Bārta

Jā. Tāpec piekritu, jā policija drīkst pārbaudīt auto, bet nepiekrītu, kā mani var sodīt, jā uz šosejas manā mašīnā atrod lieku vimbu. Jā protams nav nofilmēts pilnībā viss manas copes process kur var uzskatāmi redzēt katru noķerti zivi un ko ar to daru. Pretējā gadījumā......

nelietotaajs, 28.februāris 2023, 21:59


Lūk nevajag pārspīlēt no amerikāņu filmu elementiem!
Pierādījumu bāze var būt arī loģisks izmeklētāju secinājums.
Latvijā nav piesēdētāju, kurus ar demagoģiju vai emocijām var pārliecināt, Latvijā izvērtē tikai pierādījumus, argumentus, cēloņsakarību un likumsakarību.

Piemērs, ja piefiksēts, ka tu izgriezies uz šoseju no upes piebraucamā ceļa un pēc laika 2km apstādina un fiksē piemēram lasi, taimiņu un 10 vimbas pat ar izlaistām iekšām un bez galvām, saņemsi pilnu sodu šā vai tā!
28.februāris 2023, 22:13 | links
 
Vismaz kādam te ar humoru viss ir kartībā. :)))))
28.februāris 2023, 22:10 | links
 
Bet ka tur ir. Ja pēc likuma 1 makšķerēšanas reizē drīkst paņemt 5 vimbas. Bet es gribu tajā dienā 2x makšķerēt. Tad tak nekas, ka bagūzī būs 10 vimbas? :))

Kāds jūsu viedoklis? MT9, Abavnieks? :)


L200, 28.februāris 2023, 21:55

Tavā gadījumā, droši vari paturēt katru copes reizi pa 5 gab., tādējādi piepildot pilnu bagāžnieku. Galvenais pierādīt, ka tās iegūtas vairākas copes reizēs :)) Ja inspektors vai policists saka, ka tā nevar, saki, ka pazīsti MT9 un tev viss tiks piedots! :))
28.februāris 2023, 22:07 | links
 
Davis-Di [28.02.23]: Viedokļi un likuma zināšanas un izpratnes protams var atšķirties.
Ir vai nav poličiem kādas tiesības....., noteikti, ka ir. Bet šim visam ir elementārs risinājums! Neņemam vairāk kā atļauts un nebūs ne ar poličiem jāstrīdās, ne arī ar VVD. Viss ir tieši tik vienkārši!

nelietotaajs, 28.februāris 2023, 21:48

Protams, bet savas tiesības un pienākumi jāzina.
Jā. Tāpec piekritu, jā policija drīkst pārbaudīt auto, bet nepiekrītu, kā mani var sodīt, jā uz šosejas manā mašīnā atrod lieku vimbu. Jā protams nav nofilmēts pilnībā viss manas copes process kur var uzskatāmi redzēt katru noķerti zivi un ko ar to daru. Pretējā gadījumā......
28.februāris 2023, 21:59 | links
 
Bet ka tur ir. Ja pēc likuma 1 makšķerēšanas reizē drīkst paņemt 5 vimbas. Bet es gribu tajā dienā 2x makšķerēt. Tad tak nekas, ka bagūzī būs 10 vimbas? :))

Kāds jūsu viedoklis? MT9, Abavnieks? :)

Nu piemēram, tāpat kā ja es eju uz mazmājiņu 2x reizes dienā, tas tak nav tas pats kas 1x vai ne? :)

L200, 28.februāris 2023, 21:55


Izlasi makšķerēšanas noteikumus!
28.februāris 2023, 21:57 | links
 
Bet par poličiem kā tādiem Abavniekam īsti nepiekrītu. Ir tādi pī.....,ka maz neliekas. Personīgi slikta pieredze, līdz pat tiesai. Protams, nejau visi ir slikti, bet nu liela daļa ir vnk pīīī!
28.februāris 2023, 21:56 | links
 
Viedokļi un likuma zināšanas un izpratnes protams var atšķirties.
Ir vai nav poličiem kādas tiesības....., noteikti, ka ir. Bet šim visam ir elementārs risinājums! Neņemam vairāk kā atļauts un nebūs ne ar poličiem jāstrīdās, ne arī ar VVD. Viss ir tieši tik vienkārši!

nelietotaajs, 28.februāris 2023, 21:48


Protams, bet savas tiesības un pienākumi jāzina.
28.februāris 2023, 21:56 | links
 
Bet ka tur ir. Ja pēc likuma 1 makšķerēšanas reizē drīkst paņemt 5 vimbas. Bet es gribu tajā dienā 2x makšķerēt. Tad tak nekas, ka bagūzī būs 10 vimbas? :))

Kāds jūsu viedoklis? MT9, Abavnieks? :)

Nu piemēram, tāpat kā ja es eju uz mazmājiņu 2x reizes dienā, tas tak nav tas pats kas 1x vai ne? :)
28.februāris 2023, 21:55 | links
 
Viedokļi un likuma zināšanas un izpratnes protams var atšķirties.
Ir vai nav poličiem kādas tiesības....., noteikti, ka ir. Bet šim visam ir elementārs risinājums! Neņemam vairāk kā atļauts un nebūs ne ar poličiem jāstrīdās, ne arī ar VVD. Viss ir tieši tik vienkārši!
28.februāris 2023, 21:48 | links
 
Te nav ko piebilst MT9, Abavnieks un Jegersz, minēja visus iemeslus, kāpēc policistam vai citam tiesību sargājošo iestāžu operatīvajam darbiniekam ir tiesības pārbaudīt transportlīdzekli.
Negribu kļūdīties, bet VVD inspektoriem (nejaukt ar sabiedriskajiem) arī ir tiesības veikt transportlīdzekļa apskati, bet viņiem nav tiesības veikt personas aizturēšanu vai transportlīdzekļa apstādināšanu.

Jebkurā gadījumā ja būsi pārkāpis likumu, tas tevi no soda neglābs, lai arī kāda procesuālā norma netiks 100% ievērota, mazāk skatāties filmas! Neesmu daudz dzirdējis notiesājošus spriedumus par pārmērīga spēka pielietošanu aizturēšanas laikā, daudz leksies par savām tiesībām tev reducēs viņas! :D
28.februāris 2023, 21:45 | links
 
Nu tak pastāstiet visiem klātesošahiem kāpēc nevar ta vienkārši pārbaudīt bagāžniekus, lai karstgalvji atdziest. :)

L200, 28.februāris 2023, 21:13

Te tev jāpiekrīt, tā vienkārši tiešām nevar pārbaudīt :)
28.februāris 2023, 21:19 | links
 
Karlis_K [28.02.23]: Patiesībā jau tas ir 2 atsevišķas filmas, īsfilma un pilnmetrāžas, bet nu apsveicami ka cietumā rāda arī jauno latviešu kino, īpaši Rupenheita daiļradi. Žēl ka zem čefīra vai kā stiprāka viss atmiņā sagājis putrā :)
Kārlīt, paspīdeji ar intelektu atkal, apsveicu! :D
28.februāris 2023, 21:18 | links
 
Raps [28.02.23]: Galvenais, ka mērķa auditorija ir sanirgta!
Jūs būtu tā mērķa auditorija Brauna kungs? Nu tak pastāstiet visiem klātesošahiem kāpēc nevar ta vienkārši pārbaudīt bagāžniekus, lai karstgalvji atdziest. :)
28.februāris 2023, 21:13 | links
 
Nekasieties savā starpā, mēs visi sēžam vienā laivā.

RaimisD, 28.februāris 2023, 20:51[/quote]

Zelta vārdi.
28.februāris 2023, 21:04 | links
 
Galvenais, ka mērķa auditorija ir sanirgta!
28.februāris 2023, 20:59 | links
 
Raps [36m]: Skumji secināt, bet šeit ir pilsoņi, kuri meklē risinājumus, lai paņemt visu, ko ir noķēruši!!! Vajag, vai nevajag! Vai tiešām ir tāds bads?
Vēl ir sadaļa " Lielupe", tur arī ir cilvēciņi, kas ņem visu un sūta radiniekiem uz UK ( cilvēki, kas brauca uz labāku dzīvi), bet izrādās, ka LV līdakas ir gana labas, nekā UK fišiņš.
p.s. paņemt tik, cik tu vari veikt!Nu nav tev miera!:Dpats no 17 gada neesi ne 1 bildi ne atskaiti ielicis!lūrēt kas te notiek un citus noriet tikai zini!atskaišu un bilžu licējus uz 1rokas pirkstiem var saskatīt!!!...vakar džeks krokodilu izcēla,nosvēra un palaida!bet ne bildi,ne atskaiti dēļ tādiem kā tu cl nelika...

Willy, 28.februāris 2023, 20:46

Es izteicu savu subjektīvo viedokli, bet katrs ņem un dara pēc sava ...
p.s. man fotoaparātam filmiņa beigusies, tāpēc nav fotosesiju!
28.februāris 2023, 20:56 | links
 
Patiesībā jau tas ir 2 atsevišķas filmas, īsfilma un pilnmetrāžas, bet nu apsveicami ka cietumā rāda arī jauno latviešu kino, īpaši Rupenheita daiļradi. Žēl ka zem čefīra vai kā stiprāka viss atmiņā sagājis putrā :)
28.februāris 2023, 20:55 | links
 
MT9 [28.02.23]: Grūti kādu pārliecināt, ja viņam ir savs viedoklis un šis to publiski paudis. Pat, ja man ir taisnība un es to pamatošu ar faktiem. Ne reizi vien par to esmu pārliecinājies :) Tādēļ paliekam katrs pie sava viedokļa :)
Kā teica viens gudrs vīrs, neatceros kurš.
,, Ja tev ir ienaidnieki, tātad tu kaut reizi esi aizstāvējis savu viedokli"

Nekasieties savā starpā, mēs visi sēžam vienā laivā.
28.februāris 2023, 20:51 | links
 
Raps [28.02.23]: Skumji secināt, bet šeit ir pilsoņi, kuri meklē risinājumus, lai paņemt visu, ko ir noķēruši!!! Vajag, vai nevajag! Vai tiešām ir tāds bads?
Vēl ir sadaļa " Lielupe", tur arī ir cilvēciņi, kas ņem visu un sūta radiniekiem uz UK ( cilvēki, kas brauca uz labāku dzīvi), bet izrādās, ka LV līdakas ir gana labas, nekā UK fišiņš.
p.s. paņemt tik, cik tu vari veikt!
Nu nav tev miera!:Dpats no 17 gada neesi ne 1 bildi ne atskaiti ielicis!lūrēt kas te notiek un citus noriet tikai zini!atskaišu un bilžu licējus uz 1rokas pirkstiem var saskatīt!!!...vakar džeks krokodilu izcēla,nosvēra un palaida!bet ne bildi,ne atskaiti dēļ tādiem kā tu cl nelika...
28.februāris 2023, 20:46 | links
 
Piedod MT9, bet man nav pat vairs īsti ko teikt. :)
Tas ko tu raksti, izklausas pēc kriminālas komēdijas žanra. Ir tāda latviešu modernās mākslas īsfilma - kriminālas ekselences fonds jeb ka Andrītis tubu papisa. :) Noskaties, pārlasi vēlreiz savu tekstu un izdari secinājumus, jo tas par ko šeit bija kipišs un par ko tu raksti ir tieši tas par ko ir tajā filmā... :)
L200, 28.februāris 2023, 19:59

Kā zināms, daudzas filmas balstītas uz reāliem notikumiem, pat kriminālas komēdijas, tātad viss bumbās ;) Grūti kādu pārliecināt, ja viņam ir savs viedoklis un šis to publiski paudis. Pat, ja man ir taisnība un es to pamatošu ar faktiem. Ne reizi vien par to esmu pārliecinājies :) Tādēļ paliekam katrs pie sava viedokļa :)
28.februāris 2023, 20:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager