Lielupe

:):):) visam savs laiks, tagad var raudas kert, vimbas, liidakas, breksi s'aksies peec dien'am 10, uudens ta auksts, ielein nopeldeeties un kraanins peec tam ar kemmi jaameklee, kaads tur dipadu dapadu :):):), taapeec arii need puikini, bumbuli spiez, bet aaraa nenaak
25.maijs 2012, 08:37 | links
 
Domāju ka tajā dienā tu varēji likt jebko - JEBKO! Un melase jau rūgtu aromātu dod.
25.maijs 2012, 08:05 | links
 
pameegjiniet nesaldinaat bariibas,bet piespert granuletos kjiplokus,aukstaa udenii reizeem labi nostradaa...
24.maijs 2012, 22:13 | links
 
Bij normāls vējš - odi tad nebij
24.maijs 2012, 22:07 | links
 
Es gan vel aizdošos ned.nog pameklēt laimi pie tā fīder'. Ne jau visi vienlaicīgi nārsto, bet ta jau matīs. Moš gaitā jāparmetas uz asarīti.
Kā ar odiem upes krastā?
O.
24.maijs 2012, 22:00 | links
 
Kuto, man bija līdzīgi ar fīderi, es neķēru 1nu plici un 2 mikroasarus, pa 5 stundām... galdu arī uzklāju pienācīgu, un mēģināju 2 vietās, bet visur klusums. NG jau saka, ka jāpagaida līdz jūnija vidum kad tie brekši norm ņems upēs.

Es laikam sākšu uz dzīvo sēdēt, un fīderim likšu mieru kādu laiku :)
24.maijs 2012, 21:17 | links
 
Man pagājušajā gadā bija līdzīgi.No tā brīža fīderi rokās neesmu paņēmis. :)
24.maijs 2012, 21:14 | links
 
Karoče tikko no Lielupes. Pie Klostera. Vējš pastiprs bet, ...
No 15:00 - 19:00 (vairāk neizturēju) 1 ķīsis un 1 mikroplicis - abi mazāki par locekli miera stāvoklī. Un klusums. Klusums kādu es ar fīderi nevarēju iedomāties, ja nu vienīgi baseinā. Fīderi, Salmo Breksis+Karpa+melase, mušu kāpuri un mēslu sliekas. Distances baigi nemainīju, metu vienā vietā -galdu klāju. ja man kād kādreiz teiktu ka ar 2fīderiem nenoķeris 4 stundās 50 gramus zivju, es saderētu uz jebko un pakāstu :(
24.maijs 2012, 20:50 | links
 
2 pavadas fīderim??? Nē paldies, man ir 2 fīderi un pietiekoši var variēt ar ēsmām tādā veidā.
24.maijs 2012, 20:45 | links
 
ronchiks,es nesaprotu,vai tu biji domaajis veja virzienu Lielupei vispaar vai atseviskji Kalnciema posmam...atklaati sakot,Lielupei labaakais vejsh vareetu buut leens dienvidrietums vai dienvidaustrums...
24.maijs 2012, 11:12 | links
 
Sodien no rita 7:30-12:00 ar dzerku biju Lielupe pie Kalnciema tilta. Puta pastiprs Z vejs un copes nekadas. Varbut kads var padalities, kads veja virziens pie Kalnciema tilta ir vislabakais copei.
23.maijs 2012, 20:44 | links
 
kuto,uzliec divas pavadas,vienu ar balto,otru ar slieku,ta jau maniis,ko vairaak grib...hmm,man bij gadiijums ,kad tikko saakaam fiidereet ar Vairi Jelgavaa,tur njeema balto kombinacijaa ar kukuruuzu,bet,kad saaku prooveet uz breksi Salas pagasta rajonaa,te ne akls to dzelteno graudu negrib...pat noeksperimenteeju-uzliku aakja vieta dzeltenu plastmasas mormeni,liidziigu graudam...copes kaa ar nazi nogrieza...secinaajums-breksis patieshaam ir bailiga un aizdomu pilna zivs pret visaadiem sveskjermenjiem uz upes gultnes...i
23.maijs 2012, 12:13 | links
 
Aizvakar beidzot izravos izlukmeginājumā uz Lielupi - Liņos...no 19-00 līdz 22-00 1 līnis 1,4 kg 36cm //un viena karpa ap 2 kg puspogulene uz naktinieka ...pludiņmakšķere ,beidzot izdevās dabūt to zelta ruksīti (Līni)
23.maijs 2012, 11:22 | links
 
Šodien strīpainajiem garšoja tikai dzīvais, gumiju negribēja. Lielākais 500gr, 2x400gr un mazie rīmas. Visiem kuņģi tukši, tā ka rijiens vēl laikam priekšā. Līdaku copes ne vienas.
22.maijs 2012, 23:13 | links
 
man šodien lielupē tikai raudas ķērās un pāris pliči



bračka gan tika pie diviem breksēniem, lielākais bij ap kilo



21.maijs 2012, 23:18 | links
 
Manjak tu pats saproti ko raksti ?
21.maijs 2012, 15:06 | links
 
Man ir aizdomas, ka breksis nenārsto, vai tuvojās tas brīdis, jo cope ļoti vāja
21.maijs 2012, 10:26 | links
 
Kuto pamēģini kādreiz sākt ar tievāko pavadiņu (0,08) un ja raus nost tad pāriet uz resnākām, citreiz tā zivs ir cimperlīga un neņem ja ir tās biezās pavadiņas! ar 0,1 stroftu breksi līdz pusotram kg mierīgi var krastā dabūt :)
mans fīders jau raud stūrī:), būs jātaisās un jāaizlaiž izmērcēt lielupē, ja būs kas prātīgs iemetīšu atskaiti
21.maijs 2012, 10:03 | links
 
Vispār tas ir man noslēpums ko Breksis ēd dabā. Kukaiņus? Tārpiņus? Gliemežus? Cik tādam 3 kg breksim vajag salasīt motilīšus lai būtu paēdis? vai mušu kāpuriņus? Tie brekši jau arī nav daži tikai, pilns un visādi aizmēri, bet upes gultne tak nav tā kā nosēta ar kukaiņiem un tārpiem ka katrai zivi no 50gr - 7 kg pietiek attēsties ar mellu muti. Liekas ka dabā vispār dzīvniekiem 20h diena paiet barības meklējumos un viņi nesmādē neko, bet nē. Breksis - kā runā copmaņi - šodien negrib slieku, bet balto!!! Kā tas ir negrib viņiem būtu jāmetās virsū katarm kumosam kas lielāks par vienu mušas kāpuru. nevaru iebraukt.
21.maijs 2012, 09:27 | links
 
Vakar Lielupē pie Kalnciema klusums no 6-14. Viens breksis 1.1kg pērējie tādi 200-300gr - tas uz fīderi. Abus kātus iztinu pļavā vienādā attālumā un metu praktiski blakus (1x pat pārmetās) cerēju ka intensīvi barojot pienāks, bet nea. Nenormāli jūtīgas copītes un maigi pieskārieni. Beigās jau 0.12 pavadu uzliku bet nekā. Barība bij Salmo Breksis un Karpa + Jaukas Karpa. uz āķa baltie un sliekas.
Uz āķa
ja uzliku baltos tad kaut kas kas knibināja, ja slieku tad arī, bet kopā burgeri galīgi nē. Sajūta bij tāda ka vai vineu vai otru grib no āķa nodabūt nepieskaroties citam. 1 mēslu slieka un 5 baltie - pēc dažām sīkām copītēm jāparmetās un nav neviena baltā :O
21.maijs 2012, 09:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager