Juglas ezers

Cope Juglas ezerā - spiningošana, pludiņmakšķerēšana, gruntenes...
Tie, kas nedzīvo Juglas ciematā, atstāj mašīnas pie barjeras un tālāk iet ar kājām.
22.augusts 2023, 11:10 | links
 
Sveiki.
Gribēju pajautāt , kā jūs tiekat pretī Sudrabsaliņai pretī? Ar laivu braucu garām , redzēju pilns ar makšķerniekiem. Pēc Gps skatos , ka piebraukt vienīgi varētu pa to ceļu , kas ved Juglas ciemā. Bet , tur šlagbaums, un apsarga būdiņa.
Ceru , ka kāds varēs apskaidrot.
Paldies jau iepriekš.
Ne asakas!
19.augusts 2023, 13:12 | links
 
Pie Juglas ezera slipa Papīrfabrikā,atrasti copes zābaki,īpašnieku lūdzu sazināties.
Tel.26448880
11.augusts 2023, 22:25 | links
 
RaivoA [1.jūl]: Sveiciens copmaņiem. Kāds zin kāda situācija ir Juglas apendicītā un kanālā ar asariti? Kaut kas apgrozās?
Kanālā mazs izmērs. Šodien tur mētāju sākumā ar mikrodžigu un tad paņēmu mormišinga kātu un izklaidei ar mormišku ķēru mazos prusakus. Mainīga un diezgan stipra straume arī zivs aktivitāti neveicināja.
1.jūlijs 2023, 17:29 | links
 
Sveiciens copmaņiem. Kāds zin kāda situācija ir Juglas apendicītā un kanālā ar asariti? Kaut kas apgrozās?
1.jūlijs 2023, 16:18 | links
 
Lustīgu jāņošanu!
Zuši nāk, un pēdējās 3 dienās motorlaivu vadītāji patīkami pārsteidz. Laikam viņi arī šeit forumā lasa manus dusmu izvirdumus - paldies Jums un ne asakas!
24.jūnijs 2023, 18:01 | links
 
tie tač finvalisti, kas izslien degunu gaisaa un neko neredz, laikam berniibaa abižoti stipri

ge-sportists, 16.jūnijs 2023, 15:52


Vairāk jau izklausās, ka kādam citam ļoti liela sāpe.
16.jūnijs 2023, 23:46 | links
 
šis gan ir mīļi!: "zinu bīstamu vietu, bet neteikšu - lai kāds nošķiļ savu laivu!" . Sviests!


Par Juglas ezeru runājot - es vēl pāris vietās zinu baļķus pāris cm zem ūdens, kuri gaida savus gonščikus. Starp citu, daži baļķi katru gadu maina savas atrašanās vietas, hehe. Tā kā man nepatīk citus necienoši cilvēki, tad es tos neatzīmēšu.

DarkSide, 16.jūnijs 2023, 08:55
16.jūnijs 2023, 18:47 | links
 
tie tač finvalisti, kas izslien degunu gaisaa un neko neredz, laikam berniibaa abižoti stipri
16.jūnijs 2023, 15:52 | links
 
Es aiz Sudrabsaliņas copēju, pie papīrenes. Vēl nevienu motopidarasu neesmu redzējis, kurš nebrauktu kā jucis. Viens otram nobrauc 20 m attālumā, neko nenoķer, lai gan eholotē rāda Atlantīdu, Eldorado un noslīcinātas apakšbikses, un tad nu perž tālāk, lielo samu meklējot. A mums paliek izpurgāts vakars.
Nedod die's, kāds piebrauc klāt uzprasīt "kā ta' ķeras, koa?" Uzreiz velku laukā kaķeni ar zvirgzdu sauju.
16.jūnijs 2023, 12:45 | links
 
svens76 [16.jūn]: Cope321 [10m]: DarkSide [10:44]: Es labprāt gribētu uzzināt, kā lai iemāca motorlaivu dīdītājiem nomest ātrumu makšķernieku tuvumā - tā jau grūti kaut ko noķert uz dzīvo, bet pēc "somu gonščika Sukkas Joptvaimaķkinena" vismaz pusstundu uz copi var necerēt. Novilkt trosi tuvu ūdens virsai? peldošās auklas? Šaut nost tak nevar, ne? :DTur ir runa tikai un vienīgi par necieņu pret pārējiem cilvēkiem (izņemot gadījumus, kad kādam laivā ir palicis slikti ar veselību un jāsteidzas uz krastu).
Pierīgā ņemt fīderi vai pludiņmakšķeri un makšķerēt no krasta var tikai vēlā vakarā vai naktī. Otrs variants ir makšķerēt pa dienu vietās, kur ir lēpju klajumi un motorlaivu kustība praktiski nav iespējama.
Pierīgas un Rīgas cope vairāk ir spiningošana, izņemot atsevišķas (retas) vietas, kurās netraucē laivas un var ķert baltās zivis.
Rudenī Loču kanālā var ķert vimbas, jo tur laivotāji neriskē dabūt svina kluci laivā, kuru tur esošā publika iemetīs bez liekām ceremonijām.bet nevajag arī visus kuri ar motorenēm brauc, likt vienā maisā, indivīdi ir atšķirīgi
Ir jau arī adekvāti braucēji ar motorlaivām, bet to nav daudz un viņi ir jau saucami par minoritāti.
16.jūnijs 2023, 12:01 | links
 
Cope321 [16.jūn]: DarkSide [10:44]: Es labprāt gribētu uzzināt, kā lai iemāca motorlaivu dīdītājiem nomest ātrumu makšķernieku tuvumā - tā jau grūti kaut ko noķert uz dzīvo, bet pēc "somu gonščika Sukkas Joptvaimaķkinena" vismaz pusstundu uz copi var necerēt. Novilkt trosi tuvu ūdens virsai? peldošās auklas? Šaut nost tak nevar, ne? :DTur ir runa tikai un vienīgi par necieņu pret pārējiem cilvēkiem (izņemot gadījumus, kad kādam laivā ir palicis slikti ar veselību un jāsteidzas uz krastu).
Pierīgā ņemt fīderi vai pludiņmakšķeri un makšķerēt no krasta var tikai vēlā vakarā vai naktī. Otrs variants ir makšķerēt pa dienu vietās, kur ir lēpju klajumi un motorlaivu kustība praktiski nav iespējama.
Pierīgas un Rīgas cope vairāk ir spiningošana, izņemot atsevišķas (retas) vietas, kurās netraucē laivas un var ķert baltās zivis.
Rudenī Loču kanālā var ķert vimbas, jo tur laivotāji neriskē dabūt svina kluci laivā, kuru tur esošā publika iemetīs bez liekām ceremonijām.
bet nevajag arī visus kuri ar motorenēm brauc, likt vienā maisā, indivīdi ir atšķirīgi
16.jūnijs 2023, 11:58 | links
 
Ne tikai :b
Viņu gadu ieliku maisu ar maizi, piesēju pudeli, pudelē abejās valodas zīmīte, ka te nav zelts, bet barotava - breksim !
Divi piebrauca, izlasija brauca tālāk,,pēc pus stundas,trešais ar baltu motoreni piebrauca, izvilka, matj-perematj pa visu upi, ka laivu pieķēzijis,, tad pārgrieza pudeli izvilka papīru, izlasija !!
Protams visu sameta atpakaļ upē !! :b
16.jūnijs 2023, 11:53 | links
 
DarkSide [16.jūn]: Es labprāt gribētu uzzināt, kā lai iemāca motorlaivu dīdītājiem nomest ātrumu makšķernieku tuvumā - tā jau grūti kaut ko noķert uz dzīvo, bet pēc "somu gonščika Sukkas Joptvaimaķkinena" vismaz pusstundu uz copi var necerēt. Novilkt trosi tuvu ūdens virsai? peldošās auklas? Šaut nost tak nevar, ne? :D
Tur ir runa tikai un vienīgi par necieņu pret pārējiem cilvēkiem (izņemot gadījumus, kad kādam laivā ir palicis slikti ar veselību un jāsteidzas uz krastu).
Pierīgā ņemt fīderi vai pludiņmakšķeri un makšķerēt no krasta var tikai vēlā vakarā vai naktī. Otrs variants ir makšķerēt pa dienu vietās, kur ir lēpju klajumi un motorlaivu kustība praktiski nav iespējama.
Pierīgas un Rīgas cope vairāk ir spiningošana, izņemot atsevišķas (retas) vietas, kurās netraucē laivas un var ķert baltās zivis.
Rudenī Loču kanālā var ķert vimbas, jo tur laivotāji neriskē dabūt svina kluci laivā, kuru tur esošā publika iemetīs bez liekām ceremonijām.
16.jūnijs 2023, 11:49 | links
 
DarkSide [16.jūn]: Nozog? Baļķus? :D Labu veiksmi!
Baļķu tuvumā bieži vien ir labi lomi un ne tikai paši baļķi. :D
Es labprāt gribētu uzzināt, kā lai iemāca motorlaivu dīdītājiem nomest ātrumu makšķernieku tuvumā - tā jau grūti kaut ko noķert uz dzīvo, bet pēc "somu gonščika Sukkas Joptvaimaķkinena" vismaz pusstundu uz copi var necerēt. Novilkt trosi tuvu ūdens virsai? peldošās auklas? Šaut nost tak nevar, ne? :D
nozog bojas, kannas ar ko bīstamās vietas marķē
16.jūnijs 2023, 11:17 | links
 
Nozog? Baļķus? :D Labu veiksmi!
Baļķu tuvumā bieži vien ir labi lomi un ne tikai paši baļķi. :D
Es labprāt gribētu uzzināt, kā lai iemāca motorlaivu dīdītājiem nomest ātrumu makšķernieku tuvumā - tā jau grūti kaut ko noķert uz dzīvo, bet pēc "somu gonščika Sukkas Joptvaimaķkinena" vismaz pusstundu uz copi var necerēt. Novilkt trosi tuvu ūdens virsai? peldošās auklas? Šaut nost tak nevar, ne? :D
16.jūnijs 2023, 10:44 | links
 
DarkSide [16.jūn]: Par Juglas ezeru runājot - es vēl pāris vietās zinu baļķus pāris cm zem ūdens, kuri gaida savus gonščikus. Starp citu, daži baļķi katru gadu maina savas atrašanās vietas, hehe. Tā kā man nepatīk citus necienoši cilvēki, tad es tos neatzīmēšu.
nu man daudzas vietas ehā iesistas, šo to arī mana cope aplikācijai esmu pačukstējis, kartē iezīmēti. bet iezīmēt tos nav vaļas vairs, tur visu nozog
16.jūnijs 2023, 09:17 | links
 
Par Juglas ezeru runājot - es vēl pāris vietās zinu baļķus pāris cm zem ūdens, kuri gaida savus gonščikus. Starp citu, daži baļķi katru gadu maina savas atrašanās vietas, hehe. Tā kā man nepatīk citus necienoši cilvēki, tad es tos neatzīmēšu.
16.jūnijs 2023, 08:55 | links
 
Sveiki. Kāds ir mēģinājis ar feederi kādu breksi noķert?
Vai Baltezerā kanāla kādi panākumi? Šodien braucu garām , visas vietas aizņemtas bij.
9.jūnijs 2023, 22:40 | links
 

Vakar 21-23.00 uz pludiņu 4 copes, 2 līņi krastā, viens aizgāja. Lielākais 1.1kg. Baroju ar zaļo traperi.
1.jūnijs 2023, 08:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager