Auto copei

Ar ko pārvietojas copmaņi?
Brīnums, ka neviens te nepiemin Land Cruiser?
14.janvāris 2021, 16:31 | links
 
hondām nav hidrokompensatori - tapēc jāregulē vārsti - uz beņas reti - uz gāzes biežāk..daudzi to nedara - kamēr vārstiem čau ///izplūdes
14.janvāris 2021, 16:28 | links
 
osscar [14.01.21]: hondas dzinēji ir tehniski labi, vismaz benzīni, ja nav ar gāzi sajāti..vecākiem crv šķiet 2,0 dzinējs bija, klasisks - nav raķete bet ir ok. Dīzeļi - neatceros no kura gada nāca :D
4x4 hondai vairāk domāts braukšanai pa šosi un pieslēdzas tikai tad kad izslīd..diffu nav - pēc ABS devējiem vadās - tas nozīmē - ja piebremzē kaut nedaudz..tā sistēma nestrādā...slodzē piem rokoties, tāda puspiedziņa ja ar pareizajiem subaru salīdzina.
Gondai 2.paaudzei benzīnam vtec. Kas attiecas uz dinamiku - priekš svara un jaudas attiecības ļoti labi. Ir ieslēdzams / atslēdzams overdraivs. Lielākā ekstra ir galdiņš bagažniekā. Uz degvielas ekonomiju cerēt nenākas. No šosejas nobraukt var, bet dubļos līst nevajag.
14.janvāris 2021, 16:24 | links
 
Kāds varbūt bruc ar Nissan xtreil lidz 2006 gadam 2.2 disel. Kādas atsauksmes?

Spinings27, 14.janvāris 2021, 12:06


Ar jau 6 gadus ar tādu esmu nobraucis un vēl netaisos mainīt, liekas copmanim visnotaļ piemērots. Patīkami vadāms gan pa ceļu, gan laba caurgājība, kā jau iepriekš teica, ar klusumu un komfortu varbūt gan neizceļas, man vidējais patēriņš ziema-vasara pilsēta-lauki ap 7.5l, rūsa relatīvi ne īpaši krīt virsū.
14.janvāris 2021, 14:33 | links
 
Kāds varbūt bruc ar Nissan xtreil lidz 2006 gadam 2.2 disel. Kādas atsauksmes?

Spinings27, 14.janvāris 2021, 12:06


Man sievastēvs ar vienu tādu x-traili 2003. gada gadus piecus nobrauca, pēc tam pārdeva, jo noskrējiens jau bija ap 400K, un bez šaubīšanās paņēma nākošo, svaigāku, ja nemaldos 2006. gada. Pirmais bija vispār bez problēmām, otram bija problēma ar elektrību. Ne oficiālie, ne neoficiālie servisi nevarēja palīdzēt, kamēr nepieķērās onka ar provlampu un par smieklīgām naudām visu sataisīja :). Tagad viss pa ķeksi, maina tikai eļļas un tml. Komforts - skatoties ar ko salīdzina... Standarta japānis, nekas īpašs.
14.janvāris 2021, 14:33 | links
 
hondas dzinēji ir tehniski labi, vismaz benzīni, ja nav ar gāzi sajāti..vecākiem crv šķiet 2,0 dzinējs bija, klasisks - nav raķete bet ir ok. Dīzeļi - neatceros no kura gada nāca :D
4x4 hondai vairāk domāts braukšanai pa šosi un pieslēdzas tikai tad kad izslīd..diffu nav - pēc ABS devējiem vadās - tas nozīmē - ja piebremzē kaut nedaudz..tā sistēma nestrādā...slodzē piem rokoties, tāda puspiedziņa ja ar pareizajiem subaru salīdzina.
14.janvāris 2021, 14:20 | links
 
Kādam varbūt būs atsauksmes par Honda CR-V līdz 2006 gadam.
14.janvāris 2021, 14:09 | links
 
Bet ar lietotu mašīnu jāuzmanās jebkurā gadījumā - ņemot vērā, ka es ar Xtrail braucu jau sen un nekādas problēmas nav un esmu apmierināts, pērn tēvs arī sev līdzīgu nopirka, tikai ne 100kw,bet 84kw un gadu vecāks. Un tam gan sākās čakarēšanās katru mēnesi. To tas, to tas, bet vairāk kā otru mašīnas vērtību jau ielika iekšā...Lai gan itkā tas pats Nissan Xtrail. Gan jau tikai nav apkopes redzējis un nojāts

Hamurapi, 14.janvāris 2021, 14:03

Domāju tas kā ar jebkuru auto, bet man komforts nav primārais. galvenais lai pilda savas funkcijas, 4x4 gan ir svarigs,
14.janvāris 2021, 14:07 | links
 
Bet ar lietotu mašīnu jāuzmanās jebkurā gadījumā - ņemot vērā, ka es ar Xtrail braucu jau sen un nekādas problēmas nav un esmu apmierināts, pērn tēvs arī sev līdzīgu nopirka, tikai ne 100kw,bet 84kw un gadu vecāks. Un tam gan sākās čakarēšanās katru mēnesi. To tas, to tas, bet vairāk kā otru mašīnas vērtību jau ielika iekšā...Lai gan itkā tas pats Nissan Xtrail. Gan jau tikai nav apkopes redzējis un nojāts
14.janvāris 2021, 14:03 | links
 
Spinings27 [14.01.21]: Kāds varbūt bruc ar Nissan xtreil lidz 2006 gadam 2.2 disel. Kādas atsauksmes?
Braucu un jau sen. Mēnesi atpakaļ 400k parādījās odometrā. Caurgājamība lieliska, pa sniegiem vispār kaifīgi braukt, apkopēs arī lēts. Ēd ap 6,7 l jauktajā režīmā , pats mērīju...Bet nu komforts teiktu, ka vidējs vai pat zem, arī skaļš, ja nu tas aktuāli...Un ziemā - ļooooti lēni silst uz vietas stāvot. Braucot uz copi, vispirms jāiekurbulē mašīnā, tad var iet dzert kafiju un taisīties :)
14.janvāris 2021, 13:59 | links
 
Pravietis [56m]: Man ir Subaru foresters 3. paaudzes, benzīns, 2 litri. Nekas labāks nav izdomāts mūsu apstākļiem. Mašīna ir speciāli radīta mežiem. Esmu izbraukājis nakts tumsā daudzas Kurzemes jūras piekrastes aizsargājamās teritorijas bez mazākām šaubām.... Nespriežu par to, kā autiņš uzvestos Krievijas neizbraucamajās teritorijās.Tikai viena nianse Subāriem - rūsa.

eerks, 14.janvāris 2021, 13:04


Pfu, pfu, pfu astotais gads......
14.janvāris 2021, 13:54 | links
 
Pravietis [14.01.21]: Man ir Subaru foresters 3. paaudzes, benzīns, 2 litri. Nekas labāks nav izdomāts mūsu apstākļiem. Mašīna ir speciāli radīta mežiem. Esmu izbraukājis nakts tumsā daudzas Kurzemes jūras piekrastes aizsargājamās teritorijas bez mazākām šaubām.... Nespriežu par to, kā autiņš uzvestos Krievijas neizbraucamajās teritorijās.
Tikai viena nianse Subāriem - rūsa.
14.janvāris 2021, 13:04 | links
 
Man ir Subaru foresters 3. paaudzes, benzīns, 2 litri. Nekas labāks nav izdomāts mūsu apstākļiem. Mašīna ir speciāli radīta mežiem. Esmu izbraukājis nakts tumsā daudzas Kurzemes jūras piekrastes aizsargājamās teritorijas bez mazākām šaubām.... Nespriežu par to, kā autiņš uzvestos Krievijas neizbraucamajās teritorijās.
14.janvāris 2021, 12:56 | links
 
Kāds varbūt bruc ar Nissan xtreil lidz 2006 gadam 2.2 disel. Kādas atsauksmes?
14.janvāris 2021, 12:06 | links
 
Man ar vienu brīdinbija b4 80...ar jaunām atsperēm tam klīrenss bija kā mūsdienu suv...ja būtu unītis un quatrro..iespējams vēl brauktu....salonā pēc sajūtām nemaz tik vecs nebija...plus tie papildus pulksteņi panelī....ok pats liku, bet forši ..volti, spiediebs, temp.
13.janvāris 2021, 22:29 | links
 
Man vienmēr ir 2. auto copei, sēnēm utt. Lai nav žēl ko noplēst, salauzt vai saskrāpēt. Un tikai 2vatā max braucu, jo labajā copes „robā” 2 vēl var kaut kā saspiesties, bet 3. vietas noteikti nebūs! Un trijiem laivā ar nav ko darīt, tad jāiet uz „diseni” ja ir vēlme čupoties un grūstīties!:-D
Pagājušajā gadsimtā braucu ar Audi Coupe Quattro, NEsēdinātu un E-98 protams. Tagad jau 21 gadu ar Audi 80 quattro 2.8 benzīns...komforts līdz ausīm, bet ziemā pirmajam braucot pa naktī sasnigušu ceļu līdz 20L uz 100km tiku gan! Par cik LV pensijas ir cik ir, tad uz pavasari ceru pabeigt sakopt „jauno” 1998. gada Subaru Impreza Wagon 1.6 AWD kam benzīna patēriņa tikpat kā nav, un komforta pavisam nav! Nu man nav, bet savu funkciju auto veic.
13.janvāris 2021, 22:23 | links
 
Tā nejauši gadijās iepirkt Santa Fe 2,2diesel 2006.gada kādu pusgadu atpakaļ.Teikšu ka esmu apmierināts kā pierijies pitons no tā aparāta.Vietas daudz,pilnpiedziņa kad to vajag,un gulēt viņā ari ir Ok. Protams ka ir tehniskas nianses kas jāuzpasē, bet copei aparāts uz goda.Petēriņš baigi atkarigs no braukšanas stila un kājas smaguma, bet vidējo rāda 7,2L.Manuālis. Un tagad kad sniega apokalipse, vispār jūtos kā direktoirs !:)
13.janvāris 2021, 10:13 | links
 
jā 1,3 tikai tas dusters, tādu negribu..vismaz 1,6 , bet labāk vismaz 2,0//

osscar, 12.janvāris 2021, 19:42


Pilnīgas muļķības raksti. Iepriekš braucu ar 2,0L benzīnu, atmosfērisko. Tagad ar 1,4L TFSI. Pēc sajūtas tas 1,4 TFSI ir vismaz 2x jaudīgāks. Zirgu tikpat, bet griezes moments vismaz 2x lielāks pie zemiem apgriezieniem. Pliks motora tilpums jau sen vairs neko neizsaka. Grieze jāskatās.
13.janvāris 2021, 10:05 | links
 

Kkā tā...
12.janvāris 2021, 22:31 | links
 
Subaru foresters un impreza ar 2.0 boxer dizeli ir problēmas. Cik zinu, tad kloķenes aiziet bye bye. Jaunakajiem foresteriem problemas gan neesot. Tam modelim ap 2008-2010 gadu kas bij.
12.janvāris 2021, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager