Liepājas ezers

Paldies-Reiņa laivas ir tikai piestātne- savu laivu uz nomu viņiem neesot.
3.jūnijs 2022, 09:51 | links
 
paskaties- reiņa laivas , vai kka līdzīgi nosaukums.
2.jūnijs 2022, 10:46 | links
 
Kaut kā nav ne redzētas,ne dzirdētas tādas mājiņas .Tā kā krietna daļa ezera atrodas pilsētā,racionālāk būtu apmesties viesnīcā.Ja nepatīk pilsētā,Grobiņā un Nīcā ir viesu nami.10 un 20 km no Liepājas.
2.jūnijs 2022, 10:37 | links
 
Vai ir kādas mājiņas pie Liepājas ezera, kur palikt 4-5 copmaņiem+ laivu noma? Doma nedēļas nogalē aizbraukt, bet pa nakti nekad nav būts. Paldies
1.jūnijs 2022, 10:30 | links
 
Paldies par atsaucību! Ne asakas.
14.maijs 2022, 22:10 | links
 
Izskatās,ka nedaudz sakustējies.Šodien no 16.00 līdz19.00.Golodova dambītis.Līdaka 1,5 kg,asaris 400 gr,2 pa 200 gr.Līnis 850 gr.Ne pārāk biezi,bet tukšs nav.
14.maijs 2022, 21:49 | links
 
Labsvakars! Ezerā asaris/līdaka kust? Domāju vai no krasta ir kādi panākumi ar spiningu kādam.
14.maijs 2022, 21:18 | links
 
Es arī klātiene vēroju mačus, super pasākums!!! Tiešām man kā ierindas copmanim kas copē visur kur atrodas un ar to kas mašīnā paņēmies līdz , protams ja izdodas izbrtīvēt laiku ;))) Ja nesanāk izbrīvēt laiku tad pabraukāju paskatos ko citi dara un kas notiek.
Runājot par Liepāju tad pagājšgad man Flakais teica ka tirgošot man abonimentu par skatīšanos :::)))) Bet atgriežoties pie mačiem tiešām super pasākums un no vienas puses labi ka bija jācīnās par katru mazo zivīti jo tas piedeva vēl lielāku azartu dalībniekiem!
Ārēji jau pa lielam izskatījās visi mierīgi bet varēja pamanīt ka iekšēji par kartru mazo asarīti kas aizmūk ir iekšējs sprādziens nu kā jau sportā!!! Super, paldies organizātoriem un dalībniekiem par sagādāto jauko sestdienu!!!
AAA jā pats no rīta pirms mačiem drusku pamētāju kanāla galā, rezultātā norautas divām gumijām astes un pašā kanāla galā pie ezera viens invazīvais grundulis uzsēdās kuru laipni izbaroju kaijām tas arī viss!
11.maijs 2022, 13:44 | links
 
Nu, pats dalību neņēmu, jo tās ir komandu sacensības, bet no malas apskatījos gan, jo interese ir, un gan jau nobriiedīsim arī nostartēt kādā posmā, piem. Jelgavas. Kopumā mači izvērtās ar zināmu intrigu, un par to parūpējās pašas zivis, kuras rokās viegli nedevās, tāpēc nācās visiem pacietīgi mānīt kaprīzās zivis. Ieskaitē gāja asari, līdakas, zandarti. Visiem noteikti minimālie izmēri, kas atšķiras no MN, tāpēc ieskaitē gāja arī zemmēriņi. Ja tāds mans vērtējums - vēsais pavasaris ir darījis savu, tāpēc zivju aktivitāte nebija īsti tāda, kā to gaida no Liepājas ūdeņiem. Bet toties meistarību tas par sliktu nenāk, vajadzīga arī šāda pieredze, kad pat mazam (minimālais 17 cm) ir ļoti liela vērtība. Respect sacensību dalībniekiem un organzētājiem! ;)
8.maijs 2022, 22:07 | links
 
Flakais,āū.Kur komentāri par vakardienas sacensībām?Tāds grandiozs pasākums,ne tikai Liepājas,bet visas Latvijas mērogā,un ne čiku,ne grabu.Es ceru,nē,ticu,ka esi ticis pie medaļas. Pagaismo,kaut kā to cīņas lauku.
8.maijs 2022, 11:54 | links
 
Bjorgvin, pēc nedēļas Liepājā strītfišinga pirmais čempionāta posms. Čaļiem būs, ko tagad domāt, vai nav jātaisa lielākas mērlentes. ;) P.S. Bet tiešām labi, ka kaut kur ir stabilitāte un nekādas kataklizmas nespēj to mainīt. Ar sezonas atklāšanu! ;)
1.maijs 2022, 08:10 | links
 
O, jā. Man pirms mēneša bij lidzigi, šodien ğimenes apstākļi liedza to prieku, bet čomi arī novakarē esot pievilkušies O, 5 un 0,7 pirms saulrieta.
30.aprīlis 2022, 22:01 | links
 
Tā kā rīt jāstrādā un lielais sezonas atklāšanas tracis iet garām,nolēmu aizstaigāt līdz ezeram vienkārši ar pludiņamakšķeri.Uz golodova dambīša 2 vientuļi pludiņnieki.Esot no rīta esot ķērušies pliči un esot pa pārītim smuku asaru pa 200 gr.Tad jau labi.Es esot nokavējis.Vairāk nekas neķerās.Izrādījās,ka nebiju nokavējis.kopā 15 asaru.Lielākie 950 gr, un 550 gr.nākamie 3 - 300+ .Vienu 150-nieku velkot ārā paķēra apm. 3 kg līdaka.Kādas minūtes 5 stīvējās,negribēja spļaut ārā.Beidzot tomēr palaida.Rīt varbūt kādam paveiksies.Flakais vietu zina.Kaut kā tā.
30.aprīlis 2022, 21:43 | links
 
Tāda , kas līdzīgs Babītei .
20.aprīlis 2022, 08:44 | links
 
Kautkur lasīju, ka Liepājas ezerā braucot ar laivu jāuzmanās, lai neuzskrien virsū citiem makšķerniekiem, kas bradā ar zābakiem.
19.aprīlis 2022, 21:37 | links
 
intel7 [19.04.22]: Sveiki,
Varbūt kāds var teikt kur varbūt dabūt ezera džiļum karti ?

Paldies
Tas ezers ir tik sekls, ka visu var redzēt Google Earth. Vai atbrauc ciemos, no 5. stāva loga arī bezvējā redz labi :D
19.aprīlis 2022, 12:44 | links
 
Sveiki,
Varbūt kāds var teikt kur varbūt dabūt ezera džiļum karti ?

Paldies
19.aprīlis 2022, 11:42 | links
 
Trešdien vakarā plānoju būt Liepājas pusē darba darīšanās. Varbūt kāds var ieteikt kas Liepājas ezerā jāmeklē šai laikā lai zaļsvārces atrasu? Cope plānot uz BB un protams C&R.
13.jūnijs 2021, 16:29 | links
 
Sveiki biedri.
Vaij ir iespēja noīrēt laivu ar motoru Liepājas ezerā??? Vai kāc privātais nenodarbojās ar īri būšu pateicīgs pa katru info!!!!

wikendijs, 27.maijs 2021, 15:33

Pagājušajā gadā Normunds Krūmiņš FB bija ievietojis sekojošu postu: "Izīrēju laivas copei, atpūtai Liepājas ezerā. Laivas atrodas M.Ķempes ielas galā. 15€ dienā. Tel.26309075" Par motoru gan nekas nebija teikts.
27.maijs 2021, 15:46 | links
 
Sveiki biedri.
Vaij ir iespēja noīrēt laivu ar motoru Liepājas ezerā??? Vai kāc privātais nenodarbojās ar īri būšu pateicīgs pa katru info!!!!
27.maijs 2021, 15:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager