Lielupe

iazšausku, ka es uz tuvējo priedaines sēklīti druksu pamētāt mazgumiju tūlīt. 18-19.30 vajadzētu ierubīties mazam ašuku iznācienam, pēc maniem aprēķiniem. :)
21.augusts 2012, 17:28 | links
 
Lielupe vakar pie Jaunciema kapiem (dambis). Pilnīga necope, nācās pielikt visas pūles lai kādu breksēnu izmānītu. Tad nu ķēros pie ekstrēmiem pasākumiem, 9 m kātam uzliku 0.1 pamatauklu, 0.08 pavadiņu, un 1.5 g pludiņu, 20nr.aķīti, uz kura uzlliku 1 balto. Tad nu negribīgi sāka ņemt, un tikai mazie plaukstas lieluma brekšubērni. Tuvojas rudens, būs pamazām jāpāriet uz raudām...
21.augusts 2012, 16:53 | links
 
vakara pasedesana. 3 zandarti +/- 50cm visiem kaa nomeriti. Divus vel atlaidu mazinos un paris copes.
20.augusts 2012, 23:09 | links
 
to gulbis37.Es esmu nopelnijs tikai to ,ka izvilcis! Vispār pilnīga "haļava".
20.augusts 2012, 22:09 | links
 
>Duglas
Kāda nu kuram tā sāpe :)
20.augusts 2012, 21:34 | links
 
mj-igoju ar 7 g bleķīti pie Dubultu līkuma, maķ pere maķ, ka parāva nafig visu manu 0,1 pīto auklu ar visu minišūpu ta paliku ar pliku diegu rokās, viss , nākošreiz mikrodžigošu ar samu kātu un 0,5 pīto, un vēl pavadu pielikšu stīgu no ģitaras basa gala, tad gan tā zivs dabūs .... koroče laikam aizgāja šīs vasaras un iespējams pēdējo gadu lielā zivs. Vai vai vai
20.augusts 2012, 17:44 | links
 
laba mezhavimba uz 4.200....
20.augusts 2012, 11:50 | links
 
Vakar Slokas r-na uz astiti ne vienas copes,uz grunteni-1pusbreksis un 2pļiceni,bet8.30 bonuss-uz dzivo mazo(5cm)brekseni pie paša krastā 1m dzilļumā "жерех" uz 4.200! Pašam fotika lai ielikt bilde nav,kaimiņš nofotografeja jau mājas,būs japamedina ievietot!
20.augusts 2012, 09:32 | links
 
Lielupes majoru-dzintaru-dubultu utt līkuma rajons no 1 līdz 8 vakarā, - strēķis ar līdakām, diemnžēl mazmera, (protams visas peld paaugties),bet ir process sācies. Vēl gan nav kampiens, visi vizuļi aiz lūpas tikai. Ņem uz sarkan baltu gumiju un baltmetāla šūpām ar vara piesitienu. Daži stāstīja ka starp līkumu un tiltiem ir zonderum"superstundas", bet teikām apstiprinājumu neatradu
19.augusts 2012, 21:14 | links
 
Dažus gadus atpakaļ Lielupē pie Bauskas ielaida lašu mazuļus. Nez, kas tur sanāca? Nekas nav dzirdēts.
19.augusts 2012, 11:20 | links
 
Man ar vēži šogad nav trāpījušies, lai gan noķertajos asaru punčos ir sastopami. Citu gadu vēži turpat pie kājām ložņāja un kājām varžacis bagarēja.
Ķīsi uz baltiem diezgan grūti noķert. Uz zemes tārpa jau lielāka iespēja, bet lai kā tur arī nebūtu, tā nav vasaras zivs. Vismaz nedaudzi sūdzas, ka ķīšu dēļ cope esot izčakarēta.
o.
19.augusts 2012, 10:23 | links
 
Nu per tiem vēžiem es nezinu, pirms pāris gadiem bij reizes kad vēži ķērās vairāk nekā zivis, knibinot ēsmu vienkārši sapinās pavadā. Jau divus gadus neesmu izvilcis nevienu vēzi, tas pats ar ķīšiem. 0 ķīši un vēl es brīnos par tiem, kuri ar fīderi noķer raudu lielupē man pa kādiem 5 fīderēšnas gadiem 0 raudas.
19.augusts 2012, 09:57 | links
 
Līni,tagad dzīvot Sočos vairs nav stilīgi,tagad kruta dzīvot tepat jūras krastā ,likt tīkliņus un stūķēt fišas mugursomās...
19.augusts 2012, 00:45 | links
 
KUTO, tie juvelieri bez copes ir veezzi :)))))
18.augusts 2012, 23:59 | links
 
>Tonis
Zinātu galdiņu, dzīvotu Sočos un nestrādātu :)
18.augusts 2012, 23:55 | links
 
Kuto, citāmreizēm to pat zivis neizdara, bet gan citādi bezmugurposmkāji ar divspīlēm. Lai gan vairāk sliekas, bet pie bada, droš', ka arī baltos nesmādē.
Es atkan vakar nevarēju izšķirties Lielupe vai tās apendicīts - Babīte. No rīta izšķīros un kaut ko stulbu izvēlējos!!
o.
18.augusts 2012, 22:57 | links
 
Šodien pirmo reizi biju Lielupē uz zandartiem,divus dabuju,viens 1,050 kg,otrs zemmērs,copes veids džigošana.
18.augusts 2012, 22:54 | links
 
Ļīni,nu re kā šoreiz 'lohanulsja',kamēr Tu klausoties radio stūmi aiz vaigiem maizītes ,Kuto vilka atspēries....:))
18.augusts 2012, 22:51 | links
 
Es arī biju. Feeder. Beidzot bij cope, tas gan uz iepriekšējo 3 nedeļu fona. 3 gab bij 500gr :) vēl kādi 7 gab ~ 300gr. Jocīgi ka prieks par tādu izmēru, bet tā nu viņš ir. Strādāja tuvā distance, labi ka bij 2 fīderi, kas ļāva to noskaidrot. 20m no krasta un tikai pašās beigās ap plkst 10 piešāvos ka jācērt uz pirmo mazo pavilcienu, citādi nopūdelēju daudz copes, gaidot drošāku stiepienu. Vēl - 1x redzēju ka no āķa fīderim zivs var nomakarēt 7-8 baltos nepakustinot spicīti :O katru reizi kad ņēmu nostu nozellētos mušu kāpurus, brīnijos cik tomēr viņiem ir ciets apvalks un cik zivis var būt lieli juvilieri!
18.augusts 2012, 22:38 | links
 
Šodien ar biju upē, labi ka paņēmu līdz rādio un daudz maizētes, nebija garlaicīgi :) Straume nomainijās 3 reizes, lija divreiz, zivs gan nevienas :)
18.augusts 2012, 21:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager