Auto copei

Ar ko pārvietojas copmaņi?
No jaunajiem tāpat auto visi rūsē vairāk vai mazāk un pat ātrāk kā vecie - paskaties autospecus YT - audi pat rusē un volvo arī..Protams pajauniem to rūsu uz āru tik daudz neredz - cik vecākiem..bet tas nenozīmē ka viņas tur nav. Daudziem jaunajiem suv ir baigi zema priekšējā lūpa, un tas ka tipa ir "SUV" neko nenozīmē - jo nevar par pamazam pampakam pārbraukt pāri + liela daļa priekšpiedziņas. Viss atkarīgs no tā kur jābrauc , ko jāvadā vai jāvelk. Man uz copes auto ir jumta stieņi + āķis, bet es "bomzis" braucu ar vecu foresteri, jā bija biku jāmetina, bet nekas traks un uz ilgu laiku miers. Viņiem vienīgā vieta kas rūsai garšo- pakaļējās arkas/glāzes. Nu un copes auto riepas vēlamas niknākas pat vasarā - jo var neuzbraukt slapjā zāles nogāzē..man visu gadu AT tipa riepas virsū, tā ka nav ar to problēmas- šad tad apmeklēju visādus nomaļos purvu mežu ezeriņus. Par degvielas ekonomiju baigi neiespringstu jo jāvadā uz jumta kas vai jāvalkā..tāpat būs vidēji 9-10 nieks.
12.janvāris 2021, 19:20 | links
 
..kurs buus tik stulbs ka pirks speciaali auto copei...

Sandris555, 12.janvāris 2021, 18:07

Protams par mainu daudzi domaa ..arii es sedanu mainiisu pret universaali...

Sandris555, 12.janvāris 2021, 19:10


Redz ekspert, tas 1% stulbo ir tomēr, bet tomēr iespējams viņi nav stulbi!
Pats jau ar gudrs, ka mainīsi sedanu pret unversālu tieši copei :D un kārtējo reiz domā ka tā daudzi domā, lai arī tev nav ne jausmas ko citi domā vai nedomā!
Nesaskati pretrunas savos apgalvojumos?
12.janvāris 2021, 19:20 | links
 
Domaataajs [12.01.21]: Sandris555 [52m]: Kas par murgu...auto copei...svietaa kaads saiet..kurs buus tik stulbs ka pirks speciaali auto copei...kaads kuram ir arto arii brauc...neesam akmens laikmetaa ..visur ir celi un visur var piebrauktEs.
Pavasarī pirkšu mašīnu copei, lai iekšà vietas pavairāk un nav dārgs ikdienā. Pagaidām braucu ar Pežu 2008.
Skatos X trail T31, Honda CRV un Outlanderi.

BAigars, 12.janvāris 2021, 18:56
Vienmēr ir lietderīgi papētīt detaļu cenas, raksturīgākos defektus. Protams,ja pērk jaunu, tam ir garantija kaut kāda. Un tad jau saprot vai mainīt, vai turpināt.
Protams par mainu daudzi domaa ..arii es sedanu mainiisu pret universaali...bet lai speciaali tikai coppei lai jahtas vai kuterus vilkt...cik taadu..un tiepasi jūras tuvumā...
12.janvāris 2021, 19:10 | links
 
Sandris555 [52m]: Kas par murgu...auto copei...svietaa kaads saiet..kurs buus tik stulbs ka pirks speciaali auto copei...kaads kuram ir arto arii brauc...neesam akmens laikmetaa ..visur ir celi un visur var piebrauktEs.
Pavasarī pirkšu mašīnu copei, lai iekšà vietas pavairāk un nav dārgs ikdienā. Pagaidām braucu ar Pežu 2008.
Skatos X trail T31, Honda CRV un Outlanderi.

BAigars, 12.janvāris 2021, 18:56

Vienmēr ir lietderīgi papētīt detaļu cenas, raksturīgākos defektus. Protams,ja pērk jaunu, tam ir garantija kaut kāda. Un tad jau saprot vai mainīt, vai turpināt.
12.janvāris 2021, 19:01 | links
 
jegersz [12.01.21]: Kas par murgu...auto copei...svietaa kaads saiet..kurs buus tik stulbs ka pirks speciaali auto copei...kaads kuram ir arto arii brauc...neesam akmens laikmetaa ..visur ir celi un visur var piebraukt

Sandris555, 12.janvāris 2021, 18:07

Stulbs esi varbūt tu, ka spried pēc sevis.
Daudzi pērk mašīnas copei un ikdiena pārvietojās ar citu! Piemēram Hilux, lai vilktu laivu un izvilktu no bezslipiem :D, papildus Hilux var uz firmu likt un PVN priekšnodoklī, jo skaitās kravas mašīna :D
Kurs nu te stulbs..cik te taadu kas velk tavas jahtas vai lielos kuterus..tu te runaa itkaa visiem ir jahtas vai kuteri javelk ..pat nav 1 procents pa visu lv no copmaniem kas to var atlauties
12.janvāris 2021, 18:59 | links
 
Sandris555 [12.01.21]: Kas par murgu...auto copei...svietaa kaads saiet..kurs buus tik stulbs ka pirks speciaali auto copei...kaads kuram ir arto arii brauc...neesam akmens laikmetaa ..visur ir celi un visur var piebraukt
Es.
Pavasarī pirkšu mašīnu copei, lai iekšà vietas pavairāk un nav dārgs ikdienā. Pagaidām braucu ar Pežu 2008.
Skatos X trail T31, Honda CRV un Outlanderi.
12.janvāris 2021, 18:56 | links
 
Labs egoista copes braucamais varētu būt Suzuki Jimny. Izbrauks kur vajadzēs, bet jāņem verā, ka copes loriņus tur iekšā neko daudz nesakrāmesi.
12.janvāris 2021, 18:40 | links
 
XC70 AWD D3 2,4 vidējais 7,8l/100km Normāls auto. “Vagu tur”. Visai ietilpīgs darba zirdziņš! Talsos iekrāvu 100gb 60x2200 imprignētus sētas mietus un pēc briža Valmierā!
Pietiekoši augsts, rati R18 . Pirms, 14 gadus novizinājos ar SAAB 9-5 2,2TID vidējais 7,5 Būtu braucis vēl, bet tas zirnekļītis(rūsa). Mašīna regulāri jāmazgā, ja brauc pa zemes ceļiem. Putekļi, dubļi un pēc vēl sāls uz brūcēm. Lauki. Lietus un sniegs dzēš visas pēdas.(noskalo) Lai gan kaimiņš brauc svilpodams un bēdu nezin.
Varētu jau patēriņu par kādu desmitdaļu samazināt, bet kuram netīk iemīt pastalu grīdā!
Kad savam serva maisteram ieminējos par Subaru, viņš tā jocīgi paskatījās un jautāja: Kā tev ar iemaņām metināšanā?
12.janvāris 2021, 18:38 | links
 
Kas par murgu...auto copei...svietaa kaads saiet..kurs buus tik stulbs ka pirks speciaali auto copei...kaads kuram ir arto arii brauc...neesam akmens laikmetaa ..visur ir celi un visur var piebraukt

Sandris555, 12.janvāris 2021, 18:07


Stulbs esi varbūt tu, ka spried pēc sevis.
Daudzi pērk mašīnas copei un ikdiena pārvietojās ar citu! Piemēram Hilux, lai vilktu laivu un izvilktu no bezslipiem :D, papildus Hilux var uz firmu likt un PVN priekšnodoklī, jo skaitās kravas mašīna :D
12.janvāris 2021, 18:32 | links
 
Kas par murgu...auto copei...svietaa kaads saiet..kurs buus tik stulbs ka pirks speciaali auto copei...kaads kuram ir arto arii brauc...neesam akmens laikmetaa ..visur ir celi un visur var piebraukt
12.janvāris 2021, 18:07 | links
 
Ja vienīgais auto ģimenē,tad iesaku Audi a6 c6 allroad,iebraukt var gandrīz jebkur kur,,acis rāda,,:)3.0 TDI,ļoti ņiprs,patēriņš ārpus pilsētas 6,5-6,7l,ja virs 140,tad ap 7l.
12.janvāris 2021, 17:53 | links
 
Nav jau viss tikai balts vai melns, tur ir loti daudz nianses. Tas runajot par degvielas “kvalitati”

SandysVentin, 12.janvāris 2021, 17:18


Spriežot pēc cipariem, CircleK dīzelim cetānskaitlis ir par 8% sliktāks nekā "poļu dzidrajam"...
12.janvāris 2021, 17:26 | links
 
Nav jau viss tikai balts vai melns, tur ir loti daudz nianses. Tas runajot par degvielas “kvalitati”
12.janvāris 2021, 17:18 | links
 
daddy_j [12.01.21]: Par to degvielu, viss tas ir miits. “Zebra” panema degvielas paraugus Vacija un Latvija, izradijas, ka Latvija ir pat labaka kvalitate!

SandysVentin, 12.janvāris 2021, 16:54

Negribu nevienu ne pārliecināt, ne apmānīt :) Man cipari par Norvēģiju un Latviju nemelo. Vācijā ar savu autiņu neesmu bijis.
https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/motori/aizliegtais-panemiens-teste-kadas-uzpildes-stacijas-ir-labaka-degvielas-kvalitate.a298989/
12.janvāris 2021, 17:16 | links
 
Izvēloties auto ir jau arī jaapdomā kā un kur to lietosi.Ja skaidrs,ka mēmajos bezceļos nelīdīsi nav jau arī vērts baigi nopietno bezceļnieku lūkot.Tam vienmēr remonts un ekspluātācija dārgāka/sarežģītāka. Pats copei lietoju otrās paaudzes Jeep Grand Cherokee(2.7D).Ar šamo var iebraukt praktiski visur,mūsdienās nedārgs arī.Bet nu kamēr nebija ziemas kā šodien...nevar teikt ka baigi to auto potenciālu sanāk izmantot...Volvo XC70 90 šķiet labs kompromiss,kaut gan pašam notestēt nav sanācis
12.janvāris 2021, 17:14 | links
 
120 Land cruiser, 3 litrīgais dīzelis ar manuālo pārnesumkārbu ir vislabākais risinājums copei ziemā gan vasarā
12.janvāris 2021, 16:58 | links
 
Par to degvielu, viss tas ir miits. “Zebra” panema degvielas paraugus Vacija un Latvija, izradijas, ka Latvija ir pat labaka kvalitate!

SandysVentin, 12.janvāris 2021, 16:54


Negribu nevienu ne pārliecināt, ne apmānīt :) Man cipari par Norvēģiju un Latviju nemelo. Vācijā ar savu autiņu neesmu bijis.
12.janvāris 2021, 16:57 | links
 
daddy_j [12.01.21]: Hunter, a man paziņam, vispār ar tīru gaisu iet :D

Nestāsti par paziņu, stāsti par savu XC90 dīzeli automātu :) Manējais XC90 dīzelis-automāts Norvēģijā pamanījās apetīti ap 7l/100km turēt, tur degviela labāka un ātrumi mazāki. LV tīrā šoseja varbūt 8.2 ir bijis, mazāk nē. Pie tam reālais patēriņš litri dalīti ar km, nevis ko kompis rāda. Kompis rāda par litru mazāk.

Es XC90 paņēmu 7 vietīgu. Tās papildvietas pieaugušajiem diez ko komfortablas nav, bet bērnus tur var sakrāmēt :)
Par to degvielu, viss tas ir miits. “Zebra” panema degvielas paraugus Vacija un Latvija, izradijas, ka Latvija ir pat labaka kvalitate!
12.janvāris 2021, 16:54 | links
 
Hunter, a man paziņam, vispār ar tīru gaisu iet :D

Nestāsti par paziņu, stāsti par savu XC90 dīzeli automātu :) Manējais XC90 dīzelis-automāts Norvēģijā pamanījās apetīti ap 7l/100km turēt, tur degviela labāka un ātrumi mazāki. LV tīrā šoseja varbūt 8.2 ir bijis, mazāk nē. Pie tam reālais patēriņš litri dalīti ar km, nevis ko kompis rāda. Kompis rāda par litru mazāk.

Es XC90 paņēmu 7 vietīgu. Tās papildvietas pieaugušajiem diez ko komfortablas nav, bet bērnus tur var sakrāmēt :)
12.janvāris 2021, 16:48 | links
 
9l izklausās daudz. Man paziņam xc90 2005 gada vidēji ap 8 l noēd.

Viss ir nosacīti, nu nevar XC90 izmēra auto ēst 6 litrus. Mans ieteikums - ja nav baigās prasības pret komfortu un nebiedē manuālis, ņem dizeļ X-trailu ar manuālo kārbu. Ja tomēr komforts ir ļoti svarīgs, tad XC90.
Pašam XC90 dīzelis+automāts, esmu ļoti apmierināts, manām prasībām pilnīgi atbilst. Baigos dumbrājos, protams, nevar ielīst, bet ar prātu var izbraukt daudz kur, kur ar vieglo nekādi un arī bagāžnieks pamatīgs. Kad nolaiž beņķus, izveidojas pamatīga guļamistaba, telti nevajag.

Headhunter, 12.janvāris 2021, 16:38


Nu nav jau baigais komforts tajā xc90 ja neņem jauno vai pilnīgi nopakotu, ja salīdzina ar to pašu kodiaq tad tur būs komforts lielāks, led lukturi utml.
12.janvāris 2021, 16:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager