1.maijā sākas spiningošanas sezona!

Spiningošanas sezona var sākties no krasta un agrāk, ne?
Protams ne līdakas ķert.
19.marts 2013, 21:30 | links
 
Kas tā par nervozitāti visiem??? Ienākot šajā forumā ceru uzsūkt gudru vīru zināšanas bet tā vietā dabūju kašķi veselas lappuses garumā. :D
20.janvāris 2013, 17:47 | links
 
Es vizulīti uz velci iesviežu, kad mainu dislokāciju. Protams- bremzīte tiek uzreiz attiecīgi pieregulēta. Ir gadījies arī šo to noķert, bet tomēr labāk ir, kad jūti pirmo sitienu !
3.janvāris 2013, 20:40 | links
 
Urmaas
Tu tuč tuč patrenējies un tad vairs tā nerunāsi:)
12.maijs 2012, 23:46 | links
 
Sveiks Urmaas !

Tā tikai dōmā tie kas no tā neko nejēdz...DDDDDD
12.maijs 2012, 19:14 | links
 
Čau Valdi:)
Velce ir sliņķu nodarbe!
:)))
12.maijs 2012, 19:11 | links
 
Tā mušošana jau nemaz nav nekāda cope bet kas līdzīgs čigānam ar pātagu....DDDDD staigā un vicina....DDDD
Velce tā ir nodarbe īstiem vīriem jo ne katram to izprast......



Ps...es pajokoju..ceru ka neviens neņems ļaunā....
12.maijs 2012, 19:01 | links
 
negribas buut paargudram,bet ja zini vietu kur naarsto,tad apkaart tai vietai pa perimetru var kaadu izprovoceet.Vismaz nelielaa ezerinjaa papeldinot raudaam liidziigus maanekljus,kaada neiztur.Parasti liidakas ap raudu vietaam sakoncentreejas lielaa skaitaa,raudas naarsto pie pasha krasta seklumaa,tik seklu liidakas nelien,bet tuvumaa ir
12.maijs 2012, 16:21 | links
 
Manā upē alatu makšķerēšana nav māksla, jo tur, varētu teikt, esmu vienīgais copmanis!
Labi beigsim šo strīdu uz normālas nots!

Un ja runājam par tēmu, tad ko domājiet vai ir vērts
doties uz dīķi, ja tur brutālā daudzumā tagad nārsto raudas? Pašam tāda poņa ir, ka diezko lielas jēgas nav, jo līdaka vienkārši piepeld pie krasta, atver muti un pieēdās!
12.maijs 2012, 16:10 | links
 
redz kas ir,tevi garumziimes kaitina:))tad taas tomeer nav manas paargudriibas.Es jau pie bildeem nevienam neprasu gps kordinaates,tikai pajautaaju kas pa upi,vai ezeru.Tas taa tikai mana pasha zinaashanai.Jo redzi arii es pats turpinu maaciities un taa tas ir,lai kaadreiz vareetu citus pamaaciit.Iesaku to tev arii pasham likt aiz auss.Kad runa aizies par alataam,labpraat arii tevii paklausiishos:)
12.maijs 2012, 16:05 | links
 
Cik esmu redzējis, tad viņam profilā ir daudz photo un tas ir norm, bet vai vajag galerijās uzmākties ar tādiem jautājumiem kā: Kur ķēri utt, manuprāt, šie jautājumi no Tevis pēdējā laikā birst kā no pārpilnības raga!
Un liels lūgums Tev Ruu, sāc rakstīt ar garumzīmēm, jo tas ļoti kaitina!
Ja Tev nedarbojas garumzīmes, tad novelc apostrofu! Apostropfs
12.maijs 2012, 15:58 | links
 
nee,nu es jau nevienu teiksim nemaacu mushot,vai veel ko,te vairaak darbs ir Andriitim.Esmu 24 gadus ar makshkjeri rokaa,droshi varu pateikt ka muuzha lielaako dalju esmu pavadijis pie uudens un ja Dievs dod,veel tikpat.CL aktiivists,diemzheel bez aktiivistiem shis saits nomirs.Taa ka ja moka kaadi kompleksi,taa nav mana vaina.
12.maijs 2012, 15:51 | links
 
AndrisG , var jau būt ka ne Tev vienīgajām tā šķiet , bet ir arī citi viedokļi , es piemēram redzu ka Ruu ir pieredzējis copmanis un viņa teiktajā ir vērts ieklausīties un pamācīties , lai nebūtu gudri jāspriež par lietām , no kurām neko nesaprot , kā šeit daudzi to dara .
12.maijs 2012, 15:42 | links
 
andriit,ko tad es taadu paargudru pateicu?Palabo mani deelinj?
12.maijs 2012, 15:34 | links
 
Man vienīgajam šķiet, ka tas Ruu ir cl pārgudrienienks un CL aktīvists?
12.maijs 2012, 15:27 | links
 
frikcijas bremziiti atlaid valjiigaak,bet ne paaraak valjiigi.Ja liidaka uzseezhas,tad uzpumpee pa briitinjam,ja zacepaa,tad bremziite tirkshkjees,gadaas jau arii ka tas zaceps saak kusteeties:))bet taa parasti negadaas
12.maijs 2012, 13:14 | links
 
tur jau tas joks ir mierīgi braucu un te pēkšņi kāts līks un ej nu izpīpe kas tur ir galā zivs vai zāles jeb akmeņi .......tam piekrītu ka kā nometu ātrumu tā zivs izspļauj vobleri .......
12.maijs 2012, 11:32 | links
 
vldream tas taapec ka njeemiena briidii tu apstaajies,lai piecirstu,bet vajag uzaireet,lai piecirstos.Citaadaak tu nomet pa meemajiem un liidaka paspeej izspljaut vobleri
12.maijs 2012, 11:26 | links
 
reti bet esu asarus dabujis velcējot un 400g ... un pārejais sasšvīkoti vobleri un viss
12.maijs 2012, 11:23 | links
 
jegogo pa augstu laidiisi,nenjems,pa zemu,zaales lasiisi,blekjis nav voblers kas iet noteiktaa dziljumaa.Tas ka vienreiz tev tur kaut kas piekjeeraas maajaas braucot nav nekaads raadiitaajs
12.maijs 2012, 11:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager