Lielupe

Vakar pretim klosterim no 18:30 līdz 24:00 uz zandartu apaļa nulle.....ne copes....ibio
4.jūlijs 2012, 12:00 | links
 
Vakar Lielupē, virs Jelgavas, divatā no 17iem līdz 23iem izmētājāmies visādas gumijas,edamas, needamas, sūkajamas un laizāmas, rezultāts nulle!
4.jūlijs 2012, 10:57 | links
 
Vakar tāds labs vakars sanāca, no dīķi izķeselēju palielu karūsu un līni, tad nelielā bariņā nosēdāmies uz pontona upes krastā, iemetām pa kādai gruntenei un grilējām zivis, piedzerot sauso baltvīnu un alus malku, rezultātā gruntenes iekāroja 3 kaulainie, no kuriem diviem nācās uzsēsties uz grila.
Upe rāma, ēdiens un dzēriens garšīgs, kompānija feina, tad arī devāmies pie miera.

P.S nevienā nodarbē netika pārspīlēts. Vakars izdevies.
4.jūlijs 2012, 08:12 | links
 
Vakar pie Kalnciema uz špini divatā no 18iem līdz 23iem - ne1a uzsitiena! Upe kā spogulis, dzīvības nekādas atskaitot dažus mežeņu izgājienus.
3.jūlijs 2012, 12:33 | links
 
silpeiv
man tieši gadījās šajā nedēļas nogalē pabūt mežotnes pilī un naktī pamērīt dziļumus upē :)
drusku pāri nabai tur ir :)
vietām drusku dziļāks, bet ne pāri pupiem.
tālāk pa straumi uz leju pie tā kalna gan esot tāda dziļāka bedre. bet pie mežotnes tiltiņa apmēram pa vidu tagad kaut kur peld viens smartfons (ne mans). īpašniece par sim karti būtu dikti laimīga...
ja nu kādam pieķeras gudrais telefons.
3.jūlijs 2012, 10:44 | links
 
KKas, par cik ģimenes pieaugums, tad copēju retāk, tai skaitā vakar nekur nebiju, būsi redzējis kādu citu taustot upi, par tavām kriminālajām līdaciņām, nebrīnos, šogad cope švakāka....bet nu siltums visu var pamainīt.
3.jūlijs 2012, 08:28 | links
 
durixxxx
tajā rajonā fīderis ir vis cerīgākais, protams arī pludiņš, bet pēc savas pieredzes, fīderis un dzīvais ir visrezultatīvākais... tajā pusē Lielupe ir ļoti mainīga, ir dūņaina gultne, ir akmeņi un jūras smilts...
2.jūlijs 2012, 22:53 | links
 
Sveiki! Man jautājums par Lielupi pie Valteriem,kreisais krasts(Jūrmalas puse) virziens uz Pumpuru pusi.Ir doma aizbraukt pacopēt uz to vietu, jo nav tālu no vecāku mājām.Zinu tikai to, ka ir dažās vietas kur tikt klāt,jo ir privātmājas pie upes.Ko varētu kāds ieteikt-gruntene,fīderis,uz pludiņu?Kādi aptuvenie dziļumi?Grunts segums?Varbūt varat kāds ko ieteikt un nedaudz iedod kādu info par aptuveni gaidāmo?Doma vienkārši pavadīt kādu vakaru vai agru rītu tur.Jau iepriekš paldies
2.jūlijs 2012, 22:01 | links
 
vakar rīta cēlienā līdz 9 pie gātes uz diviem četras kriminālās līdaciņas. upe diezgan klusa. liekas ka pat Sienaazi manījām aktīvi cilājot kātus.
2.jūlijs 2012, 18:40 | links
 
V.S.O.P

Esmu copējis pretī Mežotnes pilīj,tur man patikās,bet nu nez vai tur var izbrist.
2.jūlijs 2012, 17:31 | links
 
pie mežotnes vajag nevis laivu , bet brienamo :) tur gandrīz visur ir izbradājams dziļums.
2.jūlijs 2012, 17:26 | links
 
Ps.varbūt kāds zin kur pie Mežotnes iznomā!
2.jūlijs 2012, 17:20 | links
 
"Varkaļu Osta" Ventspils šosejas 4.km upe - Lielupe, Latvija. Tālr.: 26466068 (Jānis)
E-pasts: janis.kazaks@varkaluosta.lv

Nu jau vairākus gadus,visu diennakti,darbojas airu laivu noma. Piedāvājam dažāda lieluma stiklšķiedras laivas komplektā ar glābšanas vestēm un enkuru. Laivas iespējams izīrēt kopā ar elektromotoru un akumulatoriem.
2.jūlijs 2012, 16:30 | links
 
Kāds ir kas pie Lielupes izīrē laivu,jeb var ko sarunāt pa izīrēšanu ?
2.jūlijs 2012, 16:24 | links
 
skaidrs. Es domaju ka pa kanalu tu runaa
2.jūlijs 2012, 12:32 | links
 
Lielupē pie Varkaļu ostas (cik zinu) pietiek ar makšķernieka karti! Bijām līdz Varkaļu kanālam-nevienu zīmi, kas liecinātu par licenzētu makšķerēšanu neredzēju.......
2.jūlijs 2012, 12:25 | links
 
un kaa ar atljaujam ?
2.jūlijs 2012, 12:00 | links
 
maza atskaite par copi pie Varkaļiem.
Cope sākās 4os no rīta ar lielu apņēmību-rīts vnk pasaka!!
No ostas vēlcējām un džigojām-rezultāts līdz 12iem-graujošs: uz 2 cilvēkiem 2i asarīši ap 80 gr. un 2as līdzciņas ap 300 gr.... Vismaz D vitamīnu noķērām..........
2.jūlijs 2012, 11:20 | links
 
itka savas copes vietas parasti neviens neizpauž
bet varbūt kāds var padalīties kādām asaru vietu kordinātēm posma no dzelzceļa tilta lidz spuņciemam?
2.jūlijs 2012, 11:12 | links
 
vakar no 17- 23:30 viena aptrakusi līdaka uzskrēja uz asariem domātā MJ , diemžēl lai cik delikati es viņu stīvēju 0,14 mono auklu tā parrāva un manu vizuli konfiscēja. Arpus tā pilnīgs necopauskas. Gar krastiem kā jau pie piekdienas pilns ar "donkām" , upē dažas sanīkušas laivas , kuram cik dzirdēju arī auskas. Tas pie tiltiem uz jurmalu
30.jūnijs 2012, 09:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager