Lielupe

ES vakr paskatijos uz ledu.jau domaju ka sodien vina nebus.cerams pa brivdienam jau vares kert vimbu.
16.marts 2012, 07:21 | links
 
Gaidu ar nepacietību pirmo vaļējo ūdeni, dzirdēju ka brīvdienās sola +10+12 - jācer ka ledus sāks kustēt.
15.marts 2012, 14:34 | links
 
es dzivoju depo rajona 100 metri no lilupes slikums iet un skatities kas notiek ar lielupi.:D:D:D
14.marts 2012, 19:41 | links
 
Ledus pie Jelgavas normāls vēl, tik grūti tikt
14.marts 2012, 19:39 | links
 
Šodien visu veči sēdēja pa bariem, viens bariņš pie Prominādes, bet otrs pie ostiņas. To visu redzēju braucot pāri Jelgavas Lielupes tiltam, tāpēc par ledus biezumu grūti teikt, bet ja jau sēž bariņā, tad jau vajadzētu būt OK
14.marts 2012, 19:36 | links
 
ka jelgava ar straumi un ledus biezumu.Ludzu info.
14.marts 2012, 19:10 | links
 
mhm. esmu spāru kāpuru bāzis mutē jau noķertam asarim - ko domā - šis muti ciet, nožagojas un bai bai mans spāres kāpurs...tiešā tekstā to viņš mirdams rij :)
14.marts 2012, 16:35 | links
 
Būs Sienazi būs :)
Mes ar esam pavasari pa graviti lasijuši tur pat pie upes saņpeldes,tad vēl spares kapurus un tadus mazus ka vezišus,es teiktu tā ka spares kapurs bija nr.1 bet tados videjos izmeros.Grūti gan viņus atrast,beigas rokas kramā pa tam zēlem meklējot :)Par motili katra ziņā daudz labaks.Gan jau asarim ies pie sirds.
Ne asakas.
14.marts 2012, 15:54 | links
 
UI, veltiiju 2 h un ne velti, taadus kaarumus salasiiju pa duunnaam, ka asars aiz priekiem spiegs :)

Ja man butu bijussi ssie labumi 2 ned atpakal :)

Kaa riit uz tiem vabulliem buus gaajis, uzrakstiisshu, bet nu dazzsh labs ir tik liels, ka man buutu gruuti noriit:) bet nu tos asaris eed tad, kad vinnam sskkiet eest nemaz negribas :)
14.marts 2012, 15:50 | links
 
11.03. biju Lielupē pie baznīcas ,asarus pieķeksēju 2.800 kg, lielākais 280 gr uz 0.08 auklas no metra dziļuma .
13.marts 2012, 08:14 | links
 
Duglas, tie bari lielākoties ir cemmerētāji, pats vakar biju, reti kurš ar mormiško godīgi sēž, lielākoties staigā ar milzu balansieriem un svina bumbās ielodētiem 3žuburiem...
12.marts 2012, 09:24 | links
 
iepriekš neko nevar zināt, ir jāiet un jāķer...un jātur acis vaļā. ja no visa bara neviens neko nevelk, tad tur nav ko sēdēt. "razdača" sen ir cauri. Ja kāds pa kādai zivtiņai izceļ, tad jāmēģina saprast, vai tur kāda bedrīte vai sēklītis, kāpēc tā zivs tur stāv...
12.marts 2012, 09:04 | links
 
>Duglas
Bara instinkts :)
Vietējie zin kur, kad un uz ko, bet bars tikai pievilina, tos kuri īsti nezin kur doties.
11.marts 2012, 19:44 | links
 
UpesLinis, es tik domaju par tiem bariem , kas pulcējas noteiktas vietās , piemēram šodien starp varkali un autotiltu. Vai tur tiešām fantastiska cope ? Varbūt vajadzēja iet turp čupoties ? Un kā tie bari rodas, sākumā kads kodols sapulcējas ar zinātājiem ? Ikdienā tur nesēž, un arī lielakoties taja rajona neka nav. Kadam jabūt vietējam expertam lai zinātu, ka vot 11 martā tieši turp būs vimba !? Vai arī tas kaut kāds pūļa sindroms ? Teiksim tur kur bija nedēļu atpakaļ bija pūlis starp tiltiem šodien bija pa retam, viss bars pārvietojies km tālāk
11.marts 2012, 19:31 | links
 
>Duglas
Pat 5.st nepalīdzētu :)
Cope bija no /9-9, ar vienu līdaciņu aprunājos un šķīrāmies līdz vasarai:) bija vēl pāris copes. Ap 11 pārgāju uz murmuli, arī nekas dižs.
Kaimiņš visu dienu 7cm rapalu raustija, kopa 5 copes pa visu dienu, bet visi nomuks.
11.marts 2012, 18:44 | links
 
pie tiltiem jūrmalā tautas kā siseņu, galvenā kolonija starp varkali un lielupes autotiltu. Pats biju pie spuņupes , daži asarīši , bet pēc manis grūti spriest, var jau būt ja ir pacietība 5 stundas raustīt metālu lai beigās dabūtu 1 zandartu, tad kaut kas arī būtu bijis. Kopuma veči klīda šurpu turpu pa upi. Ledus 20-40 cm, uziet var, ja nedaudz pameklē, bet visuma slapš
11.marts 2012, 18:12 | links
 
Sōdien starp tiltiem un pretim jahtklubam sūdīgi....
11.marts 2012, 17:31 | links
 
ķērās vakar un ķersies rīt :( biju pie varkaļu kanāla, galīg tukšais, toties 1 cemmerētāju redzēju
11.marts 2012, 13:30 | links
 
gulbi - taa gan, paarak smalki neskan...bet mazsaaliita vimba brokastiis, ar siipolinju...mmm :)
11.marts 2012, 11:48 | links
 
Pie Jelgavas veci sez? un ka ar vimbam un straumi?
11.marts 2012, 09:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager