Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

Sacensības

Kam interesē var palasīties "bronzas ukraiņa" atskaiti par ziemas PČ

http://ohota.dp.ua/newforum/viewtopic.php?t=4798&postdays=0&postorder=asc&start=125
9.februāris 2011, 11:31 | links
 
ZG - jums toreiz uzspieda tievu, bet ljoti viduveeju piito, kas principaa kalnu upees neder. Fireline Crystal 0,038 ir plakana un ljoti aatri dilst uz akmenjiem. Ja toch grib mochiit ar piito, tad jaanjem kautkas no japaanju Rock Fish paredzeetajaam. Varbuut ar atbilstoshu miikstaaku UL kaatu arii piitaa buutu toreiz bijusi ok :-) Nebuutu toreiz shii taktiskaa ekipeejuma kljuuda, juus buutu bijushi medaljaas.
9.februāris 2011, 09:55 | links
 
ja ir zināšana tad var pasūtīt, visu ko vēlas. tai skaitā super auklas :)
8.februāris 2011, 19:36 | links
 
ZG- Tie bija senie deficiita laiki. Tagad jau ikviens var sev uzsuutiit taadu pat superauklu, kaa Shanjinam :) ja nekljuudos horvaatijaa vinsh copeeja ar YGK nitlon trout :)))
8.februāris 2011, 19:28 | links
 
Šaņinam bija monoaukla. Mums "uzspieda" :) (gari stāstīt) pīto. Lidz ar to, neaizgāja. Paciets kāts, koplektā ar pīto ir sūdīga kombinācija. Principā, tika pajātas zivis, kas stāvēja tuvā un vidējā distancē. Savas trīsdesmit, atšlepēju no pretējā krasta. Bet krievam bija superaukla! Zivis tur nebij mazas. Man, kādas piecas sešas neieskaitīja. Savā sektorā novaldīt nevarēju....
8.februāris 2011, 18:19 | links
 
Grūti pateikt, jāvaicā Zivgārnim. Tad vēl jo vairāk izklausās neloģiski, salīdzināt 0,08 pīto ar 0,11 mono.
8.februāris 2011, 15:20 | links
 
Cik zinu, Shanjins copee foreles ar monofilo nevis piiteni. Varbuut bija 0,11 mono?
8.februāris 2011, 11:57 | links
 
Sveiks, Zivgārni!

Kas tev Slovākijā bija pa vainu ar to Fireline? Uz čempjiem parasti visi ņēma smalkāko 0,038mm un atsauksmes bija labas. 0,08 nebija mazliet pa biezu? Šaņins patiešām lietoja 0,11mm pīto?
8.februāris 2011, 09:49 | links
 
:)))))))
Forši. Es būšu Jūsu atbalstītājs / fans ;)
8.februāris 2011, 07:44 | links
 
Griezēj! Mam būs liels gods startēt kopā ae eMKu! :) Starp citu, jau rudenī par to spriedām....
8.februāris 2011, 07:34 | links
 
Nu bet būsi ar eMKu vienā komandā vai nē???
8.februāris 2011, 07:28 | links
 
Labs i, pastāstīšu! :)

Nu ir man četru gadu pieredze PČ. Divi gadi biju labākais izlasē. 12 vieta pasaulē, individuāli nav slikts rezultāts, ja ņem vērā to ka notiek izloze. Ja, abas dienas trāpi "hot spotā" un neesi muļķis-tad var tikt pie medaļām. Manā sektorā, neviens krievs netika augstāk par mani. Bet viņi ir ļoti spēcīgi.
Otrkārt, katru gadu noteikumi nedaudz mainās. Pirmos gadus ieskaitīja tikai troutus, drīkstēja ķert tikai ar dzelžiem (pilnīgi nekādu pastmasas detaļu) Tagad, visas plēsīgās zivis un izmanot var praktiski jebkuru spinmānekli.
Jebkurā gadījumā, tur būs savādāk, kā PČ! Kaut vai ūdens dzidrums, straujums un vietējo zivju raksturs! Daudz kas no mums ejošiem vizuļiem tur nestrādā! Vēl jāprot šancēt ar tievām auklām un bezatskabargu āķiem!!! Aukla ir no svara! Slovākijā copēju ar 0,08 Fireline un pakāsu daudz zivju. Šaņins ar 0,11 un savilka 3 stundās as sotaku zivju! Rēķiniet, bija arī virskilo raibās! šancēt ar bezatskabargu āķiem ir kas savādāks! Parastā vizuļa koplektācija neder, šis tas jātjūnē. ...un vēl daudz kas cits, bet to nestāstīšu! :)))
8.februāris 2011, 06:50 | links
 
Pasties Bračkas klipu blaskustēmā, ja manu atbildi gribi dzirdēt. Ja slinkums pastīties, zvani 1188 :DDDDDDDDD
7.februāris 2011, 23:40 | links
 
Liekas, ka Mirtins ne tikai matemātiku bastoja, bet arī pat bērnudārzā nav gājis :DDDDD
Bet, tomēr, par apgrieztām proporcijām un koeficientiem ir kādā romānā / avīzē izlasījis ;)
Un, btw, ja Tevis, Mirtin, formulā minētais H2O blīvums ir 1kg / 1l =1, tad to var ņemt gan atgriezti, gan tieši proporcionāli - resultāc nemainīsies :)))))))
7.februāris 2011, 23:29 | links
 
Kilka viņš netēlo gudrīti - paskaties uz viņu - viņam seja kā teicamniekam no pirmā sola :))))
Kamēr tādi kā Griezējs zubrījās - tādi kā es zoli rāvām pēdējā solā :))))
7.februāris 2011, 23:05 | links
 
Nu, labi, Zg 2as foreles, eMKam 1+11 asari; Emka čempions??
7.februāris 2011, 23:03 | links
 
kilka - viņš tagad apvārdo zobus, bet pats pa to laiku studē FIPSu:DDD Es domāju, ka jābūt tā - lai tu dabūtu ieskaiti par asariem, tev ir jānomiedz kaut viena forele. UN tad tev piemēro koeficīentu, kas ir apgriezti proporcionāls, ūdens blīvumam reiz foreles svars kvadrātā - tobiš, jo vairāk asaru, jo zemāka vieta:DDD
7.februāris 2011, 23:01 | links
 
Neko es nelasīšu, esmu slinks. Tu tēlo te gudrīti, tad pastāsti man. Gan jau tas vēl kādam interesē ;)
7.februāris 2011, 22:59 | links
 
Nestāstīšu. Palasi FIPSed nolikumu vai adoptāciju MO blogā. Saprati!?
7.februāris 2011, 22:58 | links
 
Griezeej, pastāsti man, kā FOREĻU spiningošanas mačos asaris var dot punktus??? Teiksim, piemēram, ja par foreli 10 un par asari 1, tad, ja nestartējot kopā, ZG noķer 1 foreli, bet eMKa 11 asarus, tad eMKa ir vinnējis FOREĻU čempi??? :0
7.februāris 2011, 22:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager