Bārta

Vai Bārta jau vimbas ir, vai arī brekši?
1.februāris 2023, 13:49 | links
 
Mja jautājums labs. šodien intrigas dzīts nolēmu atbraukt paprovēt laimi savās vietās. Ūdenis protams kafija ar pienu, straume praktiski nekāda. Diemžēl 2 h sēžu un dzīvības ar nav :) bet laiks forš, kas zin mok līdz vakaram kas pieteiksies ja ne vimba tad vēdzele
5.februāris 2023, 19:22 | links
 
Nūū..kas tad notiek Bārtā?
6.februāris 2023, 21:55 | links
 
11 februāris bārtā pie tilta, 3 brekši viena vimba
16.februāris 2023, 10:52 | links
 
Kad vienreiz Barta pie tlta sāks paradīties kādi inspektori .tas vispar kaut kads vajprats tada sajuta ka tur visa leitija sabraukusi katru dienu pilns un ļoti nekaunigi un par normu vispar nerunasim ,cik paveroju tad stiep uz masinam cik pa dienu saķerts nekadu ierobežojumu vai pie viņiem mēs ar ta varam darit ,diez vai rynaju ar vienu viņs pats brinas pa tautieša nekaunību sava zeme viiem esot stingri tadeļ te pofig esot
26.februāris 2023, 10:23 | links
 
Vides SOS vai pats sazīmē kādu inspektoru, kuram vari piezvanīt par pārkāpumiem!
26.februāris 2023, 10:59 | links
 
rolis123 [26.02.23]: Kad vienreiz Barta pie tlta sāks paradīties kādi inspektori .tas vispar kaut kads vajprats tada sajuta ka tur visa leitija sabraukusi katru dienu pilns un ļoti nekaunigi un par normu vispar nerunasim ,cik paveroju tad stiep uz masinam cik pa dienu saķerts nekadu ierobežojumu vai pie viņiem mēs ar ta varam darit ,diez vai rynaju ar vienu viņs pats brinas pa tautieša nekaunību sava zeme viiem esot stingri tadeļ te pofig esot
Arī pašvaldības policijas aplikācija strādā labi! Tas protams par virsnormu stiepšanu uz mašīnu. Par to, ka leišu tur ir daudz un viņi ir nekaunīgi, tur diemžēl legālu instrumentu nebūs!
26.februāris 2023, 11:27 | links
 
rolis123 [26.02.23]: Kad vienreiz Barta pie tlta sāks paradīties kādi inspektori .tas vispar kaut kads vajprats tada sajuta ka tur visa leitija sabraukusi katru dienu pilns un ļoti nekaunigi un par normu vispar nerunasim ,cik paveroju tad stiep uz masinam cik pa dienu saķerts nekadu ierobežojumu vai pie viņiem mēs ar ta varam darit ,diez vai rynaju ar vienu viņs pats brinas pa tautieša nekaunību sava zeme viiem esot stingri tadeļ te pofig esot
Forumos un FB jau raudāt ir viegli, bet piezvanīt inspektoram vai policijai un nosaukt konkrētus faktus, ne katram olas to atļauj.
26.februāris 2023, 13:04 | links
 
Nav tik vienkārši.Mums tagad katru izkraušanos nāk inspektori.Nu esot lidz 31.martam kruta akcija,esot jāpārbauda katru ienākšanu.Prasīju,kas izdomāja - Rīga vai Brisele?laikam jau Brisele.Motivācija? Motivācija - Izdrāz Latviju.To teica inspektors.Tā nav mana fantāzija.Nu man tas pie kājas.Nu es viņus gadiem pazīstu.Starp viņiem ir arī makšķernieki.Tad arī aprunājamies arī par Bārtu. Redziet ir jūras inspektori un iekšējo ūdeņu inspektori.Tā kā mēs katru dienu pa jūru nevandamies(nu visādi neriktīgi vēji maisa),tad jūras inspektorus arī iesaista reidos pa Bārtu.Tā ka regulāri notiek pārbaudes.Izņemot sestdienas un svētdienas.Nu mūsu valsts nevēlas brīvdienas maksāt algu.Nu un neviens neizrāda entuziasmu strādāt par velti.Tā ka brīvdienās var ķert vimbas cik grib.Runājām par to skaita pārķeršanu.Izrādās,ka viņi neko nevar izdarīt.Vienīgi ja tu esi bezkaunīgs vai slinks un turi spainī vai maisā vairāk vimbas.tad ir sods.Ja tu esi tālredzīgs un čakls un laicīgi visu noliec bagāžniekā,tad viss OK.Mūsu valsts ir tik demokrātiska,ka bagāžnieku likt taisīt vaļā nevar ne inspektors,ne policists.Bez prokurora sankcijas.A kas tev pie upes tādu dos.Principā zūd jēga kaut kādas vimbas skaitīt.Tāka varat mierīgi nemocīt dirsu un nekur nezvanīt.Gadus trīs atpakaļ es mēģināju novērst rupju pārkāpumu.Es neesmu no tiem skaudīgajiem tipiņiem,kas skatīsies vai kaimiņš neliek kulē lidaciņu 49 vai 50 cm.Un neskaitīšu vai kādam ir 5 vai 6 vimbas.tās ir pupu mizas.Bet te bija kliedzošs gadījums - latvju bāleliņš zemnieciņš ar trakroru atvilka kvasa mucu ar vircu. un iegāza Bārtā.Un pēc tam otru.Nu tādu cūcību es neizturēju.Tā kā man nebija iekšējo ūdeņu inspektoru telefoni,piezvanīju jūras.Nu tas nav viņu lauciņš.Nu bļin,vismaz sazinieties ar iekšējiem.Nu to viņi izdarīja.Man piezvanīja dežūrējošais pa Kurzemes reģionu no Kuldīgas.Nu izstāstīju tā un tā.Iedevu precīzas koordinātes. Nu viņš esot viens neviena nav.Piektdienas vakars.pārspēlēja Liepājas municipiāļiem.Muniķis man visu vakaru drāza smadzenes.Līdz paziņoja,ka atbraucis līdz Nīcai un beidzies benzīns.Knapi pietiks līdz Liepājai.Nu ko ta tu ar 1 litru benzīna izbrauci uzdevumā?Un vispār Nīcā ir benzīntanks.Uz to muniķis vairs neatbildēja.Laikam jauīsti vairs nebija ko teikt. Vispār baigais fufelis.Varbūt kāds naivulis uz kaut ko vēl cer un tic.Es vairs nē.
26.februāris 2023, 17:38 | links
 
BAigars.Redzi,ar visām olām nekas prātīgs nesanāca.
26.februāris 2023, 17:45 | links
 
Man laikam tādā ziņā ir veicies (arī neveicies) vairāk. Inspektorus gan Usmā, gan citos Ventspils puses ūdeņos reizi pāris gados sanāk satikt. Puzē, protams, vienmēr. Ventā pilsētas teritorijā arī regulāri. Ir zvanīts par tīkliem, policija visai atsaucīga. Un, protams, Kuldīgā šajā ziņā vispār ir kosmoss. Tur tiek katrs metrs uzraudzīts un katra asaka pārskaitīta. Reiz pāris metrus biju ielīdis Rumbas aizsargājamajā zonā, kad licencētais posms bija atcelts. Ne tur zīmes bija nekas, nezinātājs nekad nepateiktu, kur ir 500m, kur 490m, bet nu “izdrāza” mani un sodu uzlika. Pēctam gan pacentos uzsūtīt Beztabu un bāleliņi vismaz zīmes beidzot uzlika, lai nečakarētu pràtu citiem iebraucējiem.
26.februāris 2023, 19:19 | links
 
Paldies BAigars par humora devu svētdienas vakarā. No sākuma te vienam uzbrauc par olu trūkumu un pēc tam iecērt, ka uzsutījis Bez Tabu
26.februāris 2023, 22:09 | links
 
vides sos aplikācijā var sūtīt par piegružotām teritorijām un ko citu, kas nav pārāk steidzams. Par MN pārkāpumiem ir jāzvana, jo man kaut kā neticās, ka arī brīvdienās un vakaros kāds tur to aplikāciju administrē.
26.februāris 2023, 22:28 | links
 
Sahramandzi [26.02.23]: Paldies BAigars par humora devu svētdienas vakarā. No sākuma te vienam uzbrauc par olu trūkumu un pēc tam iecērt, ka uzsutījis Bez Tabu
Es katru reizi, kad redzu nelegālus tīklus vai lielāku pārkāpumu, zvanu inspektoriem. Ja tie neliekas zinis, saucu policiju.
Kuldīgā redzēju netaisnīgu situāciju un paziņoju par to Beztabu, viņi to atrisināja, jo inspektoram bija vienalga, ka iebraucēji nezin konkrēto vietu, kur beidzas liegums.
Bez olām, nokàrtu galvu, aizbrauktu mājās un izliktos, ka viss ok.
26.februāris 2023, 22:29 | links
 
BAigars [26.02.23]: Sahramandzi [Vakar]: Paldies BAigars par humora devu svētdienas vakarā. No sākuma te vienam uzbrauc par olu trūkumu un pēc tam iecērt, ka uzsutījis Bez TabuEs katru reizi, kad redzu nelegālus tīklus vai lielāku pārkāpumu, zvanu inspektoriem. Ja tie neliekas zinis, saucu policiju.
Kuldīgā redzēju netaisnīgu situāciju un paziņoju par to Beztabu, viņi to atrisināja, jo inspektoram bija vienalga, ka iebraucēji nezin konkrēto vietu, kur beidzas liegums.
Bez olām, nokàrtu galvu, aizbrauktu mājās un izliktos, ka viss ok.
:)))
27.februāris 2023, 06:56 | links
 
Kā inspektors uzlika sodu par zonu? Parādīja,ka tā tur niedre ir zonas sākums?
27.februāris 2023, 14:00 | links
 
Bjorgvins.
Nu gan jāsaka ka tā nav. Vimbu laikā Jelgavā gadu divus atpakaļ, izbraucot uz ceļa Valsts policija kopā ar inspektoriem sagaidīja un pārbaudīja mašīnas. Dažs labs dabūja atvadīties no dzīvokļa pēc laba loma naktī.
Tāpat pretējā krastā pie fermas čaļi peldbiksēs ar binokļiem apskatīja kurš bāž zivis auto filtros utt. Tālāk sagaidīja. Tā kā nevajag. Ja grib visu var pārbaudīt.
27.februāris 2023, 19:06 | links
 
Bjorgvins.
Nu gan jāsaka ka tā nav. Vimbu laikā Jelgavā gadu divus atpakaļ, izbraucot uz ceļa Valsts policija kopā ar inspektoriem sagaidīja un pārbaudīja mašīnas. Dažs labs dabūja atvadīties no dzīvokļa pēc laba loma naktī.
Tāpat pretējā krastā pie fermas čaļi peldbiksēs ar binokļiem apskatīja kurš bāž zivis auto filtros utt. Tālāk sagaidīja. Tā kā nevajag. Ja grib visu var pārbaudīt.

egilss, 27.februāris 2023, 19:06
27.februāris 2023, 19:24 | links
 
Bjorgvins.
Nu gan jāsaka ka tā nav. Vimbu laikā Jelgavā gadu divus atpakaļ, izbraucot uz ceļa Valsts policija kopā ar inspektoriem sagaidīja un pārbaudīja mašīnas. Dažs labs dabūja atvadīties no dzīvokļa pēc laba loma naktī.
Tāpat pretējā krastā pie fermas čaļi peldbiksēs ar binokļiem apskatīja kurš bāž zivis auto filtros utt. Tālāk sagaidīja. Tā kā nevajag. Ja grib visu var pārbaudīt.

egilss, 27.februāris 2023, 19:06
27.februāris 2023, 19:25 | links
 
Bjorgvins.
Nu gan jāsaka ka tā nav. Vimbu laikā Jelgavā gadu divus atpakaļ, izbraucot uz ceļa Valsts policija kopā ar inspektoriem sagaidīja un pārbaudīja mašīnas. Dažs labs dabūja atvadīties no dzīvokļa pēc laba loma naktī.
Tāpat pretējā krastā pie fermas čaļi peldbiksēs ar binokļiem apskatīja kurš bāž zivis auto filtros utt. Tālāk sagaidīja. Tā kā nevajag. Ja grib visu var pārbaudīt.

egilss, 27.februāris 2023, 19:06
27.februāris 2023, 19:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager