Bārta

L200 [28.02.23]: Abavnieks [22:32]: L200 [5m]: Abavniek. Avārijas trijsturis? Aptieciņas pārbaude? Pa cik gadiem tu esi atpalicis puis? :)Tieši tāds pats piemērs, kā 5 vimbu nešana uz mašīnu :) izvēlies iemeslu kādu vēlies, atradīs. Pēc tam jau tu to varēsi apstrīdēt, tiesāties un visu pārējo darīt, tavas tiesības.Nē, tā tas Abavniek nestrādā. Nav vairs tie laiki.
Amatpersonas drīkst rīkoties tikai tā, kā ir noteikts likumā. Savukārt pilsonis parastais drīkst rīkoties kā viņam labpatīk, pat ja par to pienākas sods. :)
Slinkums kaut ko pārrakstīt, bet ielikšu linku , kur advokāts gājis šim cauri un visi sāpīgie punkti izrunāti. Kam interesē var izlasīt. Domāju, tiem kam nav ko slēpt, drīzāk izvēlēsies sadarboties ar amatpersonu.

Īsumā, nu nav tik vienkārši uzlikt mīksto, kā tu saki. Bet, ja ir vēlme, laiks un diezgan ļoti daudz naudiņas, var principa pēc patiesāties.

https://zinas.tv3.lv/latvija/sabiedriba/policija-aptur-auto-kadas-ir-policista-un-spekrata-vaditaja-tiesibas-un-pienakumi/
28.februāris 2023, 23:45 | links
 
Leišiem vispār tur interesanti. Viņiem vimbām nav skaita ierobezojuma. Toties vimbām no 15. maija ir liegums. Ja nemaldos tad ar līdakām arī bija prikols. Viņiem 45cm un liegums ir līdz 20. aprilim, kamēr mēs sūkājam bambuku, leiši mēmelē jau visu krējumu ir nosmēluši :)

L200, 28.februāris 2023, 23:00


Līdakas nav laši, uz augšu pie leišiem neiet!
Mēmelē uz vietas viņam ir daudz nārsta vietas.
Sakot godīgi, LV ir pietiekoši vietas kur arī 1. maijs ir par ātru, leišiem 20. aprīlis varētu pat būt ok!
28.februāris 2023, 23:04 | links
 
Davis-Di [28.02.23]: A leišos starp citu vimbām nav skaita norma.

L200, 28.februāris 2023, 22:48

Te cits stāsts, par kontrabandu, jo no noteikta apjoma ir jāveic deklarācija!
Leišiem vispār tur interesanti. Viņiem vimbām nav skaita ierobezojuma. Toties vimbām no 15. maija ir liegums. Ja nemaldos tad ar līdakām arī bija prikols. Viņiem 45cm un liegums ir līdz 20. aprilim, kamēr mēs sūkājam bambuku, leiši mēmelē jau visu krējumu ir nosmēluši :)
28.februāris 2023, 23:00 | links
 
A leišos starp citu vimbām nav skaita norma.

L200, 28.februāris 2023, 22:48


Te cits stāsts, par kontrabandu, jo no noteikta apjoma ir jāveic deklarācija!
28.februāris 2023, 22:49 | links
 
Davis-Di [7m]: Aptieciņu un trijstūri CP darbinieks nevar pieprasīt, tikai ar CSDD sertificētu tehnisko inspektoru.90 gados, kad ar džekiem dzinām mašīnas no Vācijas, Poļu poličiem šis bija jājamzirdziņš! Diezgan naudas dabūjām šiem sagrūst māgā, līdz sapratām, jā mūs vienkārši reketē, iebraucamā tankā un nopirkām.
Bet tas tā, ne par tēmu protams.

nelietotaajs, 28.februāris 2023, 22:44


98 vai 99 Latvijā divas reizes sodu dabūju, ka aptieciņa nebija, vienu reizi nebija naudas sodu uz vietas nomaksāt P*** noņēma tiesības un dabūju dēļ 5ls braukt vēl uz Tallinas ielu!
28.februāris 2023, 22:48 | links
 
A leišos starp citu vimbām nav skaita norma.
28.februāris 2023, 22:48 | links
 
Pats likums gan nav valsts noslēpums, bet tajā pieminētā operatīvā tehnika, taktika, metodika gan. Sevišķā veidā veicamos pasākumus varētu izmantot kaut kādos izteikti lielos maluzvejniecības gadījumos, kur valstij tiešām tiek nodarīti zaudējumi lielos apmēros un figurētu koruptīvie riski. Bet ko tad mēs te vēl šāda veida metodes plīsim iekšā, tā jau putra savārīta :)

MT9, 28.februāris 2023, 22:43


Un vēl iegūtās zivis ved uz leišiem prom, vispār psc.
28.februāris 2023, 22:46 | links
 
Davis-Di [28.02.23]: Aptieciņu un trijstūri CP darbinieks nevar pieprasīt, tikai ar CSDD sertificētu tehnisko inspektoru.
90 gados, kad ar džekiem dzinām mašīnas no Vācijas, Poļu poličiem šis bija jājamzirdziņš! Diezgan naudas dabūjām šiem sagrūst māgā, līdz sapratām, jā mūs vienkārši reketē, iebraucamā tankā un nopirkām.
Bet tas tā, ne par tēmu protams.
28.februāris 2023, 22:44 | links
 
Kā jau minēju pēc MT9, Abavnieka un Jēgera tur nebija ko daudz papildināt! Ja neskaita, ka daļa operatīvās darbības likuma ir valsts noslēpums, bet tas uz makšķerēšanas noteikumu pārkāpumiem neattiecas.

jegersz, 28.februāris 2023, 22:33

Pats likums gan nav valsts noslēpums, bet tajā pieminētā operatīvā tehnika, taktika, metodika gan. Sevišķā veidā veicamos pasākumus varētu izmantot kaut kādos izteikti lielos maluzvejniecības gadījumos, kur valstij tiešām tiek nodarīti zaudējumi lielos apmēros un figurētu koruptīvie riski. Bet ko tad mēs te vēl šāda veida metodes plīsim iekšā, tā jau putra savārīta :)
28.februāris 2023, 22:43 | links
 
Aptieciņu un trijstūri CP darbinieks nevar pieprasīt, tikai ar CSDD sertificētu tehnisko inspektoru.
28.februāris 2023, 22:40 | links
 
Abavnieks [28.02.23]: L200 [5m]: Abavniek. Avārijas trijsturis? Aptieciņas pārbaude? Pa cik gadiem tu esi atpalicis puis? :)Tieši tāds pats piemērs, kā 5 vimbu nešana uz mašīnu :) izvēlies iemeslu kādu vēlies, atradīs. Pēc tam jau tu to varēsi apstrīdēt, tiesāties un visu pārējo darīt, tavas tiesības.
Nē, tā tas Abavniek nestrādā. Nav vairs tie laiki.
Amatpersonas drīkst rīkoties tikai tā, kā ir noteikts likumā. Savukārt pilsonis parastais drīkst rīkoties kā viņam labpatīk, pat ja par to pienākas sods. :)
28.februāris 2023, 22:38 | links
 
Abavnieks [28.02.23]: nelietotaajs [9m]: Davis-Di [8m]: Piemērs, ja piefiksēts, ka tu izgriezies uz šoseju no upes piebraucamā ceļa un pēc laika 2km apstādina un fiksē piemēram lasi, taimiņu un 10 vimbas pat ar izlaistām iekšām un bez galvām, saņemsi pilnu sodu šā vai tā!Un kāds šajā gadījumā būs likumiskais pamatojums? Izņemot to, ka izgriezās no ceļa, kurš ved uz upi.Da kādu Tev vajag pamatojumu?! Pamatojums būs - pārbaudīt vai Tev ir trijstūris mašīnā. Un viss. A kas mums te ir? Vimbas, laši, zāle vai belāru cigaretes. Viss. Pierādi izcelsmi, nevari? Sāksim presēt.

Zini kā, gudri ir dirst netā, bet kad trāpītos tādā situācijā dzīvē un vēl vairāk, ja būs vainīgs, tici man, šī bravūra, tiesību un noteikumu zināšana , pazūd ātri, un tas starp kājām saraujas maziņš.
Ja man būs taisnība, personīgi man nekas maziņš nesarausies. Kaut vai iepriekš pieminetajā gadījumā, kad čomi iedod savas zivis man nokūpināt. Tādi gadījumi man nav retums. Tad iešu līdz galam.
Ja esmu vainīgs, tad jā, ļoti iespējams, ka kašķēties neiešu.
28.februāris 2023, 22:35 | links
 
Dāvi, Tu kādā Nārnijā dzīvo?

L200, 28.februāris 2023, 22:24


Man ir juridiskā izglītība un prakse reālos tiesu procesos daudz gadu, lai arī neesmu praktizējošs jurists!
Līdz ar to ir savs viedoklis pamatots uz izglītību un faktiem!
Kā jau minēju pēc MT9, Abavnieka un Jēgera tur nebija ko daudz papildināt! Ja neskaita, ka daļa operatīvās darbības likuma ir valsts noslēpums, bet tas uz makšķerēšanas noteikumu pārkāpumiem neattiecas.
28.februāris 2023, 22:33 | links
 
L200 [28.02.23]: Abavniek. Avārijas trijsturis? Aptieciņas pārbaude? Pa cik gadiem tu esi atpalicis puis? :)
Tieši tāds pats piemērs, kā 5 vimbu nešana uz mašīnu :) izvēlies iemeslu kādu vēlies, atradīs. Pēc tam jau tu to varēsi apstrīdēt, tiesāties un visu pārējo darīt, tavas tiesības.
28.februāris 2023, 22:32 | links
 
Abavniek. Avārijas trijsturis? Aptieciņas pārbaude? Pa cik gadiem tu esi atpalicis puis? :)
28.februāris 2023, 22:29 | links
 
nelietotaajs [28.02.23]: Davis-Di [8m]: Piemērs, ja piefiksēts, ka tu izgriezies uz šoseju no upes piebraucamā ceļa un pēc laika 2km apstādina un fiksē piemēram lasi, taimiņu un 10 vimbas pat ar izlaistām iekšām un bez galvām, saņemsi pilnu sodu šā vai tā!Un kāds šajā gadījumā būs likumiskais pamatojums? Izņemot to, ka izgriezās no ceļa, kurš ved uz upi.
Da kādu Tev vajag pamatojumu?! Pamatojums būs - pārbaudīt vai Tev ir trijstūris mašīnā. Un viss. A kas mums te ir? Vimbas, laši, zāle vai belāru cigaretes. Viss. Pierādi izcelsmi, nevari? Sāksim presēt.

Zini kā, gudri ir dirst netā, bet kad trāpītos tādā situācijā dzīvē un vēl vairāk, ja būs vainīgs, tici man, šī bravūra, tiesību un noteikumu zināšana , pazūd ātri, un tas starp kājām saraujas maziņš.
28.februāris 2023, 22:25 | links
 
Dāvi, Tu kādā Nārnijā dzīvo? CP nevar vinnēt tiesvedību, kur video ierakstā redzams auto kurš tuvojās ar 150kmh, kuras numurzīmi taja brīdī īsti nevar saskatīt bet kad var saskatīt, tad lidotājs jau ir sadzēsies līdz 90kmh un tu gribi tagad lohiem iestāstīt ka sodīt par MKN Nr800 pārkapumu var auto vadītāju 2 km no upes? Tu pīpā kaut ko labu? :) nu jau pietiks lūdzu, tas paliek amieklīgi. :)
28.februāris 2023, 22:24 | links
 
L200 [28.02.23]: Bet ka tur ir. Ja pēc likuma 1 makšķerēšanas reizē drīkst paņemt 5 vimbas. Bet es gribu tajā dienā 2x makšķerēt. Tad tak nekas, ka bagūzī būs 10 vimbas? :))

Kāds jūsu viedoklis? MT9, Abavnieks? :)

Nu piemēram, tāpat kā ja es eju uz mazmājiņu 2x reizes dienā, tas tak nav tas pats kas 1x vai ne? :)
Es domāju, pirmkārt uz pierītes uzliec lapiņu ar uzrakstu " esmu duraks", un ja tāds sēdēsi pie upes, tad arī špeki būs saprotoši :)
Domāju, tavas plus 5 vimbas būs pārdzīvojamas gan zivju resursiem, gan inspektoriem :))
Bet nervus bojāt diez vai kādam ir interesanti, dēļ 5 vimbām :))

Man viedoklis? Atbildēt par savu rīcību. Neesmu svēts ne pie upes, ne citur, bet locīties un izdomāt visādu figņu... nav man personīgi tam laika un vēlmes. Iekritu - iekritu.

Nest virsnormas zivis uz mašīnu, slēpt, vai vēl nezin ko darīt...
Gan jau var, var pēc tam strīdēties, tiesāties par 5 vimbām, kāpēc nē. Vienīgi mūsdienās man liekas ir ļoti plašas iespējas iemūžināt video no visādām vietām, un tu to pat nezināsi. Beigās paliksi vēl par lielāku muļķi, vai nu būsi apčakarējis sistēmu par 5 vimbām.. :)
28.februāris 2023, 22:21 | links
 
Davis-Di [28.02.23]: Piemērs, ja piefiksēts, ka tu izgriezies uz šoseju no upes piebraucamā ceļa un pēc laika 2km apstādina un fiksē piemēram lasi, taimiņu un 10 vimbas pat ar izlaistām iekšām un bez galvām, saņemsi pilnu sodu šā vai tā!
Un kāds šajā gadījumā būs likumiskais pamatojums? Izņemot to, ka izgriezās no ceļa, kurš ved uz upi.
28.februāris 2023, 22:19 | links
 
Ja inspektors vai policists saka, ka tā nevar, saki, ka pazīsti MT9 un tev viss tiks piedots! :))

MT9, 28.februāris 2023, 22:07


Es neieteiktu tā darīt, paprasīs točku! :D
28.februāris 2023, 22:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager