Juglas ezers

Cope Juglas ezerā - spiningošana, pludiņmakšķerēšana, gruntenes...
piekrītu, ka maijs ir labākais laiks, kad var kaut ko dabūt...
runājot par to ienākšanu no jūras, parasti ienāk asari, bet nekur nav nācies dzirdēt, ka līdakas dotos no jūras līdz juglai, līdaka nav tā zins, kurai patīk migrēt!!
18.jūlijs 2011, 01:52 | links
 
tiesi taa, ja ienaak no juuras tad arii var uz to aiziet. nav nemaz juglas ezers tik tukshs, esmu redzejis labus lomus. bet pats priekshroku dodu kisezeram un baltezeram.
17.jūlijs 2011, 22:29 | links
 
Es jugla spiningoju tikai maija izmantojot brienamo terpu,no junija daugava un tikai.Pavasari tur var tikt pie meera loma.
17.jūlijs 2011, 22:24 | links
 
Kāds ir bijis šitās dienas Juglā, ir ar ko atrādīties vai arī pilnīgs sausais?
16.jūlijs 2011, 16:48 | links
 
Vakar no 12:00-17:00 pilnīgs klusums, viena pakaļ skrēja, bet zemmēra, tāda sajūta, ka šis ezers sāk izsīkt...
6.jūlijs 2011, 01:14 | links
 
Urmaas, par līdakam gatavs pastridēties..
4.jūlijs 2011, 22:40 | links
 
par līdakām pārliecināts, ka nekur nemigrē un kur nu vēl uz jūru...par to cik ir ielaists nestrīdos, bet maz ticams ka ir tik daudz, jo pa 4 gadi izslaukt tukšu ezeru...nu nezinu, bet nu ok....runājot par zandartiem Juglā, nekad neesmu noķēris, tāpēc lai viņi migrē...
4.jūlijs 2011, 00:34 | links
 
Ja jau zandarts ienāk no jūras,tad tikpat labi ar aiziet uz to.
2.jūlijs 2011, 20:54 | links
 
Pirms gadiem 4 Juglas ezerā tika ielaisti 100 000 līdaku mazuļu. Bet nu, ja cilvēki ņem nekaunoties zemmērus, liek murdus, tīklus, tad tiešām zivju vairāk nepaliks.
2.jūlijs 2011, 20:45 | links
 
Esi PĀRLIECINĀTS???
:))
2.jūlijs 2011, 20:40 | links
 
nu nav jau tik bezjēdzīgi, visas zivis jau nav tādas, kā lasis, foreles....kas dodas uz jūru, līdakas, zandarti nav tā suga kam patīk migrēt, lielākoties uzturās tanī vidē kur radušās vai kur tiek ielaistas, tā ka neuzskatu ka tā ūtu problēma, ļoti labi tas ir vērojams Kaņieri un Babītes ezerā, kur ie vairākas reizes ielaistas līdakas un nav novērots ka dotos jūrā....
2.jūlijs 2011, 20:26 | links
 
Ezeros ,kuri savienoti ar jūrju ,kko laist iekšā IR bezjēdzīgi!!!
:))
2.jūlijs 2011, 20:03 | links
 
nezinu faktus, bet nu skaidrs ir viens, zivju tev tur būs vairāk, tā ka no šī viedokļa esi ieguvējs....varēja tak pašvaldība noorganizēt, ka Rīgas ezeros salaiž pāris desmit tūkstošu līdaku vai zadrartu, makšķerniekiem vismaz būtu stimuls vairāk pareizi attiekties pret dabu utt...kā arī tas pavisam noteikti samazinātu nelikumīgo zveju skaitu...
2.jūlijs 2011, 19:57 | links
 
Man arī bija tuvu līdz ezeram, bet laikam tomēr pārcelšos uz Lielupi.
2.jūlijs 2011, 18:44 | links
 
pareizi jau saki, pagājušo gadu ne reizi vien tīklus esmu manījis, bet zinot šobrīdējās finanses šinī jomā, neviens īpaši nesteidzas kontrolēt...šogad biju pirmo reizi, kā nekā paša ezers un kantes, bedrs zinamas bet nu nekā, laikam jau tiešām būs izkāsts vai vnk to zivju vairs nav...
2.jūlijs 2011, 18:23 | links
 
Man pagaidām no 10 līdakām, tikai 2 mēra trāpijās (52 un 54 cm)

Tāka laikam daudz makšķernieku vai arī tīklu, nezinu, bet lielāku līdaku neesmu dabūjis.
2.jūlijs 2011, 18:09 | links
 
Šorīt no 5:00-10:00 pilnīgs tukšums, pat ne uzsitiena, laikam maija un jūnija copētāji visu būs savākuši...
2.jūlijs 2011, 16:51 | links
 
nu labi lai būtu, bet ar ko atšķirās parasta spinigošana no licencētas amatierzvejas?
9.jūnijs 2011, 14:46 | links
 
nu ja tu uzskati ka tev taisniiba - lai tak raksta protokolu, to vienmeer var paaarsuudzeet.
9.jūnijs 2011, 14:38 | links
 
nu ja jau tas būtu tik vnk tad jau labi, bet iebāzīs man sejā saskaņotos noteikumu 2.2 punktu ko tad, labākajā gadījumā aizrādījums, ja ne tad 20 Ls kā minimums
9.jūnijs 2011, 14:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager