet ārā, bet atdodiet mums...

esmu dzirdējis arī par latviešu "uzņēmējiem", kas katru nedēļu dzina pa refa piekabei uz māju ar saldētām filejām...

negribu gan piekrist, ka nevar visu izķert - paskaties kaut mūsu pašu ūdeņos...
13.oktobris 2010, 17:35 | links
 
dady zivju ir navalom tikai vajag prast paņemt ja Tu domā ka viņas vēl joprojām tik dullas kādas bija 50 gados Tu maldies.Uz konzebundžas vākiem gan vairs viņas nesaķersi.:DDDDDDDD
13.oktobris 2010, 17:40 | links
 
Vēl dady poltoraškas ir jānēm ,bet 7-8 kg jālaiž vaļā vai nu arī tās pašas palaižās vaļā.:DDDDDDD
13.oktobris 2010, 17:44 | links
 
citās mājelēs ir klades ar atsauksmēm, ko aizpildījuši copmaņi. tad ir bijušas dienas, kad nekas un neko neņem. bet ir kad paveras....jā, citiem jau tā mācēšana ar nav. man bij līdzi čoms, kas vispār pirmo reizi kātu turēja rokā. tak dabūja šamais atvilties nepajokam. man tik vajadzēja šim mezglus auklām siet pirmās dienas, kamēr pats apguva.
13.oktobris 2010, 17:44 | links
 
Labi jābeidz muļdāt Jākūpina zifs .................:DDD
13.oktobris 2010, 17:46 | links
 
Bums! Tieši tā - es arī taisu kotletes, jo kotlešu masā tiek samalta tā asaka , kas ar 3 galiem mugurā. Un asaka ir ļoti vērtīga priekš homo sapiens grēcīgās miesas.
13.oktobris 2010, 17:58 | links
 
Dzelzis,Heikki nemēģināja Jūs uzsēdināt uz naudiņām par it kā sačakarētām dzenskrūvēm vai to sazobēm.Šim takse laikam bija 300eiro.
13.oktobris 2010, 18:09 | links
 
Pareizi- kad nevar savākt piķi par fishām sāk piedzīt naudiš par skruvēm.
13.oktobris 2010, 20:35 | links
 
Kā ar tīkliem ugri vālē redzējāt ?? Zivju tajos bija stipri padaudz.Letiņi ar špiņiem tādu kvantumu savāktu labi ja mēnesī jārubī ar visām naktsmaiņām.Man patīk latviešu mazohisms Mēs esam visur vainīgi-ka eiropā krīze ,ka afganistānā karš un ka ālandos nav līdaku.Nu nekaisiet sev tos pelnus uz galvas ,bet priecājaties par dzīvi.Koroče dirsālīdēju tautiņa :DDDDDDDDDDDDD tie 700 verdzības gadi atstājuši neiznīcināmas pēdas dažu apziņā :DDD
13.oktobris 2010, 20:44 | links
 
bums,
izvēlies izteicienus, citādi pats esi liels dirsējs :))
13.oktobris 2010, 21:05 | links
 
kurš tev vislabāk patika ?? ;DDDDD
13.oktobris 2010, 21:20 | links
 
Bums, vai tu to zivi neesi par stipru sakūpinājis? Benzopirēna ka nesanāk par daudz.Saka, ka tas nelāgi uz smadzenēm iedarbojas:) Izskatās, jau ka esi to kūpinājumu noprovējis
13.oktobris 2010, 21:24 | links
 
Es sucu lietas ,kā viņām jāskan Cepure tev pareiza ,bet vai mugurkaula arī ir ??
13.oktobris 2010, 21:29 | links
 
Varu teikt tikai vienu Uz Ālandiem Volgas deltu Karībiem Murmansku es vairs nebraukšu Ir zudusi tā neskartības aura.Laikam pavasari metīšu uz Kamčatku ,kaut gan tur arī viss ir sačakarēts -jeņķi.
13.oktobris 2010, 21:35 | links
 
Akmens. Mēs braucām uzmanīgi un nekādu problēmu nebija. Visu iemaksāto drošības naudu (100 Eur) atdeva.Laivas protams, ka pārbaudīja. Beigās vēl uzdāvināja katram pa Meps rotiņam un āķu izņemamās standziņas ar fiksāciju (zažims no operāciju zāles). Ja pats nepārdzer jēgu tad jau arī Heikki nemaz tāds lops neliekas...
13.oktobris 2010, 21:49 | links
 
Sen neesmu pie Heikki bijis, tad vienmer bija ok. Vins gan alko nelieto, bet aizved vafelju torti "Vaaveriite" un Heikki jau smaida. Man bija probleema ar laivas motoru pataalaak no krasta. Piezvaniiju un shis atbrauca salabot. Man domaat - nevajag meetaat baigi kruto dzeku un borziit, tad Heikki attieksme pret atbrauceeju buus ok. Pat vienu reizi uzaicinaaja skatiities hokeju, kad Latvija speeleeja.
13.oktobris 2010, 22:33 | links
 
Uzskatu ka viens no sakarīgākajim Brando ir Heikki Vēlmes respektē ,bet arī viņam ir piegriezušās tehnikas laužšans orģijas.Tur bija puikiņi no pēterpils tad Tie tika nolikti pie vietas samērā aši Ja esi ciemos -saimnieks ir jāciena Vai tā ir Brando vai Usma VIENALGA.
Pareizi DZelzis saka Prātīgi un nekas nelūzīs un nelieksies.
13.oktobris 2010, 23:17 | links
 
Kāds Ālandu spečoks moš zina saita adresi, kur varēja apskatīties dziļumu kartes?
8.februāris 2011, 22:00 | links
 
Varbut kads varetu ieteikt kadu vietu kur var aizbraukt asarus paskaldit... Pa ziemu nav buts ,bet baigi gribas
Busu pateicigs par jebkuru infu.
8.februāris 2011, 22:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager