Bārta

Ja tiek dots rīkojums, kad policija kopā ar vides inspektoriem dodas reidā, drīkst apturēt auto un pārbaudīt bagāžnieka saturu, piemēram, ūdenstilpju tuvumā!:)

Var apturēt auto tikai policija, piemēram, ar 20 vimbām bagāžniekā, ja ir bijis zvans un ir pierādījumi par konkrēto pārkāpumu! :)

Atdot drīkst lomu citam, bet tad arī prasīs personas vārdu un uzvārdu!

Cik noprotu, tad ar šo gadu zivs kontroles pasākumos pieslēgsies arī pašvaldības policija un arī reidos dosies pašvaldības policija kopā ar vides inspektoriem!

Vides inspektori ir atsaucīgi, pat ļoti uz garantētiem protokoliem!:), nav žēl badakāši un zemmēra eksperti! Savādāk izmācīt nevar!
28.februāris 2023, 13:00 | links
 
Nu nezinu, kad ap Jelgavu sākās vimbu trakums,tad VP reidi notiek katru dienu un mašīnas arī pārbauda bieži un sodi tur tūkstošos eiro tiek piemēroti arī ļoti bieži. Nez vai tur prokurors vispār tiek iesaistīts.
Citreiz kaut kā viņi izspiego tos ,kas mašīnas zivis slēpj un aptura jau uz šosejas braucot prom no upes.
28.februāris 2023, 12:26 | links
 
šogad valmierā mani vairākas reizes pārbaudija pašvaldības policija.pat divos naktī.it kā viss baigi forši.nekādu problēmu,neko nepārkāpu ,visas kartes ok.bet vienā no reizēm es jau vairs neatrados uz ezera ,bet ar kasti un urbi rokās 300metri no ezera.piebrauca pp dzips un paprasija kartes.nu itkā viss ok,parādīju viss ok...pēc tam ejot tālāk ,aizdomājos vai no viņu puses viss bija korekti.jo pārbaude nenotika uz ezera un nenotika makšķerēšanas procesā.es vienkārši gāju ar kasti pa ceļu...sanāk ,ka tas ir tāpāt kā ,ja es eju ar mašīnas atslēgām rokās ,tad policija mierīgī man jebkurā vietā var paprasīt tiesības:)kaut kā neloģiski.
28.februāris 2023, 10:37 | links
 
Vēlreiz atgādinu inspektora teikto.Latvija ir demokrātiska un tiesiska valsts.Pat jaauto ir netālu no ūdeņiem,to pārbaudīt nevar ne inspektors,ne policists.Ja nav prokurora sankcijas.Protams ir gadījumi,kad tiek vajāti smagu noziegumu veikušie vai izbēgušie cietumnieki.Nu vēl ja no bagāžnieka tek asinis vai iekšā bļauj - palīgā.
28.februāris 2023, 09:18 | links
 
Automašīnā degunu bāzt iekšā un pārbaudīt drīkst tikai policija. Inspektoriem šādu pilnvaru nav un tos var sūtīt kur nav žēl! Tāpēc, ne reti, inspektori veic reidus kopā ar policistiem.
Un tas par ko jebkurš jurists vai advokāts izģērbs šādu reidu rīkotājus, tas ir, ja tiek apstādināts uz ceļa auto, kā te daži apgalvo, un tas tiek pārbaudīts, atrastas zivis.... un???? Vai ir aizliegts pārvadāt zivis ar auto? Ir kāda norma, cik zivis drīkst pārvadāt? Mašīnā ir arī makšķeres? Un? aizliegts?
Ir noteikumos rakstīts, ka nedrīkst zivis pārdot, nodot, sadalīt utt. Noteikumos nav rakstīts, ka es tās nedrīkstu paņemt no cita. Galu ta galā nopirku veikalā un garām braucot piebraucu paskatīties, kā džekiem ķeras. Vienu vārdu sakot, šajā gadījumā kam nebūs slinkums, tos inspektorus ar visiem poličiem izģērbs!
Cita lieta, ja pārbauda auto pie upes, kur tu blakus copē un tajā atrod vairāk zivis kā atļauts. Tad gan jautājumu nav un objektīvus argumentus nepiemeklēt.
28.februāris 2023, 09:04 | links
 
Egilss.Tu atvaino draugs,bet vimbu laikā čaļi peldbiksēs?Vimbas parasti copē agrā pavasarī vai pat ziemā.Kontrolējot copi peldbiksēs var čurīti nosaldēt.Nu 2 vai 5 gadus atpakaļ bija savādāk. It kā,jabraucamais bija tiešā ūdens tuvumā to drīkstēja pārbaudīt.Es vispār biju par to pārliecināts.Izrādās nē.Viss plūst,viss mainās.Es ar inspektoru runāju dažas dienas atpakaļ.Informācija svaiga.Redz kas par lietu.Uz copi laiž arī juristi un pat advokāti.Un ja sāk kādam no viņiem kāpt uz varžacīm,tad inspektoram ir pisec.Tie čaļi ātri uzurķēs nepilnības likumdošanā.Un MK 800 tādu ir pietiekoši.Viņi jau uzjautā coperim lai attaisa bagāžnieku.Kurš ir dumjš un bailīgs tas attaisa. Lielākā daļa esot juridiski izglītota un pieklājīgi pasūta nah.Kaut kā tā.
28.februāris 2023, 08:25 | links
 
edzuss2 [27.02.23]: Lieguma zonu arī ļoti labi varēja redzēt MC aplikācijā.
2017. Gada janvārī tāda MC vispār bija? Katrā ziņā diezvai kāds tādu vispār zināja.
27.februāris 2023, 22:00 | links
 
Par vimbām - tad Kuldīgā un ap Kuldīgu diezgan nopietni visu pārbauda un mašīnas krata.
27.februāris 2023, 21:49 | links
 
Lieguma zonu arī ļoti labi varēja redzēt MC aplikācijā.
27.februāris 2023, 21:47 | links
 
Abavnieks [27.02.23]: BAigars [23m]: Louis [14:00]: Kā inspektors uzlika sodu par zonu? Parādīja,ka tā tur niedre ir zonas sākums?Ja tas jautājums man, tad jā, pateica “tur pie tās būdiņas tà tur elektribas stabiņa ir 500m, nezināšana nav attaisnojums”. Absurdākais sods manā dzīvē, bet nu tā kā parasti nestrīdos, netērēju nervus uz to, lai kko pierādītu, samaksāju un miers :DUn tāpēc griezies Beztabu?!
Tajā brīdī likās smieklīgi viņus tur pačakarēt un savu sižetu redzēt tv :D
Bet nu savu panācu - pašvaldība uzstādīja zīmes, lai visi zin, kur atrodas liegums.
27.februāris 2023, 21:33 | links
 
BAigars [27.02.23]: Absurdākais sods manā dzīvē, bet nu tā kā parasti nestrīdos, netērēju nervus uz to, lai kko pierādītu, samaksāju un miers :D
Atvaino par tiešu jautājumu, bet kā tavas olas to atļāva?:)
27.februāris 2023, 21:31 | links
 
BAigars [27.02.23]: Louis [14:00]: Kā inspektors uzlika sodu par zonu? Parādīja,ka tā tur niedre ir zonas sākums?Ja tas jautājums man, tad jā, pateica “tur pie tās būdiņas tà tur elektribas stabiņa ir 500m, nezināšana nav attaisnojums”. Absurdākais sods manā dzīvē, bet nu tā kā parasti nestrīdos, netērēju nervus uz to, lai kko pierādītu, samaksāju un miers :D
Un tāpēc griezies Beztabu?!
27.februāris 2023, 21:20 | links
 
Louis [27.02.23]: Kā inspektors uzlika sodu par zonu? Parādīja,ka tā tur niedre ir zonas sākums?
Ja tas jautājums man, tad jā, pateica “tur pie tās būdiņas tà tur elektribas stabiņa ir 500m, nezināšana nav attaisnojums”. Absurdākais sods manā dzīvē, bet nu tā kā parasti nestrīdos, netērēju nervus uz to, lai kko pierādītu, samaksāju un miers :D
27.februāris 2023, 21:09 | links
 
Brusis [27.02.23]: Pirms pārmeklēšanas uzsākšanas,kāds likuma pants tika minēts?
Un no manas puses vēl jautājums... Cik vimbas drīkst pārvadāt mašīnā? Kur tas noteikts? Tas tā, jā kādu apstādina uz šosejas un atrod mašīnā vimbas!:)
27.februāris 2023, 19:40 | links
 
Pirms pārmeklēšanas uzsākšanas,kāds likuma pants tika minēts?
27.februāris 2023, 19:28 | links
 
Bjorgvins.
Nu gan jāsaka ka tā nav. Vimbu laikā Jelgavā gadu divus atpakaļ, izbraucot uz ceļa Valsts policija kopā ar inspektoriem sagaidīja un pārbaudīja mašīnas. Dažs labs dabūja atvadīties no dzīvokļa pēc laba loma naktī.
Tāpat pretējā krastā pie fermas čaļi peldbiksēs ar binokļiem apskatīja kurš bāž zivis auto filtros utt. Tālāk sagaidīja. Tā kā nevajag. Ja grib visu var pārbaudīt.

egilss, 27.februāris 2023, 19:06
27.februāris 2023, 19:25 | links
 
Bjorgvins.
Nu gan jāsaka ka tā nav. Vimbu laikā Jelgavā gadu divus atpakaļ, izbraucot uz ceļa Valsts policija kopā ar inspektoriem sagaidīja un pārbaudīja mašīnas. Dažs labs dabūja atvadīties no dzīvokļa pēc laba loma naktī.
Tāpat pretējā krastā pie fermas čaļi peldbiksēs ar binokļiem apskatīja kurš bāž zivis auto filtros utt. Tālāk sagaidīja. Tā kā nevajag. Ja grib visu var pārbaudīt.

egilss, 27.februāris 2023, 19:06
27.februāris 2023, 19:25 | links
 
Bjorgvins.
Nu gan jāsaka ka tā nav. Vimbu laikā Jelgavā gadu divus atpakaļ, izbraucot uz ceļa Valsts policija kopā ar inspektoriem sagaidīja un pārbaudīja mašīnas. Dažs labs dabūja atvadīties no dzīvokļa pēc laba loma naktī.
Tāpat pretējā krastā pie fermas čaļi peldbiksēs ar binokļiem apskatīja kurš bāž zivis auto filtros utt. Tālāk sagaidīja. Tā kā nevajag. Ja grib visu var pārbaudīt.

egilss, 27.februāris 2023, 19:06
27.februāris 2023, 19:24 | links
 
Bjorgvins.
Nu gan jāsaka ka tā nav. Vimbu laikā Jelgavā gadu divus atpakaļ, izbraucot uz ceļa Valsts policija kopā ar inspektoriem sagaidīja un pārbaudīja mašīnas. Dažs labs dabūja atvadīties no dzīvokļa pēc laba loma naktī.
Tāpat pretējā krastā pie fermas čaļi peldbiksēs ar binokļiem apskatīja kurš bāž zivis auto filtros utt. Tālāk sagaidīja. Tā kā nevajag. Ja grib visu var pārbaudīt.
27.februāris 2023, 19:06 | links
 
Kā inspektors uzlika sodu par zonu? Parādīja,ka tā tur niedre ir zonas sākums?
27.februāris 2023, 14:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager