Lielupe

Izpētīju forumu un neatradu tēmu par Lielupi.
90% gadījumu copēju tieši Lielupē tāpēc to nevarēju pārdzīvot :D

Hei! Copmaņi! Kā ir gājis Lielupē?
2.maijs 2008, 23:42 | links
 
nekad neesmu copējis Lielupē. Ko tur var noķert un kādu makšķeri ir labāk lietot. Man ir plāns braukt uz Lielupi pie Priedaines. Tur ar spiningu ir ko darīt? Un ar pludiņmakšķeri?
3.maijs 2008, 13:35 | links
 
Es personīgi biju 1.;2. maijā uz līdaku. 1. uz balto rotiņu ņēma labi, bet visas zemmēra. 2. atkal uz spininga nekā, liec, ko gribi galā, bet uz dzīvo nāca. Izdabūju pat 4,5 kilo vienu.
Tīri labi var saķert arī breksi un līni, bet es uz tiem īpaši neeju.
3.maijs 2008, 17:12 | links
 
Lielupē var noķert gandrīz jebko. Pats braucu spiningot un velcēt.
Pie priedaines? Domāju ka jā - Jūrmalas pusē var pamētāt, vot Lielupes pusē kas gar Jūrm.šoseju tur tā sliktāk.
3.maijs 2008, 18:25 | links
 
Nu ko parīt tā diena būs klāt! Varēs apcopēt
tās vietas pie kurām no krasta netika klāt!
Lielupes zaļsvārces saturieties!
30.maijs 2008, 09:38 | links
 
Speciālisti - pastāstiet, lūdzu, kādam dziļumam iegādaties voblerus priekš lielupes velcēšanai? cik aptuveni ir vidējais dziļums taja posmā pirms Jelgavas?

Bija doma likt šogad laivu Baltezerā, bet beigās izdomāju, ka ielikšu Lielupē - jo tur tak jābūt lielakām zaļsvārcēm nekā baltiņā... :)
30.maijs 2008, 13:57 | links
 
tas posms pirms Jelgavas no kuras puses tu domā?ja no Valgundes tad tur ir bedrites līdz 12m.:)))
30.maijs 2008, 16:58 | links
 
Njaa..labs dziljuminsh:)
30.maijs 2008, 17:01 | links
 
Nu Mihail piedalīsies velcēšanas sezonas atklāšanā pie SARKANāS MāJAS????:)
30.maijs 2008, 21:32 | links
 
to Vovans
domaju ka ja:)
30.maijs 2008, 22:11 | links
 
Mihail kur domā startet?pie sarkanās mājas?
31.maijs 2008, 19:44 | links
 
pagaidam nezinu te itka darbs var pēksņi uzpeldēt negaidits -bet ja braukšu tad no Vitoliniem,uz leju,kur tu?
31.maijs 2008, 22:18 | links
 
Nu kā jums patīk ūdens līmenis? Personīgi man
nācās pāriet "savās vietās" uz citiem vobleriem!
Tas gan netraucēja atklāt sezonu! Lielupē joprojām
zivju pietiek!
2.jūnijs 2008, 08:25 | links
 
Pilnīgi piekrītu,zivju pietiek.
8.jūnijs 2008, 12:07 | links
 
Lielupē nebijis LĪDAKU klusums!!!
7.jūlijs 2008, 09:17 | links
 
Vakar Lielupē tā pašvaki! Uz velci tikai 2. un viena zemmēra!
Toties uz dzīvo 14 un visas zemmēra!
17.jūlijs 2008, 09:21 | links
 
Lielupē pie Slokas vispār nekas prātīgs nav,visas zemmēra līdaciņas,uz roteri KOBRA ,deviņas gabalas pēc kārtas ,bet kriminālās
19.jūlijs 2008, 10:39 | links
 
Paris jautājumi... uz kādiem vizuļiem labāk ķeras Lielupē Jelgavā, kā ar copi spiningojot no krasta?

Varbūt kāds zin labu vietu Jelgava , esmu gājis tur pie Pils Jelgavas neko neesmu noķēris ( tas ir kur cukurfarbrika kādreiz bija )


Un vēl par asariem , vai no krasta makšķerējot labi ķeras asari uz vizuļiem un kādus labāk izmantot vizuļus.


Būtu labi ja iemestu kādu bildi no vizuļiem , es šodien nofotogrāfēšu kādus vizuļus šodien iegādājos , varbūt pieredzējuši spiningotāji varat pateikt ko domājiet par vizuļiem un vai tie labi.
19.jūlijs 2008, 20:17 | links
 
Sešpadsmitajā jūlijā Klīves rajona bedrēs paziņa izcēla 8 kg samu un 6 kg līdaku. Velcējot uz vobleri. Nebūtu redzējis, neticētu, ka Lielupē ir sami.
20.jūlijs 2008, 11:05 | links
 
Pirmdien pie Slokas tilta,dziļumā līdakas nemaniju,bet tur kur parasti copē līņus ,viena 70 cm,un 2 amnestijas.
16.oktobris 2008, 19:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager