Lielupe

Paldies upei, lomi abiem ar brolli pasakaini.
8.oktobris 2011, 14:10 | links
 
Vakar feina līdaku cope, man gan neveicās ar šūpām, vai nu nemāku tos pareizi vilkt vai ne tā "uzlaboju", bet us tiem nekā. Toties uz agrezīvi sarkana rotiņa koda viens pēc otra . 3 stundas veltīju līdakām 2 stundas zandartiem. Diemžēļ ar zandartu nekā, lai ar ķēru uz dzīvo. Tas viss pie kāpas.

Ja te forumā gadījumā ir arī tas maliķis, kas bija salicis rindā pie zālēm vairākus 2m portatīvos tīklus, tad zini, viņus saplēsu un utilizēju es, Duglas

Diemžēļ pazaudēju Bums šūpu, būs jābrauc kādu dien da Usmai jāiepērk jauna porcija
8.oktobris 2011, 10:21 | links
 
puutiens pierimst,riit vares mieriigi paplekshkjinat ar airiem,es ceru:)
7.oktobris 2011, 20:08 | links
 
Lielupe..Priedaine...viss kā vienmēr...tikai šodien līkākas rokas no airēšanas...baigais vējš...rezultātā 5 laivā...no kurām mazākā 62cm...lielākā ap 3kg...10 amnestētas....tie paši šūpiņi...tās pašas zāļu kantes...lai veicās...ne asakas:)
6.oktobris 2011, 19:14 | links
 
Šodien ar asariem tikai asaras :(
Toties līdaku bērnudārzā ieskaite maiļošanā tika nokārtota sekmīgi, tiesa trīs dabūs mājās skaidroties par pīrsingu lūpā.
5.oktobris 2011, 23:03 | links
 
maksi,jebshu nevajag zivis eest pirms copes:))))))))))))0
5.oktobris 2011, 21:50 | links
 
Pirms copes,rokas ar nepareizām ziepēm mazgājam :))
5.oktobris 2011, 21:48 | links
 
maksi,taatad nav pareizaas maaneklju vibracijas..jebshu todien straume nerada pareizzaas maneklju vibraacijas...ej nu sazin:)
5.oktobris 2011, 21:43 | links
 
Es ar tā domāju,bet es zinu tās vietas kur tas mužiks viņas noķēris,bet lielās zivis es tur neesu dabujis...Laikam ir sava fīčā :)),vai jāiet uz baznīcu pirms copes...
5.oktobris 2011, 21:40 | links
 
maksi,ta nav vezuha...te kaut kas ir..daudzi njemas ar superpuper vobleriem un gumijam,bet tikai zemmerri vieen..mans domat,ka jazin vietas..jo lidaka vienmer ir viena vietaa..ja to nokjer,taas vietu aiznjem cita.
5.oktobris 2011, 21:21 | links
 
Vairis30,es ar to vīrieti vakar papļāpāju,nedēļas laikā viņš dabuja 6 līdakas no 5-12,1 kg...Vezuha :))
5.oktobris 2011, 20:28 | links
 
izklausaas,ka shogad uz lidaku der viss,kas rada lielu svarstiibu amplituudu...
5.oktobris 2011, 18:42 | links
 
Duglas: es eksperimentēju gan ar izliekumu..gan ar caurumu urbšanu lai smaguma centrs mainās un pa caurumiem sit nedaudz burbuli ar...man vecajam ir niķis ātrāk vilkt...ir bijis ka līdaka nepaspēj noreaģēt un met līkumu pie pašas laivas kad iet pakaļ...es velku lēnāk un šūps spēlē grīļodamies un planējot:) Tad tik jāpaspēj piecirst kad ir uz zoba zaļajai:) Famīliju redzējis neesmu...bet roni uzpeldam lūkoties apkārtni pēdējās divas nedēļas novēroju regulāri...
Starp citu pavēro Buma šūpus..viņam ekscentriķis ir panākts ar āķa decentrēšanu...arī variants...man ir pāris seklie ezeru šūpi no krievu laikiem...tiem arī ir ekscentrs āķis:)
5.oktobris 2011, 17:10 | links
 
bljitka, es tavā ietekmē nolēmu pāris standarta šūpas pilnveidot , piektdien redzēs rezultātu. Tev taisnība tai ziņā ka lēni velkot dažreiz spele ir vāja, bet ātri velkot zivs nepaspēj ierubīties ka jāķer

tu esi pārliecināts, ka tur tikai 1 ronis pa grīvu ganās, ka tur nav vesela famīlija ?
5.oktobris 2011, 15:52 | links
 
Par šo tēmu jau ir daudz apspriests.Ar C&R domāšanu nepiedzimst,tā rodas ar dzīves pieredzi,ar laiku.
5.oktobris 2011, 15:24 | links
 
par to miesas vecumu drusku pārspīlēts, jo cik nu man nācies ēst lielas zivis, tad gastronomiskā ziņā visas ir bijušas ļoti OK :)

Neesmu ihtiologs, bet šķiet, ka šai kā vaisliniecei vajag arī attiecīga izmēra tēvu blakus, jo knapmēru šī var norīt kā ogu...un vai beigās nesanāks, ka no 6 gab 2niecēm apaugļoto ikru iznāks vairāk, jo šīm vieglāk atrast pārīti? :)
5.oktobris 2011, 15:23 | links
 
Vakar biju iegājis RAFa makšķernieku veikalā, tur stāv bilde, kur viens krievs 30 septembrī Lielupē ir noķēris 12 kg līdaku! Man jau būtu žēl tādu salaist kotletēs, jo, pirmkārt, veca miesa jau tomēr un otrkārt, tā tomēr ir vaisliniece, cik tur būtu kg ikri?
5.oktobris 2011, 15:09 | links
 
Tur jau tā lieta,ka tie vecie krievu laiku bleķi ir dikti labi.Esmu tos lietojis savos spiningošanas pirmssākumos un zinu kas tas ir.Tā bija un ir štelle.Uz tādu bleķi mētājot reiz sīkam skolnieciņam(par sevi tajā laikā runāju) smukas trofejnieces ķērās,tikai bija problēma ar izvilkšanu.Nevienu nedabuju ārā jo štrumi nekādi un mācēšana tāpat.Tagad viss ir pretēji.Štrumu vērtība mērāma vairākos simtos,bet zivju ta nav. :)))))))))) Kā saka agrāk zāle bija zaļāka un tt .....Tagad tādus bleķus nenopirkt.Bet tagad veikalu spīdīgajos ir grūti orientēties.Nav tiem ticības!
5.oktobris 2011, 15:03 | links
 
Ūdens pacēlies . No 9:00 līdz 13:00 četras kriminālās līdaķeles peld tālāk. Kur mostri palikuši ? Sloka.
5.oktobris 2011, 14:53 | links
 
Laurīc: nav nekā speciāla...ir pāris krievu laiku šūpiņi ko vecais sauc par karotēm...ir daži veikala darinājumi kuri ir eksperimentējot pielocīti un pieklapēti lai spēli pataisītu agresīvāku pie mazāka vilkšanas ātruma...vēl dažiem pa vienu malu esmu izurbis caurumiņus rindā....svarīgākais laikam ir saprest kur kādā laikā un straumē tā zive sēž...ja atkod...tad vienmēr būs loms:)
5.oktobris 2011, 14:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager