1.maijā sākas spiningošanas sezona!

velce ir velce man ar ne īpaši viņa patīk .... kad apnīk mētāt tad izdomāju pabraukāt pa ezeru pavelcēt .... velcējot viss mierīgi te pēkšņi kāts līks metu nost airēšanu un ķeru kātu beigās izrādās tur bij aizķertas zāles.... braucu tālāk..... atkal kāds līks vai sāk raustīties 'metu airus malā ķeru kātu šoreiz vobleris ķerā aiz akmeņiem .... braucu tālāk... atkal kāts raustās ai droši akmeņi .... apnīkskatīties kā raustās spicīte jāpietin tuvāk un skatos mans jaunas voblers saskrāpēts jau kāds ir tomēr ķeris...........
12.maijs 2012, 11:02 | links
 
Es Kalupes ezerā braucot krastā iemetu bleķi uz dullo,nelielu gabalu paairējos,skatos kāts ripā! tad jau es kā vecmeistars ar bleķi velcēju!:D bet bija zemmērs 46 cm,atlaists protams.
12.maijs 2012, 10:42 | links
 
esmu redzeejis daudzus kas ir baigi forshi aplauzushies domaajot ka velce tas taads pleziirs vien ir.Tu vari visu dienu pa tuksho nobraukaat ,ja nezini ko dari.Kaa jau teica vadiit maanekli pareizaa dziljumaa ir liela maaksla,tev jaakontrolee laivas gaita,jaaveero grunts izmainjas ehalotaa,plus jaakorigjee spinings,tas nav tas pats kas iemest un tiit.Par to copes neredzeeshanu ko kaads te mineeja:)biezhi liidakas naak pakalj uzsistdamas pa vobleri,liidz uzseezhas uz taa.Es jau vairs nerunaashu par vecmeistariem,kas velcee uz airiem un blekjiem,taa vispaar ir augstaakaa pilotaazha.Nevajag noniecinaat to,ko tolkam pats neesi darijis,katraa copes veidaa ir savs skaistums un maaka.
11.maijs 2012, 00:12 | links
 
Sulla
Par grunteņošanu gan tā nesaki-grunteņošanā abas rokas brīvas-vienā glāzīte,otrā-desiņa! Jau kuro gadu taisos uz Ventas vimbām pavasarī aizlaist,bet arvien atlieku-mūžīgi svarīgākas zivis atrodas
11.maijs 2012, 00:08 | links
 
Katram savs, citam garlaicīgais liekas interesants, citam interesantais garlaicīgs.

Pašam arī velcēšana liekas dikti garlaicīga nodarbe, lai arī rezultatīvāka, bet rezultativitāti copē nekad neesmu meklējis, tā kā tas man nav arguments :D

Bet... Nevajag uzreiz teikt, ka velce ir papīrturzā metama nodarbe, jo... nu, lasīt atkal pirmo teikumu :D
10.maijs 2012, 23:22 | links
 
velce ir velce, tik tā nav spiningošana. Man pietika pirms vairāk kā 10 gadiem vienu rudeni paprovēt pāris reizes Lielupē lai saprastu ka nekā garlaicīgāka nevar būt, ja nu vienīgi vēl grunteņošana :)
10.maijs 2012, 23:12 | links
 
Andri, ja tā dara kā raksti, tad saprotu tavu skepsi, bet ja čeko ātrumu, auklas attālumu, mānekļa spēli, tad visu laiku ir jākontrolē pasākums, + vēl visādi knifi, kas pasākumu padara ļoti interesantu un rezultatīvu.

Gluži kā tev ir bauda iemest mušu zem koku saknēm paēnītē, tā velcētājam noiet pa kanti ar precīza mānekļa novadīšanu gandrīz pa pašu grunti.
10.maijs 2012, 23:08 | links
 
Zinu, ka tur ir diezgan dārgi štrumi, bet vai tā ir cope, ja esi sametis 2kātus ūdeni un tik braukā riņķi un pašam nekas nav jādara, cik saprotu, tad pašu copes brīdi velcētās nejūt, ja nu vienīgi viņs to makšķeri tur visu laiku rokas!
Nezinu, vai es vispār kādreiz atbalstīšu velcēšanu! :/
10.maijs 2012, 23:03 | links
 
Nu te nu tev gan nav taisnība ;) Tā patiesībā ir ļoti smalka cope, kuru izkopjot var panākt izcilus rezultātus...
10.maijs 2012, 22:58 | links
 
Velce vsp nav cope!
10.maijs 2012, 22:54 | links
 
pagaidaam veel meetaat,veelaak jau aizies velce,bet tas kaa kuraa vietaa
10.maijs 2012, 22:36 | links
 
Jautājums spiningotājiem, pēc jūsu pieredzes pavasarī efektīvāk ir mētāt gar vecajām niedrēm, zālēm utt. vai velcēt?
10.maijs 2012, 22:28 | links
 
Jauns copes veikals kur tu atradisi visu ko vajag un pashlaik visam precēm ir 60% atlaide.Skaties interneta veikala katalogu- http://tiny.cc/4xpmdw
1.maijs 2012, 15:24 | links
 
dzhi vai es zinu, kur runciss atrodas? cik tālu var aizbraukt? kāds inventārs? :DDD
12.maijs 2011, 21:31 | links
 
eerglis nu tu i ieteici cilveekam :D
ja nopietni spiningot var tieshaan visur kur zilaa kraasa kartee, bet nokjert liidaku un veel iesaacejam taa jau ir pavisam cita padariishana.
12.maijs 2011, 21:26 | links
 
kartēs ar zilu krāsu atzīmē ūdeņus. Paskaties, kas labāk patīk pēc formas nosaukuma utt, uz urieni brauc :)
12.maijs 2011, 21:24 | links
 
Pasakiet kur man iesacejam spiningosana aizbraukt kadu lidaku nokert?Velams lai var laivu ar noiret!
12.maijs 2011, 21:20 | links
 
Liepājas ezerā nebūs kur pīcku iemērk, laivas noteikti būs ka biezs :(((
14.aprīlis 2011, 21:14 | links
 
kurzemē visas bedres vaļā un līdakas plunčājās nepajokam
14.aprīlis 2011, 21:12 | links
 
nujaa Kurzemee nekaadu probleemu,es gan kasu galvu un domaaju kas Burtniekaa veel notiksies
14.aprīlis 2011, 20:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager