Ālandu salas

Dzelzis,Heikki nemēģināja Jūs uzsēdināt uz naudiņām par it kā sačakarētām dzenskrūvēm vai to sazobēm.Šim takse laikam bija 300eiro.
13.oktobris 2010, 18:09 | links
 
Bums! Tieši tā - es arī taisu kotletes, jo kotlešu masā tiek samalta tā asaka , kas ar 3 galiem mugurā. Un asaka ir ļoti vērtīga priekš homo sapiens grēcīgās miesas.
13.oktobris 2010, 17:58 | links
 
Labi jābeidz muļdāt Jākūpina zifs .................:DDD
13.oktobris 2010, 17:46 | links
 
citās mājelēs ir klades ar atsauksmēm, ko aizpildījuši copmaņi. tad ir bijušas dienas, kad nekas un neko neņem. bet ir kad paveras....jā, citiem jau tā mācēšana ar nav. man bij līdzi čoms, kas vispār pirmo reizi kātu turēja rokā. tak dabūja šamais atvilties nepajokam. man tik vajadzēja šim mezglus auklām siet pirmās dienas, kamēr pats apguva.
13.oktobris 2010, 17:44 | links
 
Vēl dady poltoraškas ir jānēm ,bet 7-8 kg jālaiž vaļā vai nu arī tās pašas palaižās vaļā.:DDDDDDD
13.oktobris 2010, 17:44 | links
 
dady zivju ir navalom tikai vajag prast paņemt ja Tu domā ka viņas vēl joprojām tik dullas kādas bija 50 gados Tu maldies.Uz konzebundžas vākiem gan vairs viņas nesaķersi.:DDDDDDDD
13.oktobris 2010, 17:40 | links
 
esam bums, esam...tad kad mēs poltaraškas metām atpakaļ, jo bija dafiga...tad varēja tikai pabrīnīties, ka igauņi ņēma VISU...un pat mums teica, ka nafig nemetiet ārā, bet atdodiet mums...

esmu dzirdējis arī par latviešu "uzņēmējiem", kas katru nedēļu dzina pa refa piekabei uz māju ar saldētām filejām...

negribu gan piekrist, ka nevar visu izķert - paskaties kaut mūsu pašu ūdeņos...
13.oktobris 2010, 17:35 | links
 
foršas jau ir tās filejas. es ar mājās atvedu. redzēju čaļus, kas baigi nopietni tai lietai piegāja-skaldīja sīkās ar. līdzi šiem bij baigi lielie saldējamie...
kkādi refi tika manīti, bet vai ar ščukiem, nezinu
13.oktobris 2010, 17:32 | links
 
Ja jūs nēsat redzējuši kā igaunīši skalda tad gaļiniekus jūs vispār nepazīstat un nezinat .........:DDDD
13.oktobris 2010, 17:28 | links
 
Ko viņi bez mums darīs kuri lohi vēl tādu piķi viņiem gādās ?????/Vācieši sen jau Turku sēž
13.oktobris 2010, 17:26 | links
 
Dzelzi turies Ziema vāl gara un braukt uz Ālandiem pakaļ 1 līdakai un 5 asariem ir bezštoks.Bāleliņiem kuri ķer bet pārtikā nelieto- ālandu līdaku kotletes ir vienk fantasiš jo tās pārsvarā barībā lieto reņģes Un ņemot vērā ka ugri tās pārtikā nelieto ,bet taupa mums Neuzskatu za padlo pārdesmit kilo atvest -safilētas uz mājā.Dirsējiem varu atgādināt ,ka lielāki līdaku izsitēji nebija letiņi ,bet igauņi un vācieši kuri uz turieni vilka refus un saldēja filejs./savām acīm redzēju un piedzīvoju/ Visu laiku līdakas tur ir bijušas un būs neviens viņas neizķers .Tas ,ka nevarat noķert nenozīmē ,ka viņu tur nav.Un to ka ugri muļd ,ka viss ir izķerts- muļķības uzsit cenu jo gida pakalpojumi ir dārgāki nekā nopirkt šeini un visām zonām.MAn pašam bija tā ka pie Heiki nebija neviena ščura bet blakus noviilkāmies melnām mutēm.:DDDDDD
13.oktobris 2010, 17:21 | links
 
Dzelzi turies Ziema vāl gara un braukt uz Ālandiem pakaļ 1 līdakai un 5 asariem ir bezštoks.Bāleliņiem kuri ķer bet pārtikā nelieto- ālandu līdaku kotletes ir vienk fantasiš jo tās pārsvarā barībā lieto reņģes Un ņemot vērā ka ugri tās pārtikā nelieto ,bet taupa mums Neuzskatu za padlo pārdesmit kilo atvest -safilētas uz mājā.Dirsējiem varu atgādināt ,ka lielāki līdaku izsitēji nebija letiņi ,bet igauņi un vācieši kuri uz turieni vilka refus un saldēja filejs./savām acīm redzēju un piedzīvoju/ Visu laiku līdakas tur ir bijušas un būs neviens viņas neizķers .Tas ,ka nevarat noķert nenozīmē ,ka viņu tur nav.Un to ka ugri muļd ,ka viss ir izķerts- muļķības uzsit cenu jo gida pakalpojumi ir dārgāki nekā nopirkt šeini un visām zonām.MAn pašam bija tā ka pie Heiki nebija neviena ščura bet blakus noviilkāmies melnām mutēm.:DDDDDD
13.oktobris 2010, 17:21 | links
 
Laikam jau visur, kur mūsu badakāši tiek klāt, ar laiku ievieš loma limitus.
:DD
13.oktobris 2010, 17:20 | links
 
pārāk sen tas nav, gadi 3 laikam, bet kāda tam nozīme, cik sen - tagad ir un viss un visā Ālandu teritorijā. Tāpēc visi normālie gaļinieki brauc uz Turku arhipelāgu... :))
13.oktobris 2010, 17:15 | links
 
par vienu noķerto zivi ir sen, tikai agrāk tas bija rakstīts uz licenzes ar maziem burtiem (c&r-sportfishing) un neviens to pārāk nečekoja. tagad tam pieiet nopietnāk un pareizi arī dara!
13.oktobris 2010, 16:57 | links
 
Mums ar degvielu bija OK. Pēc 2. dienas Heikki uztankoja pilnas bākas.
13.oktobris 2010, 16:52 | links
 
Grīnpīsisti pamodās...
13.oktobris 2010, 16:51 | links
 
nez, sen jau tas ierobežojums uz 1 zivi? gadus 5 atpakaļ man liekas, ka nebija. un vai tas ir pa visiem Ālandiem vai konkrētās vietās?
Heiki citreiz uz degvielu laivām pablēdās un nepielej pilnu bāku, kaut saka, ka viss-oki. un ja čaļi nepārbauda, tad paliek pusceļā. itkā jau sazvana citus čomus un krastā tiek, bet ja būtu riktīgs pūtiens, kur vislaik laiva jātur pret vilni, tad kirdik....
13.oktobris 2010, 16:44 | links
 
man gan par Heikki ziņas nav tik spīdošas, bija pāris kompānijas un varētu teikt pa tukšo.
p.s.
Par tām zivju filejām....... mjaaa katram savs, bet ja ir pateikts, ka var ņemt vienu zivi (un vai vispār vajag arī to vienu), tomēr ierunājas Latvietis Praktiskais un ņem visu ko var paņemt....... skumji :(((
13.oktobris 2010, 16:12 | links
 
ālandos it kā noteikumos teikts, ka tikai 1 līdaku dienā var paturēt. 20kg filejas tas varētu būt ap 40 kg dzīvsvarā. Njā, letiņi....
13.oktobris 2010, 14:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager