Aiviekste

laudonas beigas uz kalsnavas pusi plava koki likums lidmasinas aste tur veci sez pa naktim tur var teltis uzsliet pagasgad tur vesels zvods bij ar teltim tik tas limenis pagaidam par lielu
23.maijs 2013, 18:58 | links
 
Ļaudonas pusē? Un ja mazliet precīzāk ;)?Bail ka neuzperas uz kāda privatipašuma ar telti un ugunskuru :).
23.maijs 2013, 10:59 | links
 
Celjsh caur Saikavu taalaak aiziet uz Ljaudonu,gar upi ar iet.Pa to pusi es mazaak esmu,pats vairaak Meiraanu kanaala rajonaa ganos.Katraa zinjaa bedres jaameklee,tur ar viss buus,tagad pavasara pusee Aiviekste ir vis deviigaakaa,smuki brekshi,sapali,aalanti,karpas... shis laiks man pasham patiik,ja vien ne tie dranjkja odi
23.maijs 2013, 09:58 | links
 
Ļaudonas pusē? Un ja mazliet precīzāk ;)?Bail ka neuzperas uz kāda privatipašuma ar telti un ugunskuru :).
23.maijs 2013, 09:50 | links
 
Ljaudonas pusee ir skaistas vietas,var ar kaadu karpinju vai saminju izseedeet
23.maijs 2013, 09:41 | links
 
"paredzamo" slūžu darbību pats esmu izbaudījis kad padzīvo ilgāk pie upes :)
23.maijs 2013, 09:39 | links
 
taa kaa Aiviekste ir vieniigaa Lubaanas ezera izteka,tad liimenis saglabaajas diezgan ilgi,veel vienaa daljaa taa ir bagareeta un taadeelj shaura un strauja.Gadaas agraaki pavasari,kad liimenis aatraak noskrien,bet nu kaa shogad,tas veel nav zinaams kas un kaa,arii lietus jaaskataas,jo peec speeciigaaka lietus liimeni var atkal uzraut augshaa.Vispaar tur ir sarezhgjiiti,sluuzhas rausta kaa ienaak praataa liidz ar to,neko tur nevar paredzeet
23.maijs 2013, 09:30 | links
 
nu jā vienmēr esam braukuši tikai pēc Jāņiem :)
23.maijs 2013, 09:22 | links
 
Labaakajaa gadiijumaa ap Jaanjiem varees ko pasaakt pie Aiviekstes un es varu tikai izteeloties kaa ir ar mushinjaam un odiem Klaanu rajonaa:)
23.maijs 2013, 09:06 | links
 
kāpēc kā ezers? Ūdens limenis vēl baigs?
23.maijs 2013, 08:34 | links
 
Ar atpūtu pie Aiviekstes šogad tā ir kā ir..... Jo tālāk uz augšu - jo vairāk odu. Tādu odu kvantumu, kā pie mums Lubānā un Klānos sen nebiju redzējis.....
23.maijs 2013, 07:27 | links
 
dzekin1 Ja tu brauksi tuvākajā laikā, ta tev ir iespēja atpūsties tādās vietās kurās vēl neviens nav atpūties. Iebarot vietiņu blakus sienarullim. (Aiviekste kā ezers).
23.maijs 2013, 07:05 | links
 
varētu, lūdzu, kāds padalīties ar kādu labu vietu Aiviekstē kur aizbraukt ar ģimeni gan atpūsties gan pacopet. Vislaik esmu braucis uz Saikavu. Tā kā sanāk uz Aivieksti mērot vairāk par 250km tad nav laika pētīšanai. Ja kādam ir laba vieta zināma kur arī var telti uzsliet un ar grunteni pabūt lūdzu padodat ziņu privāti. Ceru uz atsaucibu. Jo Saikava jau maniem bērniem ari apnikusi, lai gan gadā divreiz tik aizbraucam.
23.maijs 2013, 00:16 | links
 
Pagājušajā nedēļā 11km pa upi. Man 00, kolēģim 00. Ūdens līmenis krietni virs normas. Izskatās, ka nārsts šogad būs izdevies.
16.maijs 2013, 23:52 | links
 
kur? Aiviekstē? Kādas līdakas, apskaties kāds līmenis http://www.udensturisms.lv/h2o/#Aiviekste
16.maijs 2013, 20:51 | links
 
Labdien...nu ka keras lidakas?
15.maijs 2013, 15:05 | links
 
Biju šodien pabraucis līdz aiviekstei!Lejpus Krievciema hesa,neko,ūdens augsts,duļķains,un gar krastiem ledus vēl ir,bet zem ūdens.
Līdz Daugavai,kur ietek Aiviekste nebiju,noslinkoju!Takā nav ko stresot,var vēl pa ezeriem vazāties....
17.aprīlis 2013, 15:42 | links
 
Jāā-būs vien jāgaida kamēr lielais ūdens aizies....
17.aprīlis 2013, 07:38 | links
 
Nelietīgais
Drusku pacieties, vēl jau pēc lediem, bišku līmenim un duļķim arī jāpāriet!?
Es arī gaidu, pēc pēdējām Daugavas Ķeguma ļurbām, šoziem ledus-urbi tā arī nepasmērēju!?
Žēl tikai, ka Ķeguma LM apsaimniekotājs "MZ" aptaisījās...!? Tālāk braukt uz copi, gan negribās!?
16.aprīlis 2013, 18:40 | links
 
No Švāna tilta līdz Mūrnieku tiltam nav toč ledus un vēl kādu gabalu uz ļaudonas pusi ar nav, bet baigi strauji ceļas līmenis.
16.aprīlis 2013, 18:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager